Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

Teşekkür ederim evet alan allahım bir gün verir de bliyorum.ama zor ve çok taze acısı hala midem bulanıyor.senin de yaşadıklarını biliyorum.umarırım allahımkucağına güzel biri bebek nasip eder. Peki şimdi nasıl hissediyorsun?nasıl atlattın ya da atlatabildin mi?

Teşekkür ederim evet alan allahım bir gün verir de bliyorum.ama zor ve çok taze acısı hala midem bulanıyor.senin de yaşadıklarını biliyorum.umarırım allahımkucağına güzel biri bebek nasip eder. Peki şimdi nasıl hissediyorsun?nasıl atlattın ya da atlatabildin mi?

inşallah canım Allah herkezin gönlüne göre versin. nasıl hissediyorum? bu gebeliği yaşamam gerekiyodu yaşadım geçti bitti psikolojik olarak çok etkilendim kimse ne hissettiğimi anlamadı sıradan bi düşük olarak görüldü hatta niye düşürdün çocuğu diyen densizler bile oldu sonrasında sürekli hastaneye gidip kan vermem tedavi görüyor bebek olması için diye dillendirildi.. anlatamadım ve sonunda anlamayacaklarına kanaat getirdim ve he he dedim geçtim.
şimdi iyiyim 1,5 sene sonra tekrar bebek düşünmeye başladık.. eşim kendisinde psoblem olmayacağını olsa idi mol gebelikin bile oluşmayacağını söylediği için test yaptırmadı.. geçen ay yaptırdı ve sperm morfolojisi düşük çıktı..
ne mi düşünüyorum :) zaman çok çabuk ilerliyor ve hep zaman kaybı yaşıyorum sen sen ol eşine test yaptır sen bekleme sürecinde iken onda eğer bi problem varsa bir de onun için beklememiş olursunuz..

sağol canım eşime bunu anlatacağım.evet o densizler benimde hayatımda var ve hep te olacaklar malesef.banada yemedin içmnedin düşürdün dediler.çok stres yapmışım.ince giyinmişim ve sonuç olarak bunu haketmişim.anlaması güç ama ben kendimi biliyorum.ve eğitimli kişiler olarak hiç birinin olmadığını da gayet iyi biliyoruz ama kabullenmek zor sanırım.yarın ben ilk kan testimi vereceğim.maratonun başındayım.allahım sana en kısa zamanda güzel bir evlat nasip etsin darısıda hepimize tüm isteyenlere olsun.bugün bir röpörtaj okudum.okumak istersen ntv haber spikeri esra sert diye googleden aratman gerek.

sağol canım eşime bunu anlatacağım.evet o densizler benimde hayatımda var ve hep te olacaklar malesef.banada yemedin içmnedin düşürdün dediler.çok stres yapmışım.ince giyinmişim ve sonuç olarak bunu haketmişim.anlaması güç ama ben kendimi biliyorum.ve eğitimli kişiler olarak hiç birinin olmadığını da gayet iyi biliyoruz ama kabullenmek zor sanırım.yarın ben ilk kan testimi vereceğim.maratonun başındayım.allahım sana en kısa zamanda güzel bir evlat nasip etsin darısıda hepimize tüm isteyenlere olsun.bugün bir röpörtaj okudum.okumak istersen ntv haber spikeri esra sert diye googleden aratman gerek.

bulayse öncelikle sana geçmiş olsun diliyorum.esra sertin röpörtajını tavsiyen üzerini ağlayarak okudum...ne garipki ikincisinde neler yaşayacağımızı bilmiyoruz ve hiçbişeyin garantisi yok.ama azmin elinden hiç bişey kurtulamaz...Allahım beterinden saklasın diyorum..beterin beteri var...ve hayırlı olan zamanda sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza almayı nasib etsin inşallah

