Monotonlaşan evlilik

Buda güzel fikir istedigimi doğum gününe vs bunu istiyorum desem alışır herakde

Yok bizimki beni ozleyene kadar adım atmaz heleki suçluysa

Kilo ilk isim olacak zaten bunda 2 ay öncesi başladım ama spor olsa hızlıca gider şimdi yavaş yavaş gidiyor

Ahh Tenceresiz kaldim anne maalesef bı yazdıkların bi çok kadının derdi.. bazı kadınlar da bunı bi dert olarak bile görmüyor ilginç.. bedenimiz doydu, aç değiliz açıkta değiliz şükür,evlatlarımız var.. ee peki ya ruhumuz?? Henüz genciz 10 yıllık evli olsanda.. isteklerin gayet normal cnm..

Sana vereceğim tavsiye eşinin seninle ilgileneceği ve iltifat edeceği ortamlar oluştur.. çocukları uyut yanına git sohbet etmek istediğini belirt.. onu öv biraz.. doğrusunu sen öğret ona.. inş işe yarar cnm

Ben zaten onu overin arada saçlarını tradiginda filan yada aynaya son kez bakışında filan başka zamanda ama bende o şekilde ovulmek istiyorum en güzel sözü mesela ismim ayse diyelim aysemm der oda seslenirken dahası yok yani

Ben hep hediye almıyorsun derim bı avm ye girdik gumuscuye yanaşıp hangisini begeniyorsun dedi ya ...... Bana gümüş alacağın paranın üstüne koy altin alalım madem dedim bak icimden geldi seç beğen hangisini istiyorsan kolye alayım dedi ben beğenmedim dedim şimdi sizler soyledikce ve konuştukça diyorum kendi kendime
Belkide bu adamin önüne taş koyan benim

konu sahibi benim de zaman zaman yakındığım bir durum ilgisizlik ama eşim genelde beni nankörlükle suçladığı için pek fazla üzerinde durmamaya gayret ediyorum çünkü kavgaya dönüşüyor ya da en iyi ihtimalle iş yoğunluğunu bahane ediyor
kaldı ki ben romantik bir insan değilim yani her kadını mutlu edecek jestler, iltifatlar beklentisine girmem
hatta bir doğum günümde "yemeğe çıkalım" dedi "ne gerek var mis gibi fasülye yaptım yiyelim işte" demiştim
ama ne var ki bazen bir dışarı çıkmak bir dertleşmek bir alttan alınmak istiyor insan...

sizin mesele benimkinden daha yoğun, ben sizin yaşınızdayken evlenmiştim mesela
o yüzden evlilik ve çocuğun insana kattığı yıpranmışlık sizde benden daha fazladır

mutlaka kilo verin, spor yapın spor yaptıkça mutluluk hormonu salgılarsınız kendinizle daha barışık olursunuz
ve bu ilgi konusunda da beklentiye sokmayın kendinizi, beklentiye girdikçe adamın yemekten sonra "eline sağlık" dememesi bile batarken beklentiye girmezseniz bir güzel sözü bile sürpriz oluyor

ben ilgi bekledikçe kendimi aciz hissediyorum, sanki mutluluğum eşimden gelecek ilgiye bağlıymış gibi...
diyorum ki ben mutluluğumu kendim tesis ederim eşimin ilgisi de onu katmerlendirir

bu arada yeri gelmişken şunu da ekleyeyim
ey kk ahalisi! şuraya yazıyorum bu hatmece arkadaş bizi fena trollüyor
bir tane normal yorumu yok
dediğimi dikkate alın
ekşisözlük trolü çıkarsa hiç şaşırmam

yaa siz ne kadar tatlı bir çiftsiniz
Allah muhabbetinizi arttırsın, bize de nasip etsin

Dün işten geldi yattık filan onun yanına söküldü barıştık neyse

Sonra ben yine başladım ağlamaya sürekli bahane arıyorsun tartışmak için falan dedi bende ilgi istiyorum sadece dedim
Sabah oldu ben laf sokup durdum ..... Döndün yattın dedim ben öyle rahat ediyorum dedi sabah tekrar başladım söylenmeye .

Şeytan seni dolduruyor bana karşı ne var bunda falan dedi
Sürekli ara ara ağladım hiç üzülme kıyamam falan yok yani

Sonra gittim sarıldım gülerek dedi şeytani yüzüstü bıraktın bak şimdi olmadı dedi

Normalde yapmaz ise çıkarken beni öpmesi için ona verecim poşeti uzatmadim dibime gelip beni öpsün diye mecburen öptü ve ise gitti

Hep Boyle bir adammıydı yoksa sonradan mı böyle oldu ?
Yok önceden de böyleydi
Ama sevgili döneminde hep derdim çiçek almıyorsun falan

Bı gün çarşıda bana bekle dedi ve çiçekle geldi

Sonra tabi evlendikten sonra da salladı
Hatta ilk sevgililer günü beni bı arkadaşa bırakıp oda arkadaşlarıyla takilacakti gideceğim arkadaşım eşini sevgiler günü için yemeğe goturecekmis o yüzden beni kabul etmedi

Benim dahada moralim bozuldu
Bana hep diyor ki ne istiyorsan alıyorum
Bedenin büyük kendin bile hep deneyip aliyorsun ben ne alayım ki sana ne gerek var para orda git ne istiyorsan al diyor
Aramızda hediyelesme konusu böyle

Ama bana hassas davranmiyo asıl takildigim mesele ana kimseye hassas davranmaz eşim annesine bile vıcık vıcık şeyleri sevmez filan

Anladım canım, demekki adamın huyu hu, pek değişeceğini sanmıyorum... Küs kalma ama iyi bişey değil,Barış. Ayrıca kilo sorunum var diyorsun biraz kilo vermeyi denesen? Bazı erkekler eşlerindeki değişikliği gördüğü zaman farklı ruh haline giriyor. " Eyvah karım kendine bakıyor" gibi düşünceler içinde olup kaybetmemek için maymuna dönüyor :))))

Bence kilo verip kendine bakmalısın. Sadece eşin için demiyorum. Biz kadınlar aynaya bakınca değişiklik istiyoruz iyi görünüm istiyoruz. Önce bunu kendin için yapmalısın. Daha iyi hissetmek için kilo verip kendine bakmaya başlasan iyi edersin :)

Kilo olayında son iki ayda 6 kilo vermiş bulunmaktayım sadece spor yapabilme şansım yok oda olursa bayağı gider kilolar

Ama saç baş konusunda değişiklik istiyorum ve kıyafet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…