Miyom ameliyatı olanlar

Ebru hangi şeyindesin canım kime ameliyat oldun

Ben İstanbul’dayım eğer burada olsaydınız kendi doktorumu önerirdim zaten bir defa görüşmeniz yetiyor inanılmaz güven veren,sakin ve her şeyi tek tek anlatan bir doktor.Ameliyat sonrası da çok defa geldi yanıma.Bazen bir şey sormak için WhatsApp tan yazıyorum ilk fırsatta cevap veriyor başından savmadan. Bahsettiğiniz doktorun internetten hasta yorumlarını okuyun bu da size fikir verir.Size açık önermesine şaşırdım ama çünkü myom ancak 5-6 santimden büyükse açık öneriyorlar.Ben açık oldum büyüktü epey ama hoş açıktan korktuğum halde çok kolay geçti sonrası.Laparoskopi de biraz daha fazla gaz ağrısı olduğunu duymuştum çünkü şişiriyorlar ya hastayı sonra o havayı ne kadar çıkarsalar dahi yine de kalıyor,açıkta bile oluyor gaz sancısı şişirmedikleri halde.Kapalı da daha yoğun demişlerdi bana.Gerçi herkesin söylediğine de bakmamak lazım her bünye aynı değil ama siz yine de neden açık önerdi doktorunuz iyice bir sorun.Kendi mi yapamıyor yoksa siz mi uygun değilsiniz.Kendi yapamıyor gibi düşünürseniz de başka doktora gidin bence

Ebru hangi şeyindesin canım kime ameliyat oldun

İstanbul’dayım ben kuzum Özel Çamlıca Medicana hastanesinde doktor Mine Tüzel yaptı benim ameliyatımı Allah eksikliğini göstermesin o kadının daha çok insana şifa olsun inşallah

Hayırlısı canım ama dedigim gibi o hormon testleri bende hep farklılık gösterdi onlarada pek takmamak gerek rabbim isterse vala test felan hikaye.

Evet günden güne farklı çıkarmış zaten ama ilk yapılan kabul görüyormuş.Reglin 3.günü yapılmalıymış dün gece epey araştırdım.Ben eczacı teknikeriyim ilaçtır,operasyon şeklidir falan anlarım ama tabi bunlar hakkında çok üstün körü bir bilgiye sahiptim fakat dün oldukça efor sarf ettim nedir diye

Allah korusun ya boylesine korkunc bi cumleyi ne kadar da kolay soluolar en kolayi rahmi almak ama kimse psikolojimizi dusunmuo doktor deil kasapmiş mubarek. Allah iyi insanlarla karsilastirsin

Allah korusun ya boylesine korkunc bi cumleyi ne kadar da kolay soluolar en kolayi rahmi almak ama kimse psikolojimizi dusunmuo doktor deil kasapmiş mubarek. Allah iyi insanlarla karsilastirsin

Gerçekten bazısı çok kötü.Ben birini şikayet edecektim ama ameliyattı testlerdi zamanım olmadı uğraşmaya.Kontrole gitmiştim birine ooooo dedi çok büyük miyomun rahmini sarmış olduğu gibi almak tek çare hemen ameliyat yapalım al şu formu imzala dedi bana şaka gibi.Dedim ki ben anne olmadım ve istiyorum rahimim alınmadan müdahale olmaz mı,bana olmaz olmaz ooooo kızım ölçemedim bile büyüklüğünü,Ameliyattan sonra kalırsa rahmin yaparsın çocuk dedi bana aynen bu şekilde.Dua etsin rahatsızlığımla ilgili koşturmam çoktu yoksa şikayetçi olacaktım ama her yerde yazdım doktorun kötü olduğunu

Vicdansizligin bu kadari, ne kadar kolay bi insanin hayalleriyle oynamak aman arkadasim Allah korusun boylelerine hala ruhsat verip calistiriolar ya pess, cahil cuvela biri olsan hemen imzalatcak formu kunduzzz

Vicdansizligin bu kadari, ne kadar kolay bi insanin hayalleriyle oynamak aman arkadasim Allah korusun boylelerine hala ruhsat verip calistiriolar ya pess, cahil cuvela biri olsan hemen imzalatcak formu kunduzzz

Tabi canım kim bilir kaç kişinin ameliyatını bu şekilde yaptı da hayatını kararttı milletin.Allah korusun böylesinden

Ya benim başta dikişim var ve hala düşmedi ve kızarmış gibi kızlar resmini atsam bi fikri olan yardımcı olabilirmi

At kuzum fotoğrafını peki o alanın ısısı daha fazla mı? Zonklama,ateş var mı orada?

