misyon koruma sınavını kazananlar ;)

12 gün var o zaman kursa ama kurs alacaklara söylemeleri gerekirdi bunu.Cuma’ya kadar haber alırız o zmn. Biz dönecek olan gruptayız daha ne evimizi tuttuk ne bakıcı ayarladık öyle haber bekliyoruz
mantıken bu cuma olmalı 22 sinde kurs varsa 3 gün önceden haber verilmez diye tahmin ediyoruz çünkü eşimde izin yazdıracaktı dedim belki siz yurtdısında olanlar da haber aldı mı acaba dedim

mantıken bu cuma olmalı 22 sinde kurs varsa 3 gün önceden haber verilmez diye tahmin ediyoruz çünkü eşimde izin yazdıracaktı dedim belki siz yurtdısında olanlar da haber aldı mı acaba dedim
Maalesef hiç bir haber yok hep duyum var deniyor ama arkası gelmiyor. Cuma belki haber çıkar. Bence siz tatili ertelemeyin. Buradaki arkadaşların eşlerinin çoğu Türkiye’ye gitti çocuklar okula başlayacak burda başlasalar yarım kalacak belki deyip gittiler. Herkesi strese soktular bakalım ne olacak

Maalesef hiç bir haber yok hep duyum var deniyor ama arkası gelmiyor. Cuma belki haber çıkar. Bence siz tatili ertelemeyin. Buradaki arkadaşların eşlerinin çoğu Türkiye’ye gitti çocuklar okula başlayacak burda başlasalar yarım kalacak belki deyip gittiler. Herkesi strese soktular bakalım ne olacak

allahtan 3 gün öncesine iptal edebiliyoruz öyle almıştık ama valla o tarihe denk gelirse çok canımız sıkılır yine de hayırlısı olsun biz de cumayı beklıyoruz bakalım

Tercih zamanı geldi. Genel olarak bilgi sahibi olduğunuz başka farklı ülkeler varmı her ülke hakkında sağlıklı bilgiye ulaşılamıyor galiba

Merhaba. Bu süreçte şuan tercih yapacak hanımlar aslında bir whatsap ya da telegram grubumuz olsa yerleşim çocuklar ücretsiz izin gibi konuları konuşmak daha kolay olurdu. Sizce gidişimiz ne kadar sürede olur okul başlamasına az kaldı

tercihler bugun verilecek zaten tercih dışı da gelebilir kendimizi çok şartlamamak lazım hepimize mutlu sağlıklı huzurlu olabileceğimiz misyonlar çıkar insallah buraya kadar gelmek bile çok önemliydi. biz ekim 15 ile kasım 15 gibi orda göreve başları diye düşünüyorum çok uzamaz hayırlısı olsun yine şimdiden

Mrhblar arkdşlr hpmz içe hyrlı olsn tercihleri de vrdik umrm hrkesn gnlnce olrr fkt trh bnce çk grp bir trh oldu çocuklr için özellkle okul dönmi ve dnşte bu trahlrde olrsa bul skntı ne ypmyı dşnyrsnz her ili yrde de geç bşlmş olcklar vs vs

Sizce süreç ne kadar sürer çabuk mu olur. Bir de eşler için ücretsiz izin süreci hakkında bilgi sahibi olan var mı evraklar neler yapılması gerektiği konusunda

Önce eşinizin iş dilekçesini ile milli eğitime gidiyorsunuz sonra okuldan ilişiği kesip milli eğitim muhasebeye gidip alacağınız veya vereceğiniz varsa onu hallediyorsunuz sonra insan kaynaklarından ücretsiz izniniz için onlar yazıyı yazıp valiye gönderiyor valilikten olur yazısı gelince ayrılmış oluyorsunuz.

Arkadaşlar imla kurallarına mi takildiniz ya ?? Duyum ya da gerçek bir haber alınca yazarsak daha faydalı oluruz.zaten gergin bir şekilde bekliyoruz.

Arkadaşım öyle yazınca ne oluyor. Normal yazıyorum telefon kaydetmiş yazma şeyini Gergin olcak şey değil. Haber var mı arkadaşlar? Neler oluyor. Ekim dendi ekimde ses Seda yok. Yazım güzel olmuş mu?

Arkadaşım öyle yazınca ne oluyor. Normal yazıyorum telefon kaydetmiş yazma şeyini Gergin olcak şey değil. Haber var mı arkadaşlar? Neler oluyor. Ekim dendi ekimde ses Seda yok. Yazım güzel olmuş mu?
ya saba sabah güldüm 😅 yanlış anlamayın da ben de anlayamıyodum yazdığınızı neyse aslında eğitimde gelen müdür kasım 15 demiş en erken ama biz daha erken olur diye düşündük hep, çok bekledik valla😵‍💫

Merhaba bizim aldığımız duyumlara göre cumhurbaşkanı kararnameyi imzalamış. Cuma günü yerler belli olacakmış.Eğer bu duyum doğruysa en erken Ekim 15 en geç Kasım 1 diye tahmin ediyoruz.

X