Modellerin renklerini belirleyelim mi?

beyaz ve taba rengini çok severim. terliklerinizede baktığımda zaten ilk beyaz çekti ilgimi.

hepsinin renkleri çok güzel...
benim favorim beyaz ve siyahtır...
ama yeşili,sarısı,kırmızısı da çok hoş olur diye düşünüyorum...
sevgiler...

Ya çok güzeller bunlar kızlar emeğinize çok tşk ederim bayıldım.Desenize yaza görüşeceğiz sizlerle:) Tek renk olarak ayırtedemiyorum zira birçok renk kıyafetlerle bütünleşme hepsinden almak lazımçok Sağolun a.s.

nazlım canım:1hug: inşallah yine buradan sizlere ulaştıracağız modellerimizide ..
her şey en güzeli için a.s.

nazlım canım:1hug: inşallah yine buradan sizlere ulaştıracağız modellerimizide ..
her şey en güzeli için a.s.

Canımsın Şeniz
Bu terliklerin renk dışında ortapedik özellikleri varmı ve sadece bayanlar içinmi satış yapılacak, bir sorum daha var cvp yazmayabilirsiniz cnm buna :asigim:yeriniz nerede çok merak ettim.Mesela İzmir içiyse birebir görüşülüyormu yada illa kkdanmı alışveriş yapılıyor?
Çok soru sordum kusuruma bakma Sergüm çok rahat görünüyorlar satış başladığında haber verirsen yine çok sevnirim Şeniz

taba ve beyaz renkleri beğendim ben.

kırmızı ve siyahı da çok severim ama bu modeldeki duruşlarını beğenmedim.

ben bu terlikleri herhangi bir dükanda görsem , model itibari ile hemen camel ve krem var mı diye sorarım :)

Bu ürünler yazlık değil mi? Yazın insan her renge açık olmalıdır..Örneğin ben üstüme giydiğim bir body yada gömlek ile terliğimin aynı renk olmasını isterim..Beyazsa beyaz, taba ise camel..Benim için çanta ve ayakkabı (yada terlik) rengi, tam benzemese de birbirine yakın olmalıdır..

Yani terliklerde şu renk olmalı demek, kısıtlamaya gitmek olur..Her renkten olsun..Misal cam göbeği mavisi,yağ yeşili,uçuk bi turuncu,hatta tabadan ziyade koyu kahve da olabilir..

Aslında kendi zevkim siyah..Ayağı en sade en şık gösteren terlik yada ayakkabı farketmez siyahtır bana göre..Kahverengi ise ikinci terciğim ayakda..

Ama dediğim gibi her rengin mutlaka bir beğeneni ve alıcı vardır..

Kolaylıklar diliyorum..yerimseniben

lacivertte güzel dururdu sanıyorum ve yaz rengi olarak sarı..

birde bu terlikleri nasıl temin edecegiz??

lacivertte güzel dururdu sanıyorum ve yaz rengi olarak sarı..

birde bu terlikleri nasıl temin edecegiz??

canım,terlik üretiminde çok dikkatli olmak lazım.150 bin metre deri ve bir o kadar da emek harcanıyor .deri rengi seçiminde çok dikkatli olmak zorundayız .lacivert terlikler nedense hiç tercih edilmiyor.geçen sene sarı ve fıstık yeşilini öne çıkardık ama satışlarda o derece başarı sağlanmadı.ana renk beyaz ve siyah herzaman tercih edilen renkler.bej,gri,taba ve çokda olmasa kırmızı birde bunun farklı renk seçimindeki riskini göz önüne aldığımızda fazlaca sapma yapamıyorsunuz.O neden ile yöreye bağlı seçimler ve renkler gündemi oluşturuyor.lacivert bu sene yok ama umarım daha sonra olabilir.
şimdi ikinci soruya gelelim.bu terlikler bu sene kadınlar kulübü alışveriş sitesinde satılacak mart ayı başında sizlere ulaşacağız.şimdilik hoşçakal..

Sevgili arkadaşım, ne güzelde belirtmişsin,aslında bizimde arzu ettiğimiz senin belirttiğin gibi rengarenk cıvıl cıvıl terlikler üretebilmek,ah birde alıcısını bulabilsek,geçen sene sapsarı terlikler yaptık,ama gel görkü çok başarılı bir sezon geçiremediler.fıstık yeşili ve fuşya pastel renklerinde üretildi.fakat olağandır ki klasik renkler daha fazlası ile tercih ediliyor.beyaz vede siyah her renk elbise ile rahatlıkla giyildiği için ve bizlerin tek terlik alarak yazı geçireyim düşüncesine bağlı olarak o renk cesur terlikler tercih edilmiyor.

Buradaki renk tercihimizin sorulmasının nedeni ise her modelin bütün renklerinden sipariş vermemek içindir.daha fazla model ve tercih renkler ile burada ,ALIŞVERİŞ sitesinde olmak amacındayız.Yine de her rengin olduğu modeller olacak ama kırmızı her modelden gelmeyecek.beyaz,siyah yada krem TABA her modelde olabilir mi olmazmı sorusuna cevap arayışımızdandır bu konu,ve forum.
hoşçakal

Adaşım,terliklerin doktor sertifikalı ortepedik özelliği var.TSE standartlarında onaylanmış ve kalite ödülü almış ürünler bunların hepsi.
Carla Verde Türkiyenin heryerinde satılmakta.sadece İzmirde 75 bin adet için toptancı ile anlaşma yapıldı.İstanbulda FOG'S adı ile satılıyor.İzmirde her yerde bulabilirsiniz.İzmir için gerektiğinde anlaşmalı mağazamızdan değiştirmede yapabilirsiniz.evet biz sadece KADINLAR KULÜBÜ alışveriş sitesinde satış yapacağız.hemde çok uygun fiyatlara

aynen benim de ööle
bir de kırmız şahane duruyo
ama bu modellerin turuncu ve fıstık yeşilleri de gider
yazın bence pastel renklerin hepsi kullanılıyo

HADİ ORDAN KISKANÇ ŞEY SENDEEE :mymeka: BEN BİKEREM ŞİŞMAN DEĞİLİM BALIK ETLİYİM KIZIIMM BALİNADA BALIK DEĞİLMİ SANKİİİlülülülülülü:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…