Modellerin renklerini belirleyelim mi?

bende en çok bej rengini beğendim...siyahıda hoş ama bej rengi daha güzel...

aslında bu modelin bütün renkleri güzel ve hepsinin mutlaka alıcısı olacaktır
ama diğer modelleri ne zaman göreceğiz yaa ben merak ediyorum

canım barçmancığım :1hug:
diğer modelleri mart başı yine burda ve yine sizlerin seçtiği modeller arasından tesbit edeceğiz ,
ben neredeyse 2000 modelide gördüm ve diyeceğim o ki içlerinde içinizi gıcıklayacak, görünce bu benim olmalı diyeceğiniz modeller var ..
kalitesi ve sağlamlığıylada göz dolduruyorlar.

canım modelleri mart ayı başında yine burdan ve yine sizlerin yorumlarıyla hep beraber tesbit edeceğiz yaklaşık 2000 model var bunlar erkek, çocuk, fantazi, spor, sandalet,kalın tabanlı, ince tabanlı , babanne terlikleri olarak ayrılıyor bizde bunlar içinden en çok beğenilen modelleri sizlere sunacağız.

Son düzenleme:
yazın siyah renk değilde açık renkler daha çok tercihimdir
taba .beyaz falan yerimseniben

gelen yorumlar taba ve beyaz üzerinde yoğunlaşmaya başladıCADIARZU
hadi bakalım kızlar sizin sayenizde 2009 terlik modasında en cazip rengide öğrenmiş olacağız a.s
ipi hangi renk göğüsleyecek bende merak etmeye başladımyerimseniben..
hepiciğinize kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum a.s.

tamam heyecanla bekliyorumhihoyyyt bu sene terliklerim sizden beni hayal kırıklığına uğratmayın sakın

taba ve siyah vazgecilmezimdir,,,,,,,
tamamen beyaz biraz itici geliyo bana.........
kirmiziyida cok kullanirim...........
ama topuksuz terlik asla giymem....umarim topuklularda vardir>>>>>
calismalarinizda basarilar dilerima.s.

taba ve siyah vazgecilmezimdir,,,,,,,
tamamen beyaz biraz itici geliyo bana.........
kirmiziyida cok kullanirim...........
ama topuksuz terlik asla giymem....umarim topuklularda vardir>>>>>
calismalarinizda basarilar dilerima.s.

heh tamam buldum seni :))
canımın içi burda 2000 modelden bahsediyoruz ne modeller var..
zaten gördüğünüzde sizde neden hala model seçemedik anlayacaksınız ne zaman hadi model tesbit edeyim diye baksam ürünlere, kayboluyorum sonra ben neye buraya geldim diye şaşıp kalıyorum:roflol:

hemde ne topuluklar var a.s

BENCE MODELLERİN HEPSİDE ÇOK GÜZEL, ÇOK ŞIK,

RENK KONUSUNA GELİNCEEEE BENİM VAZ GEÇİLMEZİM SİYAH VE BEYAZ VE HER ZAMAN KULLANILIRkaydirigubbakcemile5

FİYATLARI NEZAMAN BELLİ OLACAK ACEBAAA

BENCE MODELLERİN HEPSİDE ÇOK GÜZEL, ÇOK ŞIK,

RENK KONUSUNA GELİNCEEEE BENİM VAZ GEÇİLMEZİM SİYAH VE BEYAZ VE HER ZAMAN KULLANILIRkaydirigubbakcemile5

FİYATLARI NEZAMAN BELLİ OLACAK ACEBAAA

kalişim datlum mart başı kesin fiyatlar ve modeller belli olacak ..
uff ne beyazlar var bir görsen söölemesi ayıp benim bile ağzım sulanıyorkaydirigubbakcemile3
şunuda alsam bunuda alsam ,oda güzel buda güzel ,ahanda böyle oluyom sonra kafamçokkarıştı

GERÇEKTEN GÜZELLER AMA DEĞİLMİ??? ŞÖÖÖLEE GİYELİM ŞIKIR ŞIKIR GEZELİM ŞEKERCİM kaydirigubbakcemile5 BİDE CARLACILAR DİYE FAN KULÜP KURALIM kaydirigubbakcemile3:roflol::lepi:

ben olsam ilk önce beyazlara bakarım ki kesin öyle yapacağım..
daha sonra bej-taba ve siyah olurdu...
işiniz zor kolaylıklar diliyorum...
beni de haberdar etmeyi unutmayın lütfen

Yorumları okuyunca çok mutlu oldum.Sevgili arkadaşım SERGÜ nün belirttiği gibi ,1000 model arasında bizlerde kaybolduk.hepsi cıvıl cıvıl ,tam sizlere göre.Bu kadar model hiç bir yerde yok ve biz sizler için en güzellerini burada sergileyeceğiz.beyaz ve taba renkler daha çok kabul görmüşler.bej ve siyahta vazgeçilmez.
Sergü galiba bizim işimiz çok ..ama arkadaşlarımız için çalışacağız ve en iyilerini onlara göstereceğiz.sagolun arkadaşlarım .emeklerinize saglık.HAYDİ KIZLAR ileride kadınlar kulübü yazan terliklerimize doğru emin adımlar ile ilerliyoruz.seneye Üzerinde KADINLAR KULÜBÜ yazan terlikler burada olacak..

Çok daha güzel modelleriniz vardır eminim. a.s. Benim renk tercihim, bej, taba ve kahverengi olur yazlık ayakkabı ve terliklerde. Hadi bakalım, bekliyoruz yeni cicileri

aynen benim de ööle
bir de kırmız şahane duruyo
ama bu modellerin turuncu ve fıstık yeşilleri de gider
yazın bence pastel renklerin hepsi kullanılıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…