Moralim çok bozuk lütfen bilenler bir şeyler yazsın

Teşekkür ederiimm 1 tane ilaç içtim ama yarın yine bir kan vereyim diyorum hayırlısı olsun bakalim gidişat ne gösterecek

Bu değerlerle çıkar mı ki? Hiç okumadım forumda.. inşallah dediğiniz gibi güzel bir haber gelir
Valla benim adet günümde 3 küsürdü sonra hamile olduğumu öğrendim sadece sonu güzel bitmedi maalesef.
Adete yakıj yumurtlama yaşadıysanız her şey olabilir yani :)

Tiroid hormonu gebelikte yükseliyor bu normal. Ama bir aydır eğer yükselmiyorsa kimyasal olabilir Allah beterinden saklasın canım daha büyümeden böyleyse demek sağlıklı bir gebelik değil sağlıklı olmayan gebeliği beden kabul etmiyor zaten daha çok atmaya çalışıyor vücut

Canım bişey sorucam , ben 6 yıllık evliyim . evliliğimin ilk ayından beri korunmadık. 3-4 aylık evliyken 2 ay (5-6 ayımda) falan üst üste kahverengi leke görürdüm reglimden 1 hafta yada 5 gün önce sonra reglim başlardı . Bunlar kimyasal olarak mı geçiyor acaba bilmediğim için soruyorum 6.ayımda hamile kalmışım 2.leke demekki yerleşme mi oldu . İstiyorduk ama takip etmiyorduk o yüzden sadece bu lekeleri hatırlıyorum az çok belirtileri hatırlamıyorum. Şimdi 2. İstiyoruz 1,5 seneden fazladır olmadı

Valla canım takip etmediysen bilemiyorum hani değer olur duşus anlarız ama beta vermeden kimyasal mi değil mi zor anlarız yani peki idrar testleri de pozitif miydi yaptın mi

Valla canım takip etmediysen bilemiyorum hani değer olur duşus anlarız ama beta vermeden kimyasal mi değil mi zor anlarız yani peki idrar testleri de pozitif miydi yaptın mi
Ben 8 haftalıkken öğrendim :) çok düzensizdim ve çocuğum olmaz dediğim anda olmuştu. Test yaptığımda zaten çift çizgi kıpkırmızıydı

Ben de bilemedim ama bir çok kadın bunu farkında olmadan yaşıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…