Moralim çok bozuk😔

Tam olarak ne istiyorsunuz maddi olarak? Arada çocuk yok. Kaç yasindasiniz?
Takılarımi alıp boşanmak istiyorum. Oluru olsaydı zaten bu hale gelmezdik. Çocuk yok 26 yaşındayım. Ki zaten çocuğum düştü öldü beni aramadigi halde ben aradim. Çocuk da öldü bitti arama beni diye üste çıktı birde

Takılarımi alıp boşanmak istiyorum. Oluru olsaydı zaten bu hale gelmezdik. Çocuk yok 26 yaşındayım. Ki zaten çocuğum düştü öldü beni aramadigi halde ben aradim. Çocuk da öldü bitti arama beni diye üste çıktı birde
Ayyy lesss herif. Takı kimde kaldı işinin davası zor. Hayatınızi değiştirecek bir para mı ? Avukat istemiş 50.000.

İyi geceler kizlar.
Moralim çok bozuk. Ağladım ağlayacağım artık.
Boşanma avukatim darp raporu şikayet her türlü kanıt olduğu halde ceza davasını kaybetti. Yeni bir avukat bakayım dedim boşanma için 55 bin istiyor. Sadece davayı alıp takip etmek için. Üstüne birde takılarin davası var boşanma aşamasında olduğum adamın üstüne tek bir toplu iğne dahi yok hiç bişi alamayiz. Cezayı kaybettim. Takıları alamıyor musum. Boşanma zaten teee 9 cu aya duruşma ertelendi. Koskoca 15 ay oldu. BOŞANAMİYORUM. Çok bunaldım.
Anneme dedim artık olmuyor hic bir mahkemeyi kazanamadık madem bişi kazanmiyoruz niye bu kadar bekliyorum olmuyorsa olmuyor biz istemiyoruz karşı taraf istemiyor bı imza atıp bitirelim. Dediği cevaba bak biz suçlu muyuz onlar teklif etsin anlaşmalıyi bile. Adamın umrunda değil ki karısını düşünmedi çocuğu düştü oldu düşünmedi. Boşanma davası açıldı perişan bile olmadı. Gününu gün ediyo ceremesini ben çekiyorum.
Hastanede bile sigortam yok sıkıntı çekiyorum. Soyadım değişmedi her yerde hem eski hem yeni çıkıyor millet sorup duruyor.

Coook bunaldım. Psikolojim berbat oldu. Yalandan gülmekten yüzümdeki sahte gülümseme den bile bıktım . Halimi düşünen yok..karnın doydu. Tamam iyisin. Allah'ım ne kadar zor kadın olmak. Ben daha 26 yaşındayım yaa ağır geliyor artık herşey...
Elimden geleni yaptım ben ama hiç bir dileğim istediğim gibi olmuyor....
Beni inim inim inlettiler. Allah'ım sende onları bana muhtaç et karşımda inim inim inett nel olur Allah'ım ne olur
Tam azıcık yüzüm gülüyor sonra başa sariyorum.
Bugün 3 kez özel numaradan aradılar kim bilmiyorum o taraftan diye tahmin ediyorum. Kim ne diye beni özelden gizliden arasın.

Hayatimdan vazgeçtim nerdeyse evladımı kaybedip kürtaj olduğumda zor toparladim ayağa kalktım 4 ay yataktan çıkamadım aylarca battaniye altında ağlamaktan gözümde yaş kalmadı. Bitsin artık bitsin çok yoruldum.
Eylül'de davan vardı hakim ne karar verdi ?

Boşanma da sadece benim taniklarim dinlendi. Ocak sonuna gün verildi. Ziynet de aralik ayında tanıklar Dinlenecek deliller verildi. Ortada yine bir şey yok ocakta tam 2 sene oluyor ☹️
Valla evlilik değil boşanma kutlanmalı.
Nekadar zor boşanmak yahu.
Yerinde olsam,çok ihtiyaç değilse boşar kurtulurdum.sürekli üstünde yük.enazından yoluma bakardım bi an önce.şuan olayların etkisi üstünde ama 3-5sene sonra buraya girip bebeğime hangi bezi almalıyım tavsiye verin die konu açacaksın 🩵

Valla evlilik değil boşanma kutlanmalı.
Nekadar zor boşanmak yahu.
Yerinde olsam,çok ihtiyaç değilse boşar kurtulurdum.sürekli üstünde yük.enazından yoluma bakardım bi an önce.şuan olayların etkisi üstünde ama 3-5sene sonra buraya girip bebeğime hangi bezi almalıyım tavsiye verin die konu açacaksın 🩵
Evlilik için pek ümidim kalmadi açıkçası. Öylesine bi hayat yaşıyor gibiyim.

Boşanma da sadece benim taniklarim dinlendi. Ocak sonuna gün verildi. Ziynet de aralik ayında tanıklar Dinlenecek deliller verildi. Ortada yine bir şey yok ocakta tam 2 sene oluyor ☹️
Uzun süreç çekişmeli davalar bu şekilde benim 3 yıl oldu istinafi bekliyorum . Ziynet davamda subatta 3. Celse tahkikat aşamasındayız. Ağır ilerliyor mahkemelerde davalar.

X