Miyom ameliyatı olanlar

Canımm emdişe etme doktoruna güven . Açık olacak değil mi ameliyat ? Olacak kurtulacaksın ohh diyeceksin sonra . Senin adına sevindim arkadaşım olup kurtulacaksın . Doktorun da regl için sıkıntı olmaz diyorsa demek ki bir sıkıntı olmaz . Dualarımız seninle olacak canım .

Korkma sakın bak burda birçoğumuz olduk, bizde korktuk ama korktuğumuz gibi değilmiş gördük.Doktoruna güven, ol ve kurtul.Dua edicem senin için, kaçmayı düşünme hepsi bitip geçiyor, benim 1 yıl oldu, iyiki olmuşum diyorum.Ne kadar erken çaresine bakarsan o kadar çabuk rahatlarsın

Gercekten kurtukacakmuyim yaa, kabus gibi çöktü üzerime evt acik ameliyat kac dr a gittiysem kapali olmaz dediler. Emarda10cm civari dio ama

Allah hepinizden razi olsun.
Ben kendimi güçlü bi insan zannederdim ama oyle değilmişim. Meger ne insanlar var gozu kâra oyke şıp diyekarar verip firip çıkıyorlar. Inanın hic ameliyat olmayi istemiyorum. Ama kalsa iyle ileri donuk daha problem olacak. Ben suan diyorum nasil gitcem hastaneye. Beni nasil götürecekler ameliyathaneye. Uyaninca nasil bi agrim olacak. Aşırı korkuyorum arkadaslar. Ne kadar zayif bir yapim varmis bnm
Acaba eve gelirken evde nasil agri duyacam.

Korkma ağrı hissetmeyeceksin zaten 3 gün hastanede ağrı kesici veriyorlar, sonrasında evde kullanman için uygun ağrı kesici reçete ediliyor.Benim ağrım olmadı,biraz hareketlerine dikkat etmen gerekiyor,yatıp kalkarken yavaş hareket etmek gibi.yavaş hareket edip söylenenleri yaparsan dayanılmayacak ağrıların olmuyor.

hastanede sadce 24 saat birakiyorlarmis. Kac hastaneye sorduysam hepsu aynini dedi. Hatta devlet hastanesine bile sordum kac gun yatiriyorsunuz ameliyattan sinra dedi 1 gun maksimum 2 gun
ben elimde avcumda ne varsa toparlasim ozelde olmaya karar verdim.cunku icime sinen dru orada buldum. InşAllah yanilmamistirim. Acaba 24 saat sonrasinda kendimi iyi hissetmez isem dr beni bir gun veya 2 gun daha yatirirmi.
Stresten bayagi kilo verdim yemek yiyemez hale geldim kafaya taka taka eminim kan degerlerimde düşmüştür ki surekli demir im dusuktu zaten simdi tahmin bile edemiyorum. Dr dedi yarin gel anesteziyle konusalim. Genel mi daha uygun olur. Spinal yada epudurel mi. Dedim hocam siz orada ugrasirken sizi görünce daha korkarim ben. Zaten korkuyirum daha kotu olmayayim güldü . Sizin hangisini onerirsiniz

Kızlar selam Burayı takip edeceğim hiç aklıma gelmezdi öncelikle hepinize çok geçmiş olsun. 2 yıllık evliyim ve 28 yaşındayım. İki düşüğüm var. İkisi de 5 haftalıktı yani kimyasal da diyebiliriz. Sonuncusu 15 gün önce oldu. Doktor rahmin tam ortasında 3 cm miyom olduğunu, o yüzden tutunamadığını söyledi Şok oldum, 6 ay önce kontrollerimde tertemizdim. Adetim (düşük kanaması) yeni bitti, yarın doktora gideceğim ayrıntılı bakacak. Operasyon gerekecektir dedi. Kızlar benim hiç ağrı sızı sıkıntım yok, yani ameliyattan iğneden dikişten vs korkmam. Tek düşüncem ameliyatta rahmimin zarar görmemesi, anne olabilmem Sizler ameliyattan sonra sağlıklı gebelikler yaşadınız mı, süreç nasıl ilerledi?

