Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

Ağlarım.
Son ses müzik açar dinlerim.
Çıkar dolaşırım.
Alışveriş yaparım.
Arkadaşıma giderim.
Bunlarda rahatlatmadıysa ben, benim moralimi bozan kişiyi arar bağırırım çağırırım bende onun moralini bozarım ve rahatlarım.

morelim bozukken pek kimseyle görüşmek istemem genellikle evde bunalım takılırım içimi bi defterim bi kalemim bilir arada ağlarım sonra da rahatlarım zaten...

genelde canlarım arkadasıma ''kanka gelsene konusmaya ıhtıyacım var derım ''oda en gec bır saat ıcınde kapıda olur sorun buyukse tabı cunku ufak moral bozukluklarında takılcak bısı yok bence neyse buyunzden arkadaslarımı çok sevıyorum:içelim: canlarım benıma.s

Ağlarım. mafoldumben Ama dün farkettim televizyonu açıp komik bişeyler izlersem bir süreliğinede olsa sakinleşiyorum.

tek basima kalirim ilk basda agarim zirlarim..abur cubura kacardim eskiden :bbo:
arkadasim ile derrtlesirim cizgi film izlerim tom&jerry gamyoncuiremsu beni keyiflendirir
bazen temizlige veririm bazen son ses damar müzik dinlerim:nazar:
cikolatada fena fikir degil :KK66:

Param olursa alışveriş yapmaya giderim,ki çoğu zaman yeşilliğim olmaz sempatiksalakcinni Belki zırlarım,olmadı son ses rock şarkılar açıp sigara eşliğinde onları söylerim :)

Alışveriş..ama para kalmamışsa uyurum, başta uyumak zor gelir ama uyandıktan sonra daha huzurlu olurum ...

yabancı komedı dızılerı ızlıyorum
mutlaka duş
cok yakın arkadasımla konusurum
uyurum uyumak uyusturucum gıbı benım

aslında moralimin bozukluk dercesine göre yaptıklarımda değişir
eğer çok moralim bozuksa kesinlikle uyurum

ah ben uyuymıyorum çünkü kızım hiç uyku düzeni yok ben önce bi güzel ağlarım ablamla konuşurum sonra kızımıda alır yürüyüşe çıkarım

X