Miyom ameliyatı olanlar

Ne mutlu size ki ilerleyen teknolojiden faydalanmışsınız ve şifa bulmuşsunuz.biz açık ameliyat olanlarda geri kalmış teknolojinin,çok şükür ki çok iyi olmuş hastalarıyız.evet yardımcı olmaya çalışmanız güzel ama bence gereksiz bir karalama ve doktornuzun adını duyurma çabası var gibi. ALLAH herkese ilerleyen teknoloji ile çalışan doktorlar nasip etsin.size de gerçekten tekrar geçmiş olsun.sağlıkla kalın

Son düzenleyen: Moderatör:
Dr um benim akrabam yada yakinim değil kendisiylede anlasmam yok.ve bende hasta yorumlari sayesinde kendisine ulastim.iykide ulasisim arastirmalarim sayesinde tabi.bir duşunun isterseniz hava subayi var birde pilot hangisi egtm alip pilot olabilmis .buradaki olay insanin kendisini yetistirmesi.ben ameliyat olanlara seslenmiyrm zaten care arayanlara sesleniyrm.5 cm icin insanin ortadan ikiye bolmek de nesiymiş ben mutluyum insallah diger hastalarda sifa bulsun.kendisinin tanitima ihtiyaci yok ayrica bircok tv programlarinda ve yurt disinda cesitli sunumlari var.Allah ondan bin kere razi olsun.

Büyük konuşmayın.inşaALLAH sizi ortadan ikiye kesecek bir ameliyata gerek kalmaz hayatınız boyunca.kendinize bir topik açın bu konuyla ilgili.eminim orda kendinizi ve doktorunuzu daha iyi anlatırsınız

Büyük konuşmayın.inşaALLAH sizi ortadan ikiye kesecek bir ameliyata gerek kalmaz hayatınız boyunca.kendinize bir topik açın bu konuyla ilgili.eminim orda kendinizi ve doktorunuzu daha iyi anlatırsınız
Bu konu sizi neden gerdi ayrica size ne ?? Ben insanlari aydinlatiyrm sizi geren ne bana hastalara yorum yapsin siz yapmayin lutfen.

Ameliyatı sigorta karşılıyor mu? Kaça maloldu?
Slm cnm once allah sifa versin.canim dr hic tedirgin olmadan arayabilir rahatsizligin hakkinda bilgi alabilirsin.çekinmene gerek yok ben cok arastirdim ve yorumlar sayesinde dr ulasip ona rahatsizligimi anlattim cok iyi bir insan Allah sifa versin sana.

Bu konu sizi neden gerdi ayrica size ne ?? Ben insanlari aydinlatiyrm sizi geren ne bana hastalara yorum yapsin siz yapmayin lutfen.
Beni geren sadece ukalalığınız.çünkü burada her türlü hasta var.onların durumunu da düşünüp yazmalıydınız.inanın kendi adıma cvap yazmaya tenezzül etmem bile size.ama burdaki arkadaşlarım adına cevap veririm.buda sizi germesin.

Reactions: shr
Acil şifalar dilerim ameliyat olmadiysaniz size yardimci olabilirim bende miyom aldirdim kapali opersayon.

inşallah teşekkür ederim. bana kapalı olmaz şu nedenden dese tamam ama onu da demeden hemen fikrini değişitrdi. evli değilim.İNŞALLAH allahın izniyle ilerde sorun yaşamam
Selam
Bende yeni ameliyat oldum doktorlar yer ve büyüklüğüne göre açık yada kapalı olarak karar veriyor sanirim benim doktorum açık ameliyat etti beni kapalı yapmam çünkü 10 cm üzeri idi doktoruna çok iyi güvenmen lazım

Açik ameliyat ve rahim alinmasi bir cinayettir.Bicak altina yatmayin..
Be
Bence çok güzel bişey yapıp insanlara yardımcı oluyorsun ne güzel
Çünkü bende ameliyat olmadan önce deli gibi korkudan okudum araştırdım buraları didik didik ettim hepimiz aynı şeyi yapıyoruz zaten ilaç misali ben sadece açık ameliyat cinayet gibi bisi demişsin ona takıldım insanlar etkileniyor bende açık ameliyat oldum ve doktorum gerçekten İzmir'e çok başarılı sayılı bir doktor kapalı asla yapmayacağını söyledi yer ve büyüklüğünden ve ben amaliyat olup hemen ayağa kalkabildim tabiki dinleniyorum ama odaya gelip 3 saat sonra yürüdüm şuan çok şükür çokta iyiyim 5 doktora gittim şuan ki doktora gidene kadar hepsi açık dedi sanırım bazı durumlar bu yöne yönlendiriyor geçmiş olsun sana ve hepimize ...

