Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

Merhaba ... Bende geçen perşembe kontrol için dr. gittim ve üzüm gebelik teşhisi kıondu. Kürtaj yaptrdık... bugün patoloji sonucunu alıcam... dünkü betahcg sonucum 1102 çıktı... kürtajdan önceki betahcg mi bilmyrm. ama patoloji sonuucndan çok korkuyrm... :KK43::8

özsuna geçmiş olsun.. korkma değerin kısa sürede düşecektir 1102 çok düşük bi değer.. benim kürtaj öncesi değerim 40000 civarıydı.. seninki çok çok düşük.. inşallah doktor yanılmış olurda patoloji sonucun üzüm gebeliği çıkmaz.. çıksada canını sıkma başımıza geleceği varmış diyoruz herşey Allahtan.. Verilmiş sadakamış varmış bu farkedilmeyebilirdide.. şanslıyızki bilinçli bilgili doktorlarla karşılaştık.. bunun farkında olmadan hamileliği sonlanan biçok kadın varmış.. biz biliyoruz ve tedbirimizi önceden alabiiyoruz enazından.. bu arada sakın neden ben deme bu tamamen bir tesadüf herkezin başına gelebilir.. bu ne senin ne de eşinin bi kusuru eksikliği.. içini rahat moralini yüksek tut canımcım.. Allah sağlık sıhhat versin bizlere zamanla sağlıklı bebeklerimizde olur inşallah..

Merhaba ... Bende geçen perşembe kontrol için dr. gittim ve üzüm gebelik teşhisi kıondu. Kürtaj yaptrdık... bugün patoloji sonucunu alıcam... dünkü betahcg sonucum 1102 çıktı... kürtajdan önceki betahcg mi bilmyrm. ama patoloji sonuucndan çok korkuyrm... :KK43::8

geçmiş olsun sanada cnm sıkma canını benimde ilk duyduğumda bir hafftam çok kötü geçti tek benim sandım ama bu site beni rahatlattı psikolojik olarak .herkes iyileşmiş allaha şükür hamile kalıp çocuğunu kucağına alan arkadaşların yazısını okudum dahada rahatladım benimde aynı şeyler başımdan geçti bu hafta değerim 64 e düşmüş buuurdaki arkadaşlar gibi bizim de sıfırlanacak bizde çocuğumuzu kucağımıza alıcaz böyle düşün canımcım...

ozsuna çok geçmiş olsun.beta hcg değerin kürtajdan onceki değer dahi olsa çok düşük, sakın kendini üzme.bu zamanlarda en onemli şey senin moralinin yüksek olması.inş en kısa zamanda sorunsuz sıfırlanır değerin.benim hikayemi de belki burada okumuşsundur.benim kürtajdan once değerin 82000 di.çok şükür sıfırlandı.şimdi de Rabbimden bize meleğimizi nasip etmesi için dua ediyoruz.

günaydn...... Çok teşekkr ederim. yorumlarınız beni rahatlattı. kürtaj öncesi bthcgm : 334374 müş. 1 haftada 1102 düşmüş. dr. ii sonç dedi.. ve patolojide temiz çıkmş. kanser virüsü yokmş.. ama dr. memnun kalmadım ben hiç bişey anlatmadı. pazartesi yeni dr. gideceğim... İnş. Allah bize istediğimizz mini mini bebişler verir.. Rüyamda hep bebek gördm.

patoloji sonucumda mol hangi çeşiti olduğu yazmıyr... tanıda : mol hidatiform yazıo sizdede öle mi? izlenmdede: incelenen kistlerde bol miktarda genişlemiş , dilate , hidropik görünüm korionik villuslar bulunmaktadır. malignite yoktr.. dr. hiç bişey demedi. sadece iiii snuçç ama açıklaması ne ki ::::KK43:(((

patoloji sonucumda mol hangi çeşiti olduğu yazmıyr... tanıda : mol hidatiform yazıo sizdede öle mi? izlenmdede: incelenen kistlerde bol miktarda genişlemiş , dilate , hidropik görünüm korionik villuslar bulunmaktadır. malignite yoktr.. dr. hiç bişey demedi. sadece iiii snuçç ama açıklaması ne ki ::::KK43:(((

sonuçta bendede sadece mol hidatiform yazıyodu sonra bana dedi dok.palsiyol mol.demişti ama senin diğer yazdıklarında yazmıyodu benimkinde.bence seninde palsiol mol.(dok.patoloji sonucunda bana üzümgebeliği var dediğinde şaka yapıyo dalga geçiyo sanmıştım:)sonra tek ben yaşadım sandım çünkü hiç duymamıştım allahım başka dert vermesin yaşamımızda görüp göreceğimiz tek dert budur inş.

