Moralim çok bozuk lütfen bilenler bir şeyler yazsın

helloilko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
25
4
27
nerdeyse 1 aydır bitmeyen lekelenmelerim var ve dün gece yoğunlaştı adet gibi. Bu sabah doktora gittim beta hcg 5,75 çıktı yani pozitif ama sınırda değer. Sonra hamilelik olmayabilir dediler tsh de aynı anda yükselmiş. ilaç verdiler sonlandırılacak herhalde sevinemedim bile moralim çok bozuk. İçimden ilacı içmek gelmiyor ve ne yapacağımı bilmiyorum

Canım üzülme sanırım kimyasal bende şuan düşük yapıyorum seni çok iyi anlıyorum ama gebe kalmışsın buda güzel bir şey diğer ay denersin ilacı istersen içme 2 gün sonra tekrar bir kan ver belki yükselme olabilir kanaman varsa büyük ihtimalle gidecek ilaç ne verdiler

Öncelikle sana da çok geçmiş olsun umarım sağlıkla bir gün bebesine kavuşursun. Gebe kaldım mı bunu da bilmiyorum. Cyclo progynova ilacını verdi. Beni direk tüpe yönlendirdiler kafam iyice karıştı bilemiyorum.

Tüp derken tüp bebek mi adet düzensizliğinde kullanılıyor Muş söktürücü sanırım bilemedim sen bilirisn 2 gün sonra bir kan ver yükselme var mı inşallah vardır bebis senle kalır

Gebesin ama değer çok sinir da 5 ve üzeri gebelik kaç gün gecikme vardı sende

Canım bence geçen aydan gebelik oluşmuş ama büyük ihtimalle kimyasalmış. O yüzden lekenlenmelerin olmuş şuan sıfırlanmış neredeyse ve adet kanaman başlamış.
Ne ilacı verdiler?
Üzülme gebe kalabilmişsin senin gibi çok insan var ve biri de benim :)
Tam 4 defa yaşadım bu durumu

Gecmis olsun size de üzücü bir durum. Dediğiniz gibi olabilir tabiki ama her ay 0.1 çıkan beta bu ay 5,75 çıkınca biraz ümitlenmistim. Belki 2 gün sonra yine baktırırım her seye rağmen bilmiyorum:) kabullenmek istemiyor insan ama muhtemelen sizin dediğiniz gibi olmuştur

Tüp derken tüp bebek mi adet düzensizliğinde kullanılıyor Muş söktürücü sanırım bilemedim sen bilirisn 2 gün sonra bir kan ver yükselme var mı inşallah vardır bebis senle kalır
Tüp bebek. Değerim 5.75 iken doktor gebelik oluşmayacak tüp bebek adayısın dedi ben de anlamadım

Etti de normal deniyor her şey. Bu değere de gebe kalınmış şansın var artık gözüyle bakmıyor doktorlar hiç garip yani ne yaşıyorum bilmiyorum

Bende bugün kan tahlili yaptım adetime daha 4 gün var bHCG 2.8 çıktı. Gebelik var diye çok umutlanmistim. 7 yıldır gebelik yok.

Teşekkür ederim, evet çok üzücü maalesef
Tabi yinede baktırın eğer artıyorsa düşük önleyici vermesi lazım doktorun, artmıyorsa da 5in altına inmesi önemli zaten.
Hayırlısı olsun eğer her şey normalse birde yumurta takibi yaptırın bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…