Kuzum fotoğraftan belli olmuyor kızarıklık fakat benim dışarda dikiş olmamasına rağmen bir tarafı daha şiş ve acıyor.Ama kızarıklık olmaması gerek diyordu doktorumda.Ateşi var mı o bölgenin? Bir de doktorunun Numarası varsa yaz bence ona bu durumu

Yok canım ates yok şişlik felanda yok.ama işte ordaki ipler ve kızarıklık endişelendirdi yok canım devlet hastanesinin doktoru.resmin üzerine tıklayınca büyüyor telefonumda ama sende olmuyomu cnm

Yok canım ates yok şişlik felanda yok.ama işte ordaki ipler ve kızarıklık endişelendirdi yok canım devlet hastanesinin doktoru.resmin üzerine tıklayınca büyüyor telefonumda ama sende olmuyomu cnm

Büyüdü ama anlaşılır değil kızarıklık. Ufak bir yeri mi kızarık? Bir de epey kızarmış mı? Eğer öyleyse olmazsa gece akşam bir acile git onlar da anlar iltihap durumu söz konusu mu diye en azından hemen antibiyotik başlarlar.Ayrıca sen de çok öyle haldır haldır hareket etme nihayetinde içerdeki dikişler 3 haftada iyileşiyor yapma şimdi temizlik falan senin sağlığın çok daha önemli

Yok canım yapmıyorum artık sizler ole söyleyince gecen gün.yok bir tarafında ipin oldugu yer ole zonklama felanda yok sadece kızarık ve iplerde düşmedi daha.baslangıcta ve sonda dikiş vardı gerisi yapıstırma neden öle anlamadımda gerci bi tarafındaki ipler hemen kayboldu ama diger taraftaki hala duruo.sızlama var ama genel olarak arada oluyor igne batarmıl gıbı az az i.ya işte insan tedirgin oluyo aslında yarın patoloji sonucum çıkmış onu göstermeye gidiyim felan diyorum ama bakalım bizimkinin yarın tatil günü uyanırsa artık gidiyim bakalım.sende saol canım yardımcı oldugun icin

Hiç önemli değil canım ne yaptım ki.çok ciddi bir şey değildir diye düşünüyorum ama bizim dememizle de olmaz bir göstermekte fayda var doktora

Kizlar benim iyilesme asamasinda bile kose noktalari sizliyodu oradaki iplik uclari dustu ve suan oralar daha sis gibi duruo orta kisimlar daha belirsiZ. once scarex jel kullandim bi sure minicik
tup pahaliydi...
sonra contractubex e gectim en azindan buyuk boy:) kullaniyorum bakalim
nasil olacak 4 ay oluyor hala mevcut duruyor iz belirgin

aslinda ic dikis oluyormus yani deri altinda ip var ama biz sadece baslangic ve bitisini goruyoruz bas ve btis iplik dusuyor zamanla ic kisimdaki ip eriyor gormuyoruz

Bende dikiş Yok dışarda,yapıştırmış doktorum ama sol tarafı daha şiş içerde ödem var gibi sanki.Ben de contratubex kullanıyorum günde 3 defa dedi doktor ama düzenli kullandığım da söylenemez.İz kalsa da sorun zaten nasip olur doğum yaparsam kalacak iz her şekilde o yüzden takılmıyorum ona ama contratubex iyidir düzenli kullanımla ciddi anlamda siler izi

aslinda ic dikis oluyormus yani deri altinda ip var ama biz sadece baslangic ve bitisini goruyoruz bas ve btis iplik dusuyor zamanla ic kisimdaki ip eriyor gormuyoruz

İp görünmüyor bende sadece sol baş daha şiş hatta acaba sorun mu diyorum ama eşim ve annem normaldir zamanla iner dediler.Ama bende hissiyat kaybı devam ediyor ameliyat bölgesinde hala tam olarak hissetmiyorum dokununca,orada ki sinirleri de kesiyorlar sonuçta normal his kaybı olması ama umarım geçer çünkü dokununca falan kötü hissettiriyor.Sizin de öyle mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…