Modellerin renklerini belirleyelim mi?

ayy aslında hepsi harika,beyazla resmini koyduğum reng arasında kaldım.ama resimdeki her kıyafete uygun olur.
iyi çalışmalar canım.

Son düzenleme:
aslında bu modelin bütün renkleri güzel ve hepsinin mutlaka alıcısı olacaktır
ama diğer modelleri ne zaman göreceğiz yaa ben merak ediyorum

ilk beyaz a.s
ikinci taba a.s
ve son olarakta kırmızı kaydirigubbakcemile3

bencede bütün modeller güzel birde küçük numara kullananlar içinde imkan olacakmı.

Modelleri de-renkleri de çok beğendim. İnşaallah emeklerinizin karşılığını alırsınız.
Siyah favorim olmasına rağmen - tozlu ortamlar için bej (taba) tercih edebilirim.

muhakkak dahadeğişik modeller vardır mesela tesettürlü biriyle açık biri kısa biriyle uzun biri farklı modeller alır bende senelerdir farklı modeller alıyorum ama genelde renk tercihim kemıl rengi veya bej oluyor yazın bütün kıyafetlerin altına giyilebiliyor

burdaaki modeller bana hitap etmiyor, ama renk olarak soracak olursanız siyah, beyaz ve kırmızıyı tercih ederdim,

bende bütün modelleri beğendim renk olarak bende aynen siyah beyaz ve kırmızı tercihim......

Yazın kullanılacağından dolayı beyaz rengi çok beğenirim.
Ayrıca kahverengi de çok güzel.. Özellikle bu iki rengi beğendim.
Hatta geçtiğimiz yaz pazardan bu terliğin çakma modelinden almıştımkaydirigubbakcemile3

ben taba rengini eşim siyahını beğendi evet bencede ikiside çok güzel:lepi:

Sergüm keşke modelleri görebilseydik yaaa
mesala bu modelde (görebildiğimiz modellerde) taba rengi+siyah+beyaz çok güzel duruyor kızmızı güzel değil:bbo:
Ama benim fikrim madem yapılıyor
fikrimiz soruluyor uyumlu olan birkaç rengi buluşturmak olurdu
Mesela bu yıl o tarz çantalar çok modaydı
Kendine o çantayı alanlar 3 ay kullanıp atacak değil ya bu yazda kullanacaklar zaten hala kullanıyor kış aylarına uygun olanlarıda çıktı
benim fikrim bu bilmiyorum ne dersinifisfisfisCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…