Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

evdeki cam eşyaları kırmak çok rahatlatıyor,bir defa denedim bir daha da denemem zaten hem temizlemesi zor hemde masraflı mafoldumben

deli giBi nargile içerim..Birini yakar diğerini söndürürüm.. :nazar: ağlarım.. son ses müslümü açarım, sonra dolaBa saldırırım, alkol ararım, ne Bulursam içerim, rakı, viski, vodka.. yorulana kadar ağlarım.. ama Bu aralar Bunlar da kesmiyor.. Başka Bir türlü Bunalım geçiriyorum.. ders çalışmak zorunda olmasam antidepresanlara saldırırım.. melek giBi oluyorum o zaman zaten.. Bu gece kendimi nasıl sakinleştirsem hayatı sevmeye nereden Başlasam Bilemiyorum.. inanılmaz sıkıldım, Boğuluyorum artık.. ne nargile, ne içki, ne antirepresan ne de müslüm kesmiyor artık.. en iyisi kalkıp dua edeyim.. Belki iyi gelir..

Uyurum...
Moralim bozuk olduğunda kendimi uyumaya zorlarım.
Resmen kendimi boşluğa atar gibi uyur uyur uyurum.
13 saat 14 saat 15 saat akannehir
Kalktığımda uyuşuk vaziyete gelmiş bir beyinle kalkarım ve zaten üzüldüğüm şeye konsatre olamadığım için rahat olurum :lepi:

valla ben genellikle uyuyorum... uyumaya çalışıyorum en azından. uyandığımda kendimi daha iyi hissediyorum. hiç birşey moralimi düzeltmeye yetmiyor çünkü. ne yaparsam yapayım ne kadar kalabalıkta olursam olayım ruh gibi geziyorum gene... evet uyumak en iyisi

Deli gibi temizlik yaparım orayıda dökerim burayıda dökerim şurayıda dökerim...
Temizler dururum akşama kadar enerjimi onlara verip tüketip sonra uyurum..

Yurumeyı tercıh ederım genellıkle.
Benı ınanılmaz derecede rahatlatıyor.
Dun mesela sevgılı patronum ustume cok geldı.
Tam yagmurun delı gıbı yagdıgı sırada dısarı cıktım
Bır guzel ıslandım ve bır o kadar da rahatladım.
Kafam cok doluyken de fıkra okurum, komık vıdeolar ızlerım.
Sanırım bu ıs yerınde oldugum surece bu taktıklere cok bas vuracagım.

gıdıp kızımı öperim azcık oynaşırız bende deşarj olurum...
yada ağlarım içim boşalır.

yerinden yerine değişiri kimbilir belki iyi bir dostun yanına gitmek evden çıkmak benim eskıden moralim bozuk oldugu zaman sevgilimin yanına giderdim ve tüm kötü enerjiyi atardım ama eskıdendi

Ben eğer morlaim gerçekten çok bozuksa, oturduğum sitenin arkası koruluk ve orada yürüyüş yolu var, sabah akşam genç-yaşlı herkes yürüyor. eşofmanları giydiğim gibi orada tempolu yürüyüş yaparım, taa ki gücüm bitene, terden sırılsıklam olana kadar. sonra gelir duşumu alır yatar dinlenirim. beni bu çok rahatlatıyor...

X