Kızlar yazmak istedim çünkü 1 ay boyunca buralardan tut herbiseyi taradım okudum hatta kazıdım diyelim çünkü söylediğiniz bütün herşeyi hissettim korktum ama ameliyat olduğum anda hemen yazacagima kendime söz verdim çünkü biliyorum nedemek olduğunu. .. şimdi ben inanılmaz korku ve panik icindeydimi kalamam olursa yumurtaligima bişey olursa olurda ameliyat sırasında rahmin alinirsa ve ve. . Öncelikle yaklasik 5 miyom umarım vardı en büyüğü 10 cm gibi 5 doktor gezdim şuan ameliyat oldum ve çok iyiyim 5 gün oldu olun kurtulun herşeye engel doktor iyi olsun sadece yeterli
Açik ameliyat oldum doktorum 10 cm üzeri dedi yerineden ötürü çok güzel geçti şükür ameliyatım kalktım yürüdüm hemen hatta zor bi süreç ama iyi bir doktorunuz var ise olay çözülüyor
Geçmiş olsun herkese

[QUOTE="açik cerrahiden kesinlikle uzak durun kizlar.

[QUOTE="filiz-yasemin kizlar benim dr 15 cm miyomu bile kapali operesyanla basarili bir sekilde almistir.

Doktorunuz ve geçirmiş olduğunuz ameliyatınızdan memnun kalmış olmanız çok iyi, geçmiş olsun ve ne mutlu size..

Ancak; son cümleyi okumamış olmayı dilerdim! Açık ameliyat cahil doktorların işidir demişsiniz! gerçekten bunu bilinçli mi yazdınız merak ettim? şimdiye kadar ameliyatlar nasıl oluyordu diye size sormak isterim? çok ulvi bir görevi yerine getiren insanlara cahil nasıl dersiniz? doktorunuz daha önce hiç açık ameliyat yapmamış mı? kapalı ameliyatın yapılamayacağı durumlarda olabilir.. doktorunuza sorun sizi bu konuda aydınlatsın bence.. biraz saygısızca söylemde bulunmuşsunuz..

bende iki ay önce miyom ameliyatı oldum... estetik kaygılar sebebiyle kapalı ameliyat olacakken vazgeçtim ve açık ameliyat oldum.. iyi ki de açık ameliyat olmuşum, çünkü hem miyomlarım büyüktü hem de yerleşim yeri olarak kötüydü.. çok şükür sadece miyomlarım alındı ve şuan iyiyim..

Önce iyi bir araştırma yapmak ve sonrasında doktora güvenmek çok önemli.. sonrasında zaten emin ellerde olduğunuzu hissettiğinizde ne korkunuz kalıyor ne de endişeniz..

Burda yazdığınız bütün cümlelere dikkat etseniz bence iyi olur ...
Nice insan bir umut yol kafasını kendisini rahatlatacak dertlerine birşeyler sorularına cevap arıyor ...
Herkes kendi tercihleri ile seçim yapar fikrini söylersin sadece ...
Ben açık ameliyat oldum çokta başarılı geçti ameliyatım ve doktorum son derece sayılı doktorlardan!!! Ve ben gayet sağlıklıyım açık olmam gerekti açık oldum !!! Rahatsızlık boyutunuza göre değişir durumlar ...
Burda bir çok insan okuyor bu yazılanları korkarak !!!
İnsanları ikilemde bırakma tavsiye edebilirsin lakin daha fazla yönlendiremezssin neticede bir doktor değilsin !!!!
Yapma bence bize saygı duy emin ol senin kapalı ameliyat bedelin kadar açık Ameliyata doktora para ödemiş biriyim !!!
Ve doktoruma son derece güveniyorum diğer insanları ürkütüp korkutma parası olan var olamayan var neticede herkesin geliri aynı değil değil mi ... herkes kapalı Ameliyata para veremeyebilir neticede açığa göre daha Yüksel fiyat veriyorlar ...
Her durumu düşünmek herkesi düşünmek zorundayız lütfen daha farklı da bakmayı dene olaya ...
Yeterki iyi bir doktor başarılı birime denk gelinsin ...

ALLAH raz olsun canım.günlerdir bu hanımefendiye bunları anlatmaya çaluştım ama ukalalık yapmaya başlayınca artık pes dedim.ne diyeyim her türlü insan var.hakkımızda hayırlısı.çünkü asla kendi adıma cevap vermedim.hepimizi düşünerek cevap verdim ama olmayınca olmuyor.

Ohhh Rabbim senden de razı olsun.günlerce tek başıma cevap verdim bu üyeye ama sanırım gerçek kişi değil bu şikayet edicem

Çok geçmiş olsun canım.bende ameliyat olalı 1,5 ay oldu.açık ameliyat oldum.5 cm di.çok şükür herşey yolunda.ufak tefek sıkıntılar olsada geçiyo hatta unutuluyor :) ALLAH a emanet ol...

Ben kapali opersyon gecirdin iyiki de olmusum başarili dr benim Allah ondan bin kere razi olsun beni açik ameliyattan kurtardi.ben idealist ve kendini yetistirmis başarili dr seviyrm. Sizede kapali opresyon tavsiye ederim ağrisiz sizisiz 4 saat de ayakdasiniz gecmis olsun herkese..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…