Miyomlu Hatunlar Kulübü

Doktor konusunda hala kararsızım.Prof.Gürkan ARIKAN ile görüştüm ve miyom için Magnet rezonans rehberliğinde ses dalgalarının fokuslanması (high-intensity focused ultrasound guided by magnetic resonance (MR-HIFU) işlemi yani akustik tedavi yöntemini yurt dışında yapıyormuş ve pahalıya gelir dedi. Ankara'daki başkent hastanesinde önerebileceğiniz duyduğunuz bildiğiniz bir doktor var mı? Yaşadığım ile yakın olması sebebiyle soruyorum.

Doktor konusunda hala kararsızım.Prof.Gürkan ARIKAN ile görüştüm ve miyom için Magnet rezonans rehberliğinde ses dalgalarının fokuslanması (high-intensity focused ultrasound guided by magnetic resonance (MR-HIFU) işlemi yani akustik tedavi yöntemini yurt dışında yapıyormuş ve pahalıya gelir dedi. Ankara'daki başkent hastanesinde önerebileceğiniz duyduğunuz bildiğiniz bir doktor var mı? Yaşadığım ile yakın olması sebebiyle soruyorum.
Bu yöntemi tercih etmenizin sebebi nedir?ben hiç duymadımda bu yöntemi.Rabbim yardımcınız olsun.inşaALLAH aradığınız hekim ve hastaneyi bütcenize göre bulursunuz

Bu yöntemi tercih etmenizin sebebi nedir?ben hiç duymadımda bu yöntemi.Rabbim yardımcınız olsun.inşaALLAH aradığınız hekim ve hastaneyi bütcenize göre bulursunuz[/QUO

Amin İnşallah. Bu yöntem ameliyatsız kan ve acı yok ama yaptırmak da imkansız görünüyor.

Türkiye'de yapan yokmuymuş arkadaşım? Iyice araştır istersen

Kızlar ameliyatımın 2.ayındayım dünden beri kasık ağrım var☹️
Umarım kötü bişey yoktur yapışıklık enfeksiyon olsa belirtileri olurmu acaba?

Kızlar ameliyatımın 2.ayındayım dünden beri kasık ağrım var☹️
Umarım kötü bişey yoktur yapışıklık enfeksiyon olsa belirtileri olurmu acaba?
Canım sen regl dönemindeydin yanlış hatırlamıyosam.ondan olabilir.yapışıklık belirti vermez ama enfeksiyon olcağınıda zannetmiyorum.doktorunu bi ara istersen için rahatlar.benimde ameliyattan sonraki ilk regl dönemim bitti bugün.hala kasıklarımıda hafif ağrılar hissediyorum ama dediğim gibi regle bağlıyorum

Canım sen regl dönemindeydin yanlış hatırlamıyosam.ondan olabilir.yapışıklık belirti vermez ama enfeksiyon olcağınıda zannetmiyorum.doktorunu bi ara istersen için rahatlar.benimde ameliyattan sonraki ilk regl dönemim bitti bugün.hala kasıklarımıda hafif ağrılar hissediyorum ama dediğim gibi regle bağlıyorum
Reglin 6.günü kanamam neredeyse bitti gibi
Hiç anlamadım ağrım sızım fazla yoktu reglin ilk günü oldu sadece
Umarım ciddi bi sorun yoktur

Ben de aranıza katıldım, 3 ay önce rahmimde bir buçuk cm miyom görüldü, önümüzdeki hafta kontrolüm var umarım büyümemiştir. Evlenmeme bir yıla yakın süre var, o sürede büyür mü, hamilelikte sorun yaşar mıyım, kafam çok karışık.

Ben de aranıza katıldım, 3 ay önce rahmimde bir buçuk cm miyom görüldü, önümüzdeki hafta kontrolüm var umarım büyümemiştir. Evlenmeme bir yıla yakın süre var, o sürede büyür mü, hamilelikte sorun yaşar mıyım, kafam çok karışık.
Geçmiş olsun canım.kntrole gittiğin zaman belli olur hızlı büyüyüp büyümediği.benimki hızlı büyümedi ama tüplerime baskı yaptığı için aldırmam gerekti.yerleştiği yerde çok önemli.doktoruna evleneceğin zamanı da söyle ona göre takip eder seni.eğer sıkıntı yaparsa sanırım küçük diye kapalı ameliyat olursun çabucak kurtulursun.

Hoşgeldin aramıza canım umarım büyümez miyomun öylece durur yerinde

Benimde yumurtalığıma baskı yapıyordu birtanesi sağ yumurtalığımı baya yukarı itmişti..
Doktor etkilemez dese de ben yumurtalık fonksiyonunu etkilediğini düşünüyorum

Yazarsın canım neler dediğini.inşallah herşey yolundadır.bide şu bizim özel meseleyi sorarmısın.normal zaman nedir diye.benim kntrole daha çok var.
He canım benim doktorum izmitte
Devlet hastanesinde sıradan bi doktora gidicem de şimdi ona sormim

Hibele Hibele kontrolun nasil gecti canim?insallah iyisindir.bende adet oldum sonunda ama yigit beyden randevu almak icin hastaneyi ariyorum,cikan ses devamli kimlik numarami tuslamami soyluyo,belki 10 sefer tusladim ama ne telefona cvp veren var ne bisey.sen nasil aliyosun randevularini canim yaa??ben ulasamadim bi turlu

Kızlar bugün devlet hastanesinde rutin ultrason ilr baktı yani 5 sn falan sürdü bakması uterus temiz dedi geçti
Pek içime sinmedi ama umarım gerçekten temizdir

X