merhaba arkadaşlar.
sizlere bişi sormak istiyorum.
ben de bugün itibariyle 5+3 haftalık hamileyim.
reglime 3 gün kala 80 beta hcg olarak öğrendim. ama dün doktor üstten göremeyince hcg istedi 7100 çıktı. yani 9 gün içinde bukadar artmaı onuda şüphelendirdi we alttan baktı alttan minicik keseyi yerinde gördük. ama ben çok huzursuz oldum. değer neden bukadar fırlamış? 9 günde normalde 2000 bilemedin 2500 olmalıydı hesaplara göre. 7100 çok geldi. doktor bile hoşlanmadı. şimdi çok korkuyorum çünkü geçen sene kalbi atmayan bir gebelik kürtajım war we bunu kaybetmek çok yıkar. ne diyorsunuz? fikrinizi belirtirseniz çok sewinirim. şimdiden teşekkürler.

merhaba arkadaşlar.
reglime 3 gün kala 80 beta hcg olarak öğrendim. ama dün doktor üstten göremeyince hcg istedi 7100 çıktı. yani 9 gün içinde bukadar artmaı onuda şüphelendirdi we alttan baktı alttan minicik keseyi yerinde gördük. ama ben çok huzursuz oldum. değer neden bukadar fırlamış? 9 günde normalde 2000 bilemedin 2500 olmalıydı hesaplara göre. 7100 çok geldi. doktor bile hoşlanmadı. şimdi çok korkuyorum çünkü geçen sene kalbi atmayan bir gebelik kürtajım war we bunu kaybetmek çok yıkar. ne diyorsunuz? fikrinizi belirtirseniz çok sewinirim. şimdiden teşekkürler.
bhcg değerleri ne zaman kaç olur o konuda pek bi fikrim yok ama gebelik haftana göre fazlaysa değerin,illaki kötü şeyler getirme aklına.çoğul gebeliklerde de değerler fazla oluyor diye biliyorum.umarım güzel haberler alırsın..

evet canım malesef 2.gebelikte de ne olacağını bilemiyoruz malesef.ama pes etmemekte önemli.esra sertin bebeği kucağında küçük ladin doğdu :) nice ladinler hepimize inşallah.

merhaba arkadaşlar.

mutter evet biraz fazla yükselmiş ama benim ki 2 günde bir 1,5 katlamasına rağmen mol çıktı.o iş hiç belli olmuyor yani.belki ikizler geliyordur?kesen için doktor yorum yaptı mı benimki hep kötü bir keseydi doktor hep sağlıksız bir kese dedi doktorum.bu arada mol olduğumda 6+3 haftalıkken belli oldu

BURADAKİ HERKESE GEÇMİŞ OLSUN.BEN DE 1 HAFTA ÖNCE MOL GEBELİK TEŞHİSİYLE GEBELİĞİMİ SONLANDIRDIM.ÇOK ZOR GÜNLERDE HEP YAZDIKLARINIZI OKUDUM.1000 GEBELİKTE 1 OLAN BU GEBELİK TÜRÜNÜ BENDEN BAŞKA KİMSE YAŞAMADI ZANNETMİŞTİM.BURADA SİZLERİ OKUDUKTAN SONRA BU ORANIN 1000 GEBELİKTE 1 OLDUĞUNA İNANAMIYORUM.İLK KAN SONUCUMU CUMAYA İSTEDİ DOKTORUM.VE 6 AY GEBELİK YOK DEDİ.RAHİM VE YUMURTALIKLARIMINDA NORMAL OLDUĞUNU SÖYLEDİ BEN YİNEDE NEDENİNİ HALA KENDİMDE ARIYORUM.VE TEKRARLAMASINDAN ÇOK KORKUYORUM.EŞİME ACIYORUM VE ONUN İÇİNDE ÜZÜLÜYORUM.ALLAH HEPİMİZE SAĞLIKLI BEBEKLER VERSİN VE BİR DAHA KİMSEYE ÇEKTİĞİMİZ SIKINTILARI VERMESİN.HEP YAZIN DAHA NİCE BİZİM DURUMUMUZDA OLAN KADINLAR VAR VE BİZLERİ OKUYUP BELKİDE TESELLİ BULUYORLAR.:Saruboceq:

