Miyom ameliyatı olanlar

bana da kimse aldır demedi keşke bebeğimi kaynetmeden önce deselerdi benimkide 5 aylıktı.. ankaradayım ben ama ameliyatı istanbulda oldum söylediğin doktorların ününü duydum bencede git onlara görüşlerini al ve ameliyat ol derim kendi tecrübeme dayanarak S sentinus14

Benim ameliyatımıProf Dr Aydan Biri yaptı. Alanında en iyilerinden. Tavsiye ederim.

T teacher_26 , Melisaveannesi kızlar doktorlar değil ama sizin acı tecrübeleriniz beni ameliyata ikan etti. İnşallah bundan sonraki hamilelikleriniz sağlıklı bebişlerle sonlanır. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

C Cocobelem bir arkadaş daha Aydan Biri'yi tavsiye etti. Prof. Dr. Ali Ayhan'a muayene oldum o da ameliyat dedi ben de bu ameliyatı olacağım sanırım Fırat Hoca ile de görüştükten sonra. Ama Ali Hoca çok yaşlı ona ameliyat olmayacağım korktum çok yaşlı olmasında :) Hepinize cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

inşallah bir an evvel ameliyatını olup sağlığına kavuşursun arkadaşım allah yardımcın olsun .Bebeğini de kucaklayınca bütün bu yaşadıklarını da unutursun .amin iyi dileklerimiz karşılıklı..Doktorunu güvenebileceğin birini seç gerisi kolay

Merhaba robotik operasyonu nerde olmuştunuz acaba benim de çoklu submukoz subseroz ve intramural miyomlarım var ve açık olmam önerildi robotik de daha mı az zarar görür deneyimleriniz nedir o bölge teşekkürler

Merhabalar benimde tüp bebek dr um miyomumun alinmasini söyledi 7 cm mis. Bu şekilde hamile kalamazsin kalsan da düşük olur dedi. 1.5 ay önce baktirdigimda 4 cm di. Bu kadar kisa surede buyurmu kafam çok karisti endişelerim var

ben hamile kaldığımda 4 cmdi ve hızla büyüüdü nerdeyse 10 cm oldu 4 ayda bebeğimi kaybettim bence ameliyat öneriyorsa doktor olun bazı ultrasonlar farklı sonuç verebiliyor ama 4cm olsa bile küçük değil ve gebelikle daha da büyğyor geçmiş olsun

Çok tesekkur ederim geçmiş olsun çok üzüldüm Allah hepimizin yardimcisi olsun sanirim ameliyat olacagim

Ben miyom ameliyatı olalı tam bir ay oldu, hala adet olamadım. Sizce normal mi? Ameliyat olan arkadaşlarım ilk adetinizi ne zaman oldunuz?

Mrb. Kızlar benimde miyomun var ve şuan 6cm.24 haftalikta hamileyim bebeğin plasentasi (eşi)miyomun üzerine yerleşmiş ve rahimin şeklini çok hafif bozmuş dedi. Erkn doğum olup bebeği kaybedebilirizde sıkıntısı şekilde doğum da olabilir dedi doktorum. Suan a kadar hiç bir sıkıntim olmadi insallahta böyle gider(amin) özellikle bebeğini kaybeden arkadaşlara soruyorum nasıl oldu sizlerin
öncesinde agriniz falan mi oluyordu yoksa birden mi oldu,o kadar çok kork
uyorum ki.cesaret edip bebegime hiç birsey alamadim.bu arada Rabbim kimseye evlat açısı yaşatmasın,yaşayan herkese da Sabırlar versin.mesajını cevaplarsanuz tesekkur T teacher de sanırım diğer arkadaşın nickini hatırlayamadım.

Ben bayram için memlekete gitmiştim, tabi haliyle biraz ayakta kaldım sonra yavaş yavaş sancılarım oldu ama normal sandım çünkü doktorum her fırsatta miyomumun çok büyük olduğunu ve ağrının normal olduğunu söylüyordu. Aslında o zamana kadar ağrım da olmamıştı ama gene de normaldir dedim. Ertesi gün ağrım arttı ve kanamam gelmeye başladı. Ama hala konduramadım, ağrım git gide sıklaştı. Gecesinde hemen geri döndük ve hastaneye yattım. Dr ümitliyim falan diyodu ama sanki hali tavrı bi garipti. Bir hafta sancı çeke çeke bekledim, bir hafta sonra dr kontrol ettiğinde doğum başlamış dedi şok oldum. O an hiç bişey hissedemedim. Akşamında normal doğum yaptım, bebeğimi gördüm, küçücük, çok güzel bir bebekti. Hala ağlıyorum, hala unutamıyorum ve kendime kızıyorum keşke hiç memlekete gitmeseydim diye, belki kızım şimdi kucağımda olurdu. Benim sana tavsiyem kendini yoracak hiç bişey yapma, miyomu olup sağlıkla bebeğini kucağına alan çok kişi var. Bu yüzden korkup stres yapma kendine, aksine moralini yüksek tut, ve bol bol dua et, sonuçta o bebeği sağlıkla sana nasip edecek olan Allah, gerisini asla düşünme...Bu arada her kandının rahminin yapısı, miyomunun konumu, büyüklüğü farklı, bu yüzden okuduğun her kötü şeyin senin de başına geleceğini düşünme, ben yaşadığımı sorduğun için yazdım ama sen gene de çok fazla kötü hikayeler okuyup kendini üzme, ben şimdi ameliyat oldum, inşallah rabbim yeniden bana o güzel duyguyu yaşamayı nasip eder... Lütfen bana dua et...İnşallah sen bebeğini sağlıkla kucağına alırsın...

