Miyomlu Hatunlar Kulübü

miyomun yaptığı ara kanama ne kadar sürer.rahmin ortasında olan miyomların çoğunu alınmak zorunda mı?

Oh masallah iyi olmana cok sevindim canim,yinede cok fazla yorma kendini.ay valla darisi basima,yazdiklarini okudukca nasil umut doluyorum hayirlisiyla insallah aliriz meleklerimizi kucagimiza

Benimde miyomum rahim icinde tam ortada tugsem,ama ara kanamam hic olmadi.alinmasi cok daha iyi bencede,ben 5 haftalik bebegimi kaybettim miyomum yuzunden..

Oh masallah iyi olmana cok sevindim canim,yinede cok fazla yorma kendini.ay valla darisi basima,yazdiklarini okudukca nasil umut doluyorum hayirlisiyla insallah aliriz meleklerimizi kucagimiza
Benim miyomumda tam ortada ama rahimin dış tabakasında idi..
Valla çok şükür geçti herşey korkulacak kadar değilmiş 1 ay sora herşey normale dönüyor

Disinda olmasi sans,bizim sorunumuz icinde olmasi canim ya,ameliyat o yuzden tehlikeli oluyo oyle olunca iste ama napalim allah buyuk,sen kurtuldun darisi basimiza

Disinda olmasi sans,bizim sorunumuz icinde olmasi canim ya,ameliyat o yuzden tehlikeli oluyo oyle olunca iste ama napalim allah buyuk,sen kurtuldun darisi basimiza
Canım stres yapma Allahın izniyle buda geçicek laparoskopiyi rahim kasındaki miyomlar için fazla önermiyolar duyduğum kadarıyla açık olunca hem dikişler sağlam atılıyomuş hem de kanama kontrolü daha kolay oluyormuş

Bakalim adet olursam ondan sonra belli olucak benim icin en uygunu hangisi olucak,allah hayirlisini nasip etsin canim benim

X