MİTRAL KAPAK HASTALARI YARDIMCI OLUN

Doktorun önemsememesi gibi bir durum olabilir mi? Allah aşkına kendi kendinize kurmayın, Google dan bişeyler araştırmayi da bırakın. Eğer doktorunuz sizi tatmin etmediyse başka bir uzmandan destek alin.
Doktora inanmayıp internette ki her şeye inanıp üstüne gelip burada konu açmak yerine başka bir doktora gitse rahat edecek ama yok…

İşte bende onu kafaya takmıyordum artık da bebim kafa

Çok teşekkür ederim yorumunuz için bende bu yönde düşünmek istiyorum. Ama hiç mitral yetmezlik olan insanlardan duymadım sağ kalpte basınç olduğunu bir iki kişiden normal bir durum olduğunu duysaydım içim rahatlayacaktı çünkü benim üzüldüğüm mitral yetmezlik değil dediğim gibi pulmonerden çok korkuyorum

Doktora inanmayıp internette ki her şeye inanıp üstüne gelip burada konu açmak yerine başka bir doktora gitse rahat edecek ama yok…
Başka bir doktora gideceğim zaten şuan haftasonundayız randevu pazartesiden önce gidemeyeceğim için belki aynı durumu yaşayıpta pulmoner hipertansiyona sahip olmayan birkaç kişinin deneyimini duyarım diye açtım bu başlığı bende çok mutlu değilim bu şekilde evhamlı olmaktan ama elimde de değil yani o kadar aklım var merak etmeyin doktor muayenesiyle buradaki yorumları bir tutmamayı biliyorum.

Mitral yetmezlik çok önemli bir sağlık sorunu değil zaten sağ kalpte basıncın artması akıla pulmoner hipertansiyonu getiriyor bende mitral yetmezliği kafaya takmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…