Miyomlu Hatunlar Kulübü

Merhabalar hangihastane

Reactions: shr
hangi doktor acaba

Merhaba sizin miyom kaç cm di.Baya zaman geçmiş üstünden şu an bi sıkıntınız varmı yada oldumu?

Selam arkadaşlar bir şey soracağım konuyla çok alakası yok ama geçen doktora gittiğimde ultrasonda tüpler net gözükmüyor radyoloji bir görsün dedi ben de korktum başka bir şey mi var acaba diye radyolojiue kanser teşhisi için gidilmez mi Allah korusun tüplerle ne alakası var çok tırstım aydınlatır mıısnız beni

Normal canim korkma o karindaki sislik 1 ayda tam düzeliyor ben ameliyat sonrası on kilo verdim resmen yeniden dogdum diyebilirim acele etme yavas yavas yoluna girecek uyuşukluk da gececek sen bol bol yürü ve su ic gecmis olsun tatlim
Merhaba ben konuyu baştan okuyayım dedimde.ameliyattan önce yani miyon farkedilmeden önce aşırı kilo alma durumunuz olmuşmuydu.bende olduda ondanmı oldu acaba diye düşünüyordum.birde tabi göbek bölgem,hayatım boyunca hiç bu kadae büyümemişti.ameliyattan sonra cidden kilo veriliyormu?o göbek gidiyormu?ben birde kilom olduğu için ameliyat çok zorlar diye korkuyorum

Keten tohumunu nasıl öğüttünüz ve ne kadar koydunuz süte?umarım gerçekten işe yarıyordur

Geçmiş olsun hangi hastane ve doktorunuz nasıldı ?

Nerde oldunuz ameliyat ?

Merhaba çok zaman geçmiş ne yaptınız miyom işini ?

canım hangi hastanede oldun acaba ve doktorun kimdi?

Merhaba bendede miyom var konuyu baştan itibaren okuyorum,sizde benim gibi bekar ve 30 yaş üstü olduğunuz ve kaygılarınız benimkiyle aynı olduğu için tüm başlığı okumadan dayanamadım sorayım istedim :) öncelikşe ameliyat oldunuzmu?nerde nasıl oldunuz?tavsiye edeceğiniz şeyler varmı?birde kilo demişsiniz bu durumda fark eden birşey oldumu?bende son 2 senede çok fazla kilo aldım ve göbeğim çok çıktı.Ameliyattan sonra daha kilo alırmıyım verirmiyim diyede düşünüyorum.

Radyoloji tüm görüntüleme sistemlerine verilen ad diyebiliyorum.bende mr çektirdim mesela net görebilmek için ve tabiki miyomun kötü huylu olup olmadığını anlayabilmek için galiba.

Selam doktor buldunuz mu miyom için?

Merhaba risklerinden bahsettiler mi ne tür bir myomdu ve yeri neredeydi

Selam hangi doktor yaptı ameliyatı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…