Agrim dedin ya kaşıkaağrısı mi,benimde birkaç gundur ayakta kaldığım da belim agriyor hafif hafif ctesi kontrolüm var insallah bir sikinti olmaz,4cmden 6cmye çıktı benim miyomun son bir ayda büyümedi şükür.bu kontrolümde de büyümez insallah.sen de kendini suçlayıp üzülme ne olur.Rabbim en kısa surede sana da sifa versin ve bir bebis nasip edip bu yasadigin sikintilari unuttursun,edeceğim senin için dua...
Köyü şeyler dusunmemeye çalışıyorum ama insan ister istemez üzülüyor ve düşünüyor işte.ama Rabbim hepimizi korktukları mızdan uzak eylesin.cokkk aminn. T teacher_26

cnm normalde ayakta kaldığımda bel ağrım oluyodu ama öyle kasık ağrım olmazdı. Doğum yaptığım zamanki ağrıysa kasık ağrısından ziyade çok şiddetli kasılıp gevşeme gibiydi, dayanılmaz bi ağrıydı.. Zaten ilk dr a gittiğimizde yalancı doğum sancısı demişti dr. Tabi doğum anındaki sancı kadar şiddetli değildi ama yine de dayanılmazdı, ben inanıyorum sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alacaksın, duaların için Allah razı olsun ve ben de senin için duacınım...

Amin canim,kusura bakma sana da en kötü gününü hatirlattim ama dediğim gibi Rabbim en kısa surede bebis nasip etsin ve çokk mutlu olup bu gunleri unuttursun.insallah yaşamam ben öyle bir sikinti hem psikolojik hem korku ufacık bir agrida öyle çok korkuyorum ki,günler desen sanki hiç geçmiyor.neyse insallah gusel musmutlu haberlerini
bekliyorum senden.sende kendini fazla uzme biliyorum söylemesi kolay ama Rabbim en büyük Sabırlar versin.@teacher_26

Güzel dileklerin için teşekkür ederim cnm, Allah isteyen dileyen herkese bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah...Ben de senin güzel haberlerini bekliyorum, inşallah sorunsuzca bebeğini kucağına alırsın, kendine çok dikkat et...

AmE="teacher_26, post: 45163589, member: 691224"]Güzel dileklerin için teşekkür ederim cnm, Allah isteyen dileyen herkese bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah...Ben de senin güzel haberlerini bekliyorum, inşallah sorunsuzca bebeğini kucağına alırsın, kendine çok dikkat et...[/QUOTE]
Aminnn sende dikkat et a.e.o opuyorum

Ben miyom ameliyatı olalı tam bir ay oldu, hala adet olamadım. Sizce normal mi? Ameliyat olan arkadaşlarım ilk adetinizi ne zaman oldunuz?
Merabalar öncelikle geçmiş olsun.doktorum miyomu çıkartmamız lazım dediğinden beri bu siteyi takip ediyorum.şimdi ameliyat olalı 2 ay oldu ve çok şükür her şey yolunda ve sırf deneyimlerimi paylaşmak için siteye oldum.
Senin ameliyatından bir ay geçmiş. Benim dr ilk adet biraz düzensiz olabilir ama sonraki adetler çok önemli demişti. Benim ilk adetim bikaç gün gecikmişti ama az sürmüştü. Sonraki adetlerim de az da olsa gecikti ama sanırım normal ama istersen doktorunu arayıp emin ol.en iyisini senin ameliyatını yapan doktor bilir.

Bu arada diğer mesajlarınızı yeni gördüm ve çok üzüldüm.inşallah şimdi ameliyattan sonra her şey yoluna girer ve bir daha böyle üzücü durumlar yaşamazsınız. İstediğiniz zaman sağlıkla bebek sahibi olmanız dileği ile..

Cnm çok teşekkür ederim, Allah isteyen herkese nasip eder inşallah evlat sahibi olmayı... Pazartesi dr kontrolüne gittiğimde kullandığım eustrofem i bırakmamı söyledi dr, bırakınca birkaç gün içinde adet olacaksın dedi ama bugün pazar ve hala olmadım.. Karnımda ağrı oluyor sanki her an adet olacakmışım gibi ama olamadım. Bir sorun vardır diye çok korkuyorum, biraz daha bekleyip hala olmazsam dr.u arayayım diyorum bakalım... Bu arada size de çok geçmiş olsun, inşallah bir daha böyle sıkıntılar yaşamayız...Gene buradan haberleşelim, insan böyle günlerde sıkıntılarını paylaşabilecek dostlar arıyor...Görüşmek üzere...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…