Çok geçmiş olsun bulayse.inş hayırlısıyla hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alıcaz...
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eylesin, hakkımızda hayırlı olanı gönlümüzü razı eylesin inş...

arkadaşlar merhaba;aranıza bugün katıldım.2009 ağustos ayında 1,5 aylık bebeğimi kalp atışları alınamadığı için kaybettim.7 ay sonra mart 2010 da güzel haberi aldım hamile olduğumu öğrendim..Ama haziran ayının son haftasında mol gebelik teşhisiyle kaybettim bebeğimi..Canım çok acıyor4.5 aylıkdı ve hcg 470000 de idi..acımın sizlerle paylaşarak azalmasını ümit ediyorum...

arkadaşlar merhaba;aranıza bugün katıldım.2009 ağustos ayında 1,5 aylık bebeğimi kalp atışları alınamadığı için kaybettim.7 ay sonra mart 2010 da güzel haberi aldım hamile olduğumu öğrendim..Ama haziran ayının son haftasında mol gebelik teşhisiyle kaybettim bebeğimi..Canım çok acıyor4.5 aylıkdı ve hcg 470000 de idi..acımın sizlerle paylaşarak azalmasını ümit ediyorum...

canım çok geçmiş olsun..Allah sabır versin..mol gebelik 4,5 aya kadar sürüyomumuymuş ya 12 haftadan fazla yaşamaz demişlerdi bana doktorlarar.senin canın sağ ya önemli olan o tekrar geçmiş olsun...

benimde bildiğim ilk haftalarda kalp atışı olmaması ile teshis edilir.
geçmiş olsun..

arkadaşlar benimkinde moller plesantaya yapışmış.Dolayısı ile bebekte büyümeye devam etmiş...ve tahliyesi çok sıkıntılı oldu.aynı normal doğum gibi oldu.arkasından iki defa kürtaj oldumtemizlenmesi için ve çok ağır geldi bana...

Allah sabır versin.şu an nasıl sağlığın?peki doktorlar ne söyledi?nedenleri çözümü?bir daha yaşamamak için yapılabilecek bişey varmıymış?peki ilk gebeliğin komlet mol mü yoksa parsiyelmiydi?

hepsi gececek üzülmeyiniz. ben de mol gebelik yaşadım. şimdi 1 yaşında bir meleğim var. ümitsiz olmayın. iyi haberlerinizi bekliyoruz.

arkadaşlar benimkinde moller plesantaya yapışmış.Dolayısı ile bebekte büyümeye devam etmiş...ve tahliyesi çok sıkıntılı oldu.aynı normal doğum gibi oldu.arkasından iki defa kürtaj oldumtemizlenmesi için ve çok ağır geldi bana...

çok geçmiş olsun seni çok anlıyorum 1 ay önce bende benzer acıları yaşadım allah sabır versin hepimize.doktorun kim ?yaşadığın yer konya bende konyadayım o yüzden merak ettim.

çok geçmiş olsun seni çok anlıyorum 1 ay önce bende benzer acıları yaşadım allah sabır versin hepimize.doktorun kim ?yaşadığın yer konya bende konyadayım o yüzden merak ettim.

bende konyadayım arkadaşlar doktorlarınız kim??
muru hiç moralini bozma moralle doğru orantılı bu rahatsızlık rabbim hepimizi güldürecek inş..

benim yengem olmuştu ve küçük bi trafik kazası bahane oldu bu olayı öğrenmesi için. 1 yıl korundu her gittiğinde kan değerleri düştü ve dr. hamile kalabilirsin dediği ay hamile kaldı şuan yeğenimiz 1 yaşında umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar hepinize geçmişolsun

arkadaşlar sağolun.Benim doktorum özel selçukluda Nil hanım.Ama bebeğin tahliyesi tıp fakültesinde oldu.özel hastaneler bu tür durumlarda müdahale etmiyorlarmış.Ki tahliye 4 günde yapıldı...Konyada olan arkadaşlarla görüşmek isterim...tanışmak isterim...

X