Miyom ameliyatı olanlar

canim merhaba 16 cm miyom oldugunu dusundugu birsey gordu dr ayrica rahimde de buyume varmis ikisini de alicaz dedi. simdi sonuc bekliyorum ama cok cok korkuyorum. sizde rahimde buyume var miydi, doktora pihtili ve bitmeyen regl nedeniyle gittim ben.

merhaba. 16 cm miyomum var. dr rahimde de buyume oldugunu iletti. asiri kanamam var. biyopsi alindi mr cekildi henuz sonuc gelmedi ama cok korkuyorum sizde benzer durumlar var miydu?

Merhaba herkese geçmiş olsun rahim dışında 35 mm lik bir miyomum var doktorlar agri yapmaz diyorlar evet agri yapmiyor ama cinsel ilişkide özelliklede derin pozisyonlarda alt karında baskı sıkışma hissi oluyo böyle patlayacak gibi dayanamiyorum. Sizdede varmiydi bu durum merak ettim.

Merhaba gecmis olsun Ameliyat oldunuz mu sikayetleriniz gecctimi banada doktor 35 mm miyom agri yapmaz diyor ama iliskide agrım var

Biyopsi yapilmadi Ameliyat sonradi myomu patoljiye yolladilar Ultrasona girdim. Benim kanamam normaldi hep hic yogun kanama yasamadim ayrica duzenlidir hep gunumde gelir. Bir defa 2 ay gecikti o zaman kontrole gittiğimde myomun 7 cm olduğunu öğrendim Daha önce de vardı tabi ama küçüktü 6 ayda bir kontrole gel demişlerdi Şikayetim olmayınca uzun yıllar kontrol etmedim.
Bence korkmayın ben büyüdüğünü öğrendikten sonra da ameliyat korkusu ile 2 yıl süreci uzattım miyom Daha da büyüdü. Ben doktorumdan çok memnunum. Istanbuldaysaniz Altay Gezeri tavsiye ederim Cerrah Paşada işin ehli bir profesördur, fiyat olarakta uygundur 60 bin 100 bin gibi fiyatlardan bahsediliyor Gerçekten çok şaşırtıcı Elbette para kazanacaklar ama doktorlar işi baya ticarete dokmusler
merhaba. 16 cm miyomum var. dr rahimde de buyume oldugunu iletti. asiri kanamam var. biyopsi alindi mr cekildi henuz sonuc gelmedi ama cok korkuyorum sizde benzer durumlar var miydu?

Canım Naz; çok kıymetli dönüşüne teşekkür ederim. Ameliyat oldum perşembe günü rahim, yumurtalıklar ve miyomu aldılar. Öyle zor günler geçirdim ki psikolojim yerle bir oldu. Ben de kontrolü bırakmıştım. Umarım herşey yolunda gider ve bir an evvel eski ruh halime dönebilirim.

Arkadaşlar merhaba,ben Şubat ayında 9cmlik miyomumu aldırdım,sonraki iki ayda adetim 8 günde bitti fakat son iki aydır leke leke devam ediyor,10 günü buluyor ve bel ağrım oluyor,bu normal mi ameliyat sonrası böyle bişey yaşayan oldu mu,birde bu ay kasıklarımda bir baskı hissediyorum, Ankara'ya gidince kadın doğum doktoruna gitcem, bulundugum yerde bir tane var o da bir tuhaf,başına böyle bişey gelen oldu mu

Merhaba arkadaslar bende 3 gun once açık miyom ameliyatı oldum sehir hastanesinde 1 gun yattim ertesi gun ogleden sonra taburcu oldum yaklasik 15 cm lik miyom alindi ve ayrica tup ligasyon yaptirdim ikisi bir arada oldugu icin galiba agrilarim fazla oldu ve spinal anestezi ile alindi onunda verdiği boyun ve bas agrisi mevcut bu sureci atlatanlar kac gunde normale dondu bayramdan sonra ise baslayacagim 10 is gunu rapor aldim yani 2 hafta kadar evdeyim inşallah ise dönüşümde biseyim kalmaz

Gelmiş geçmiş olsun hepimize. 15 cm lik miyom ne gibi şikayetler yapıyordu? Bu arada gün be gün daha iyi olacağınıza eminim. Histerektomi oldum o bile gün be gün farketti.

Merhaba gecmis olsun hastane ve doktor toplam ucretmi 60 bin odediniz? Hangi hastanede ameliyat oldunuz ?

Gelmiş geçmiş olsun hepimize. 15 cm lik miyom ne gibi şikayetler yapıyordu? Bu arada gün be gün daha iyi olacağınıza eminim. Histerektomi oldum o bile gün be gün farketti.
Simdi daha iyiyim 3 gun once adette gördüm. Sikayet fazla belirti vermedi acikcasi sadece son adetim asiri sancili oldu karnim sisti o sekilde acile gittik ultrason da anlasildi o boyutta miyom oldugu yani son 1 ayda anlamis oldum kilolu biri degilim karnimdaki sisligi gobek sandim son adettimdeki sanci ile belli oldu.

Bende daha yeni ameliyat oldum açık ve ondan önce sık idrara çıkma ve tabi cinsel ilikşide aprı hatta mide bulantısına kadar gidiyordu

Merhaba arkadaslar. Bende 25 ocakta açık ameliyat ile en büyüğü 13 cm olan 3 tane miyomu aldırmış ve şuanda hamile olan birisiyim. Hemde ilk denemede. Ameliyat olmadan önce buradaki yazıları okudum çok korktum ameliyattan rahmin alınma korkusundan yapisikliktan vs. Hatta ameliyathaneye ağlayarak girdim. Canım o kadar tatlıdır ki hemşire sen çok narinsin bile dedi inanın ben olduysam sizde hemen gidin düşünmeden olun. İnanın hiç beklediğim gibi değildi. O kadar abartmışım ki içimde. Kendimi korkutmuşum sadece. 10 gün sonra evimde iş yapıyordum yemek pisiriyordum. Çok abartmadan tabi ki. Adetlerim düzene girdi, artık sık idrar çıkmıyorum. O kadar rahatladım ki ve hamileyim. Kalamaz miyim diye endişesi olanlar içinizi ferah tutun ve guvendiginizin bir doktorla bu işi ertelemeden halledin. İnanın çok rahatladım benim halime adetlerimi çok olmasına muayenede doktor acıdığı için hemen ameliyat günü vermişti. Bu mesajı tamamen moral ve destek olsun diye yazıyorum. Hemen olun kurtulun miyomlarinizdan

Peki doktor ameliyattan sonra kaç ay korunun demisti?

Merhaba geçmiş olsun evet ben de merak ettim doktor ne kadar süre korunun dedi, ben de ameliyat oldum da doktor 3 ay kadar korunun demişti, ama ben korktugumdan 6 ay korundum ve hangi doktorda ameliyat olmuştunuz

Yeni gördüm Çok geçmiş olsun Umarım artık iyisinizdir

Ameliyati kime olmustunuz acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…