misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Polis arkadaslarin bazilari ankara da kurs görmeye başladı ocak ayında geri kalanlara da verilecek diye duyum aldik yani en gec bi kaç ay içinde hepimizin gitmiş olması gerekiyor cünkü görevdeki arkadaşların çoğunun aralik ocak ayında süreleri dolmuş olacak

acaba amirler olabilir mi eğitim alanlar?hiç bir bilgide vermiyorlar bizim tek bildiğimiz herkes ocak yada şubat aylarında eğitim alacakmış kararname çıkacakmış galiba ama bir kısım hazirana da kalabilirmiş gitme işi..

Merhabalar, yurtdışına gittiniz mi acaba? Bize bu sene sıra geldi. Deneyimlerinizi merak ediyorum. Tavsiyeniz neler? Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba hanımlar benim esimde kazandı sınavı ilk gruptayiz tercihimizi vermedik daha yarin teslim etcez bakalım hepimiz için hayırlı olur inş haziranı bulacağı söyleniyo gitmemiz.
Merhaba Meryem yurtdışına gittiniz mi? Deneyimlerinizi merak ediyorum. Lütfen bize yaşadıkların hakkında bilgi verir misin

Merhaba hanımlar biz şuan Cidde deyiz bizim 3. Tercihimizdi eşim 19. Sıradayda bizim görevimiz 15 temmuzda bitecek. Şuan tercih edilecek yerler ve görev alacak kişi sayısı belli olmuş bildiğim kadarıyla. Şimdiden hayırlı olsun herkes için. Biz burdan çok memnun kaldık farklı bir deneyim oldu oğlum geçen yıl anasınıfındaydı bu yıl 1. Sınıfta Türk okuluna gidiyo hiç zorlanmadı. İngilizce özel ders aldırdık baya ilerledi yüzme kursuna gitti profesyonel yüzme öğrendi yani ortamamız güzel. Değerlerdirmek lazım gidilen ülkeye göre değişir ama imkanlarından yararlanmamız kendimizi ve çocuklarımızı geliştirmemiz hayatlarımıza farklılık katmamız açısından bize olumlu sonuçlar verir diye düşünüyorum. Gideceğiniz ülkelerde özellikle dil öğrenmeye çalışın bu konuda bizim ülkemiz biraz zayıf kalmış burası Arap ülkesi ama ingilizce genel bir dil olduğu için çocuklara kundaktan ingilizce ögretilmeyi başlanıyo ve gramere boğulmadan ihtiyaç duyacağınız kadar bişeyler öğrenmeye başlayarak imkan bulabilirseniz ders alarak bu konuda ilerleme gösterebilirsiniz.

Bilgiler için teşekkür ederiz bizim de tercihlerimiz arasinda cidde var. Benim de seneye ilkokula gidecek bi oğlum var. Söylediklerinize katılıyorum kesinlikle en önemlisi gittiğimiz yerde kendimize ve çocuklarımıza birşeyler katmak. Bütün gelecek ve yerine gidecek olan arkadaşlarımızın hakkında hayırlısı olsun hepimizin icin değişik bir tecrübe olacak

İyi günler
Bir kaç şey öğrenmek isterim
1 önce tercihler mi yapılıyor kaç tercih var?
2 kurs için gidildiğinde polisevi musait oluyor mu
3 yurtdışında evi kiralamak kolay mı
4 eşimiz sivil mi çalışıyor bıyık bırakmalarına izin veriyorlar mı
5 çalışmaları yogun mu gezebilecek zaman var mı
Tesekkurler simdiden

Giden arkadaşlar keşke tecrübelerinizi gittiğiniz ülkelerle ilgili bilgilerinizi bizimle de paylaşsanız en azından bize de fikir olurdu. Muhtemelen bir iki ay içinde bizim de tercihlerimiz gelmiş olacak
merhaba benimde sormak istedigim bazi seyler var lutfen bilgilendirin benide cok onemliiii!!!!!!
1.misyon sivanini kazanmis kisi seminere katiliyormu?
2.seminere katildiktan ne kadar sure sonra gorev yerine gidiyor?
3.su an seminer gormus ve virusten dolayi bekleten kisilerin yakinlari varmi ankarada?

selam suan ankarada seminee goreb kisiler hal bekletiluyormu bi bilginiz varmi

Heyecanlı bekleyiş sizde şuan. Bu süreç tabi bir o kadar da sabır isteyen bir süreç. İstediğiniz yer olur inş içinize siner hayırlısıyla. Bizede gelir bu günler umarım.

Evet bu yıl girecekti ama ertelendi sınav. Halen beklemedeyiz bi yandanda meraktan bakıyorum. Tecrübeler heyecanlar düşünceler neler acaba diye. Memur olarak mı girdi sınava amir olarak mı
Memur olarak girmişti.Şu an koronadan dolayı kararnameler gecikti.normalde tayin isteyecektik ama eğer gidecek olursak boş yere eşya taşımayalım dedik bekliyoruz öyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…