misyon koruma sınavını kazananlar ;)

hayır önce kararname eğitim tercih diye biliyoruz sizin temmuzda değişcek olan grup musunuz Alyaliya bir de ne zaman başlamıştı sizin süreç ben yakın zamanda kararname çıkar diye düşünüyorum

Evet biz değişecek olanlardanız.bizim 2020 şubatta eğitim oldu mart gibi tercihler alındı Mayıs sonu gibi de açıklandı.temmuzda da geldik. Şimdi hiçbir hareket olmayınca biz de merak ediyoruz

mart ayında kurs olacağı söyleniyor, bir de yeni açılan ülkeler var belki onlar ayarlanıyordur en son grup aralık da gitti zaten bu aralar bekliyoruz bakalım

mart ayında kurs olacağı söyleniyor, bir de yeni açılan ülkeler var belki onlar ayarlanıyordur en son grup aralık da gitti zaten bu aralar bekliyoruz bakalım
Hep bir duyum var ama net birşey yok.mesela şubatta görev süresi biten arkadaşımız vardı ama hala yazısı gelmedi gidemedi. Biz de yavaş yavaş hazırlanmaya başlayacağız.inş sizlere de güzel yerler çıkar mutlu olursunuz.

Normalde 2020 temmuzunda gidenler 2020 ocakta tercihlerini, Şubat-Mart 2020 de VIP kursunu almışlar. Kararnameleri de Haziran sonu açıklanmış. Süreç böyle işlerse muhtemelen Eylül- ekim aylarına kadar uzamış görünüyor en erken tarih (tabi bu benim görüşüm) . Derlermis hep misyonu kazanmak degil, kazanıp gitmek için beklemek daha zor diye. Gerçektende öyleymiş. Sabretmek lazım. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

Arkadaşlar kararname ile ilgili bir gelişme yok gibi süre uzadı mı, yoksa bir çalışma yaparlar mı, dşarktanda döndük ne olacak bu halimiz 2023e kaldı gibi duruor değişm

Mrblr Arkadaşşlar eşimn aldığı bir duyuma göre misyon süresi uzayackmış bu zamna kdr olmmasının sebebi uzadğı içinmiş malasef gitmemz 2023e temmuza kdr anck olr

yani şuan her şey söylenti dediğiniz gibi 3 yıla uzatılsaydı 65 kişi geçen sene gitmezdi diye düşünüyorum olabilir tabi o da bir ihtimal ama insallah bayramdan sonra güzel bir haber alırız ben öyle olmasını umut ediyorum

Bnde bilmyrum eşimn blgi aldğı kişi sylemş olsa bu kdr zmn beklemzdik bnada uztlmş gibi gldi olsa hm ağusts ta değişrdi nye uzasınki ztn bundn ömce üç ylmış darbedn snra 2 yıla inmiş tekrar üç yıl olsn deniyormş hyrlısı artk bu kdr bekldik zatn üç yl olrsa bizm içnde iyi olur zor br srç hrks içn en hyrlısı

Secimin normal tarihine 10 ay kaldi okullarin acilmasina da 1.5 ay.3 yil dusuncesi gidenler de bekleyenler icin de tatmin edici bir sure.baska kurumdan secilen memurlardan 4 yildan asagi kalan yokmus zaten.hayirlisi neyse o olsun

Siz nerden duyum aldınız? Devamlı duyum geliyor ama Aslı çıkmıyor. Belirsizlik herkesi yordu
valla biz de balon dedik duyunca da işte doğrulugunu sorgulamayın esyalarınızı hazırlayın eğitim için demişler biz de tam bilet almıştık o tarihe tatil için açıkcası sevinmedik eşimle çünkü aylardır beklıyoruz tatil bile yapmamıştık gitcez diye

12 gün var o zaman kursa ama kurs alacaklara söylemeleri gerekirdi bunu.Cuma’ya kadar haber alırız o zmn. Biz dönecek olan gruptayız daha ne evimizi tuttuk ne bakıcı ayarladık öyle haber bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…