Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

ben de kendime bişey ısmarlarım..bazen bi dilim pasta , bi kıyafet ,çok istediğim ama almaya kıyamadığım herhangi bişey , çoğu zaman da kötü ama bi paket malbora (normalde başka bi marka kullanıyorum sırf üzgün olduğumda kendime alabilmek için :)) )bugün mesela bi çok şeyin aynı anda ters gittiği bigündü..bir çikolatalı pasta ve bir çorap ısmarladım kendime, eve gelip bi de film koydum biraz da eşimin canına okudum , sonra yatıp uyudum işe yaradı :))))9

kimseyle sıkıntımı paylaşamam çünkü kimse yaşanmışı değiştiremez. ağlarım, kurdukça kurarım. çok uyurum. ki bu durumu bir tek eşimle yaşarım, ne zaman ki bu konu hakkında konuşur akşama kadar o kurduklarımı bir şekilde anlatırım ve karşılığında beni tatmin edecek içimi rahatlatacak şeyler duyarım, işte o zaman rahatlarım. ve rahatladıktan sonra başkasına anlatabilirim böyle böyle şeyler yaşadım diye.

bilgisayarda herhangi bişi. son 1 senedir anime izliyorum uykusuzluktan bayılana kadar.

yak bi sigara al eline kahveni modunda oluyorum hemencik ve konuşamıyorum baya bir süre

şu ralar o kadar sıkkın ki canım, ne alışveriş ne yemek ne o ne bu hiçbirşey keyfimi yerine getiremiyor. gün içerisinde bazen unutuyorum. sonra tekrar aklıma geliyor. geceleri hele zirve yapıyor. sanırım beni ancak anti-depresan paklar :sinifsinif:

bende çok sıkılırsam atarım kendime sahile veya bi markete almak isteyipde alamadığım paraya kıyamadığım bişeyi alırım sempatiksalakcinni tabi olmazsa olmaz bi kahve sigara bi de ruhumu dinlendircek bi müzik açarımm tamamdır :lepi:

canım sıkkınken pek kimseyle görüşmek istemem direk sıcak duşa girerim inanılmaz rahatlatıyorşakkıdı

Moralim cok bozuksa eger giyerim spor kiyafetlerimi atarim kendimi disarim kosmaya cikarim. Aklima geldikce hirslanir daha hizli kosarim daha hizli kostukca baslarim aglamaya agladikca dahada hirslanir kende engel olamam...

Sonrasindada alirim sicak bi dus yorgunluktan atarim zaten kendimi yataga güzel bir uyku ceker gelirim kendime......kosmak beni cok rahatlatiyor helle birde hava hafif rüzgarliysa saclarimda o rüzgari hissetmek beni cok rahatlatir..yada hafif yagmurlu havada daha güzel oluyor...........

cogu zaman böyle yaparim hatta kendimi öyle bi atarim ki disari ben bile anlam veremem kendime.....

bence bırazdaha olumlu dusunmek sorun neyse oluruna bırakmak bıraz temız hava dısarı cıkıp dusunmek

ben sevgilimle konuşurum çünkü bi tek onla konuşunca moralim yerine gelio benim:asigim:

Bende genelde alışverişe çıkarım incik boncuk alırım çok sevdiğim bir kankim vardır onunla dertleşirim bende genelde

moralim bozulursa ne alışverişe nede saç boyamaya giderim,nede temizlik yaparım
canımın sıkıntısı, ancak paylaşmakla gider
mutlaka moralimi bozan şeyleri eşimle yada annemle arkadaşlarımla paylaşırım
kendiliğinden çözülür

huyumdur salya sümük ağlarım pek de rahatladığım söylenemezzz kaydirigubbakcemile3

canım hiç bişey yapmak istemez ne yemek yemek isterim ne konuşmak ne de hareket etmek yalnız kalmak isterim yatarım ve sadece ağlarım hemde çok

X