Monotonlaşan evlilik

Yani ben emin oldum gerçekten arada ihanet yok
Bakmak yok
İğrenç erkek muhabbeti
Ama ben o an. Onu öyle algıladım
Ve tekini benden sakladı ya sanırım o an soğudum ben
İllaki soğuyor insan ya o iğrenç muhabbetler yoruyor insanı nasıl mideleri alıyor diye

Canım ben nasıl 8.sinif bitirdim hep yalnız devam ettim
Lisede yatılı okudum
Aynı zamanda burs aldım
Liseden sonra hep çalıştım kendim yaşadım
Sonra eşim çıktı karşıma sevdim evlendim
Şimdi 3 çocuğum var ve ben hayatım da eşim olursa güzel yasarim mutlu olurum ama olmazsa da hayatıma devam edebilirim
Çok bel bağlamıyorum yani eşime
Bilmiyorum yanlış doğru ama böyle düşünüyorum
İllaki soğuyor insan ya o iğrenç muhabbetler yoruyor insanı nasıl mideleri alıyor diye

Fena kandirilmisiz kandiller anlaşılmaz varlıklar kadınları anlama sanatı külliyen yalan,uslu dur iki çift güzel laf et olduğumuz gibi kabullen ailemize saygı duy ailene ezdirme,arada yemektir tatildir yapiver,evde yardımcı ol,çocuk bakımına eğitimine yardım et,sadık ol,sevecen ol tamam nedir yani

Yok kendilerini çözemedikleri için suçu bize atıyorlar

Nerdeeee öyle erkek

Önce kendinize güveneceksiniz. Kilom var yüzüm güzel değil diyorsnız onun için deği kendnize olan saygınıza hürmetten önce kilo verecek sonra kş şekli makyaj alternatileri falan bakınacaksınız. Dünyda en çok kendime saygı duyarım. Bu sebeple bana yapılan hiçbirşeye seyirci kalmam. İyi yahut kötü.

Önce kendinizi sevin, keninize saygı duyun. Kendine saygı kendine yatırım yapmaktan emek vermekten geçer. Bu kısım hep atlanılan önemli bir kısım. Feministler gözünü kapasın: Erkekler gözleriyle kadınlar kulaklarıyla sever. Konuları aşağı doğru bir tarayın kocasının gyiminden şikayet eden kaın göremezsin. Her akşam seni seviyorum diyerek eve girdiler mi biz mest.
Onun için değil kendiniz için.

Haklısınız ama ben eşime güzel görünmek için bı değişiklik yaptığımda eşim bana ben kıyafete bakmam kanmam filan diyor

Haklısınız ama ben eşime güzel görünmek için bı değişiklik yaptığımda eşim bana ben kıyafete bakmam kanmam filan diyor
Geçiniz efendim demek gerek eşinize. Külahıma anlatsın.
Da,
Diğer sayfaları okumadım bhsettiyseniz kusura bakmayın böyle öyleiğine göre birşey bekliyor arıyor olmalı?

Arkadaşlar yuzyuze konuşmadım ama mıçm8ç olmaya başladım onu her fırsatta öpmeye başladım ne yemek var diye geldiğinde yanıma dönüp bı anda sarıldım mesela

Bu beni mutlu etsede eminim oda his aldı ki benden

Yatagimiza yattigimizda gözlerimin içine bakip burnuma öpücük kondurmasi bile yetti inanın

İns daha fazlası da olur

İnşallah daha daha daha fazla mutlu olursunuz canım

ay ne banal bir yorum ya rab. iki çift güzel söz isteyen birine ne alaka yani bu yorum?

Alıntı yapmazsan yorumda yazmam
Okuduğum konuya yorum yaptım ben
Türk erkekleri böyle arkadaş evlilik ve evlilik sonrası diye adamlar ayrılır ilgi bekleyende beklemeyle kalır
yoo gayet de ilgi gösteriliyor, siz görmemişsiniz anlaşılan. kendi eşinizi herkesinki gibi sanıp da bu çok değerli fikirlerinizi beyan etmeseniz de olur.

Erkek neyse de,kadının ruhsuzu hic çekilmiyor !!!!!....

27 yaş 10 yıllık evlilik 3 çocuk... umarım kacmamissindir? Çocuk yaşta hiç erkekleri dünyayı tanımadan kocaya variyorsunuz, sonra başkalarının evliliklerini görünce evdeki gözünüze batıyor. Kocan şiddet uygulamıyorsa, hakaret küfür yoksa, çocuklarına babalık ediyorsa sadece iltifat ve hediye yok diye dertlenmen saçma. Sen ona iltifat ediyor musun peki? Sarılıp sevgi sözcükleri söylüyor musun? En son ne zaman hediye verdin? Bunları yaptın da o hala ilgisizse o zaman açıkça konuş, soğuyorum senden de. Çabalamasini iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…