Moralim çok bozuk😔

Tam olarak ne istiyorsunuz maddi olarak? Arada çocuk yok. Kaç yasindasiniz?
Takılarımi alıp boşanmak istiyorum. Oluru olsaydı zaten bu hale gelmezdik. Çocuk yok 26 yaşındayım. Ki zaten çocuğum düştü öldü beni aramadigi halde ben aradim. Çocuk da öldü bitti arama beni diye üste çıktı birde

Ayyy lesss herif. Takı kimde kaldı işinin davası zor. Hayatınızi değiştirecek bir para mı ? Avukat istemiş 50.000.

Eylül'de davan vardı hakim ne karar verdi ?

Boşanma da sadece benim taniklarim dinlendi. Ocak sonuna gün verildi. Ziynet de aralik ayında tanıklar Dinlenecek deliller verildi. Ortada yine bir şey yok ocakta tam 2 sene oluyor
Valla evlilik değil boşanma kutlanmalı.
Nekadar zor boşanmak yahu.
Yerinde olsam,çok ihtiyaç değilse boşar kurtulurdum.sürekli üstünde yük.enazından yoluma bakardım bi an önce.şuan olayların etkisi üstünde ama 3-5sene sonra buraya girip bebeğime hangi bezi almalıyım tavsiye verin die konu açacaksın

Evlilik için pek ümidim kalmadi açıkçası. Öylesine bi hayat yaşıyor gibiyim.

Boşanma da sadece benim taniklarim dinlendi. Ocak sonuna gün verildi. Ziynet de aralik ayında tanıklar Dinlenecek deliller verildi. Ortada yine bir şey yok ocakta tam 2 sene oluyor
Uzun süreç çekişmeli davalar bu şekilde benim 3 yıl oldu istinafi bekliyorum . Ziynet davamda subatta 3. Celse tahkikat aşamasındayız. Ağır ilerliyor mahkemelerde davalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…