mrb arkadaşlar.Mol gebeliik teşhisi konan arkadaşlar morelinizi bozmayın.Bende 2010 şubat ayında düşük yaptım.Bebek ölmüş alınacak dediler.Pataloji sonucunda mol gebelik çıktı.Hiç duymamıştım biçok yerde araştırdım yazılanları okuyunca insan gerçekten çok korkuyo.Ama morelinizi yüksek tutun tedavisi var sonuçta.Benim değerlerim düştü tekrar yükseldi kemoterapi gördüm.Allaha şükür tedaviden sonra düştü.tekrar yükselmedi.İki ay sonra 1 yılım dolacak .Hemen hamile kalmayı düşünüyorum.Ama insan korkuyo tabi tekrardan yaşarmıyım diye.Canınızı sıkmayın genelde kendiliğinden düşermiş zaten.Biz erken farkettiğimiz için şanslıyız yinede .

bugünnn başka dr. gittim.... net olarak çeşiti belli deil dedi. ve internetten uüraşıp kafana taklma dedi... yapmmz gereken betahcg ni takip etmk.. ve 0 a düşürmek dedi... ve doğm kontrl hapı tavsiye etti. 1 yıl gebelik yok dedi. ama ben hap içmek istemyrm.. kafana takma ilk gebelik olabilir dedi.. bu dr.. gayet ilgili ve en önemlisi neden diye düşünme dedi.. ama hala çok korkuyrm... bennn 1 yıl daha çok var.. 5 aylk evliyim ama ben bebiş istyrdm.:KK43:

bugünnn başka dr. gittim.... net olarak çeşiti belli deil dedi. ve internetten uüraşıp kafana taklma dedi... yapmmz gereken betahcg ni takip etmk.. ve 0 a düşürmek dedi... ve doğm kontrl hapı tavsiye etti. 1 yıl gebelik yok dedi. ama ben hap içmek istemyrm.. kafana takma ilk gebelik olabilir dedi.. bu dr.. gayet ilgili ve en önemlisi neden diye düşünme dedi.. ama hala çok korkuyrm... bennn 1 yıl daha çok var.. 5 aylk evliyim ama ben bebiş istyrdm.:KK43:

öyle düşünme benimde bir yılım var eminim göz açıp kapayana kadar geçer.allahım hepimiz için hayırlısını versin.bide şu hap işi beni de geriyo her akşam içtimmi içmedimmi üfff ayrı bi sıkıntı önceden spraille korunuyodum o çok rahattı:))

mrb arkadaşlar.Mol gebeliik teşhisi konan arkadaşlar morelinizi bozmayın.Bende 2010 şubat ayında düşük yaptım.Bebek ölmüş alınacak dediler.Pataloji sonucunda mol gebelik çıktı.Hiç duymamıştım biçok yerde araştırdım yazılanları okuyunca insan gerçekten çok korkuyo.Ama morelinizi yüksek tutun tedavisi var sonuçta.Benim değerlerim düştü tekrar yükseldi kemoterapi gördüm.Allaha şükür tedaviden sonra düştü.tekrar yükselmedi.İki ay sonra 1 yılım dolacak .Hemen hamile kalmayı düşünüyorum.Ama insan korkuyo tabi tekrardan yaşarmıyım diye.Canınızı sıkmayın genelde kendiliğinden düşermiş zaten.Biz erken farkettiğimiz için şanslıyız yinede .

sanada çok geçmiş olsun cnm yaşıyacağımız varmış yaşadık allah birdaha yaşatmasın.oyy ne güzel az kalmış senin allah hemencik kucağını doldurur inş. bizde seviniriz...

canım çok geçmiş olsun...benimde bu ay 6. ayım doluyor.ilk başta banada öyle hiç geçmeyecekmiş gibi geldi.hatta bana iki tane dr. istiyorsan 6. aydan sonra deneyebilirsin dedi. ama bende çok korkuyorum...kendini bu kadar zorlama hem daha çok yeni evlisin.ne kadar kafana takarsan herşey daha da zorlaşıyor emin ol.bende 2.5 yıllık evliyim...eğer bazı şeyleri kafana takmadan yol alabilirsen herşey çok daha kolay oluyor.tabi bunu başarmak içinde güçlü olmak lazım.ben inanıyorum vakti zamanı geince bizlerde bebişlerimizi kucağımıza alıcaz.

öyle düşünme benimde bir yılım var eminim göz açıp kapayana kadar geçer.allahım hepimiz için hayırlısını versin.bide şu hap işi beni de geriyo her akşam içtimmi içmedimmi üfff ayrı bi sıkıntı önceden spraille korunuyodum o çok rahattı:))
arkadaşlar bende geçen ay bıraktım hapı.varisler oluşmuştu bende nette araştırırken doğum kontrol hapının yol açtığını öğrendim.daha önce hiç kullanmamıştım hapı. bende bıraktım...

ben sıfırlandıktan sonra her ay test yaptırdım 6 ay boyunca sonraki 6 ayda da 2 ayda bir yaptırdım.

X