Öncelikle sen hastaneden çıkacak durumda olmazsan zaten çıkarmazlar bunu şimdiden düşünme.Ben cuma olmuştum pazartesi çıktım.Ertesi günde çıkabilirdim sıkıldım bile hastanede olmaktan.Genel anesteziyle oldum ben, bildiğim kadarıyla zaten açık ameliyatları genel anesteziyle yapıyorlar.Kendine yediğine içtiğibe dikkat et.Bu kadar stres yapmanı gerektirecek birşey değil.Ameliyattan sonra kendimi bunun içinmi o kadar üzdüm diyeceksin.Bırak doktorun karar versin ameliyatla ilgili konulara, sen git ameliyatına gir ve çık.Herşey anesteziye kadar çıktığında hiçbirşey kalmayacak.Sürekli düşünme, hazırlığını yap,çantana ne koyacaksın filan onları düşün sen.Çocuğun var mı?

mrb bende busiteye girer çıkardım ,ara ara konulara göz atardım,ama birgün baktım aynı dertten müzdarip bisürü bayan birbirine destek oluyor ,ne muhteşem bişi ,öncelikle çokgeçmiş olşun Allah bidaha yaşatmasın düşük,miyomun henüz küçükmüş 3 cm ,rahmin içindeise alma işlemi daha kolay oluyor ,diebiliyorum, vajinadan giriliyor sanırım ,kolaybi yöntemile alıyorlar onu oradan agrısız sızısız bir işlem diye yazmıslardı bu fromda.umarım sizinkidesorunsuz gecerde,rabbim gönlünüzdekini kucagınıza almayı nasip eder.

ayyy insallah derim onu yaakendimibununiçinmi üzmüşüm,iyice deligibietmiştim kendimi derim gülerimi inşallah ,benim bi tane çoçugum yar

Y Yuppiyayye allah olmayanlara da nasipetsin insallah ,rabbimisteyen herkese nasip etsin​

Yapacak bir şey yok arkadaşım eper düşüklerin bu yüzdense alınması daha hayırlı olur . Ama bir doktora bağlı kalma bence bir kaç doktora daha danış . Belki senin kapalı olur küçükmüş . Benimde 5 cmdi bende oldum mecbur benim bir kızım var ve 2. Çocuğu çok istiyoruz . İnşallah benim de rahim zarar görmemiştir bakalım çarşamba kontrolüm var 1 ay 10 gün oldu . İyileşir iyileşmez çocuk düşünüyorum çarşamba doktora soracağım ne zaman düşünebilirim diye .

Gercekten kurtukacakmuyim yaa, kabus gibi çöktü üzerime evt acik ameliyat kac dr a gittiysem kapali olmaz dediler. Emarda10cm civari dio ama
Korkma canım bana da en iyisi açık dedi doktor benim de 5 cm di . Mecbur olduk . Geçti gitti. Senin de öylr olur .

Seninki neredeydi canım, senin ameliyatın nasıl oldu? Aynen ben henüz tek bir doktora gittim, en az 2 doktora daha gideceğim. Ama zaman kaybetmek de istemiyorum her şey olacağına varır, gerekirse ameliyat olayım bitsin de, gebelik oluşsun

Canım benim rahmin arka tarafında rahime gömülüydü. Ben de 3 doktora danıştım en 2 tanesi kapalı dedi biri açık . Açık diyende oldum . 1 ay 1 hafta oldu ameliyat olalı . İlk gebeliğmde çok sıkıntılar yaşadım . Ayrıca çok kanamam olur regl olduğumda kansızlık olur bende de hep . İnşallah canım sen de eğer gebelik düşünüyorsan hemen olmalısın çünkü genelde ameliyattan 6 ay sonra gebelik düşünün diyor doktorlar

Çok doğru canım 6 ay kesin korunma dönemi var, hemen hallolur inşallah benimki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…