Makyaj Ürünleri Missplayful'un makyaj koleksiyonu:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
o aleti biliyorum canım bende de var ama kullanamıyorum ,beceremedim.hafif bastırıyorum yine de çıkmıyorlar:KK43:üzerine düşeyim bari . tonik olarak cliniqe nın 2 numarası idi yalnış hatrlamıyor isem onu kullanıyorum ,gözenek sıkılaştırmadı bende pek.geçmiyor arkadaş şu siyah noktalar! babe kullandım çok övmüştü eczacı,yani iyi de aman aman değil sadece nsanın içi rahat ediyor dermokozmik olunca.çok fazla tedavi etmedi.body shop un yosun özlü serinin gözneek sıkılastırıcısını aldım.ilk hafta çok çok iyi idi çok güzelleştirdi sonra eskiye döndü cildim bi yararını görmedim.
tavsiyeerini dikkate alıcam canım çok çok teşekkür istanbula doğru yola çıkıyorum yarın :) hepsine bakarım :)

Canim bu arada dikkat etmen bazi diger hususlarda var. Yattigin yastik klifini cok SIK degistir. Cilt bakimina ozen goster. Cilt tipine uygun temizleme -tonik-krem urunu kullan. Ayrica makyaj malzemesinde katkisiz dogal olanlari tercih etm. Mesela fondoteni renkli nemlendirici ile degistir. O aleti banyodan sonra kullan. Maalesef bir sure temizlemen lazim o alet ile. Bu devamlilik isteyen bir surec. Bioderma ve dermalogica da gerceken iyi ama cok pahalilar maalesef. Sephora larda markalar var onlardan bir bak bakalim.Cok fazla marka secenegi oluyor. Insallah cilt sorununu giderirsin. Bende yuzumun her yaninin esit renk olmamasindan sikayetciyim.

bastırarak indirmiyor muyuz o aleti:)bende çıkmıyor hiç...:KK43: benimde renk sorunum var sağlıksız olduğu için cilt öyle oluyor maalesef.orumda armut suyunun iyi geldiğini okumuştum,denemdim ama sen bi dene istersen:KK66:pudra mi renkli nemlendirici mi sence?dediğin markalara bakıcam canım ..ilginden hoşnut kaldım.gönlüne göre olsun herşey:)

Evet canim o aleti banyodan sonra kullan, parmaginla siyah noktalari siksan iz ve yara oluyor ozellikle kanatirsan. Bende hep izi kaldi. Yuzundeki izler koyuluklar lekeler icin Estee lauder in bu urunu cok guzel...

$W5J5_311x311.jpg

Son düzenleme:
Urban Decay siparisim geldiiiiii.... E bay siparisimde geldi onu sonra fotograflayacagim. Uzun zamandir listemde almak istedigim seylerinde basinda geliyordu bu paket. Urban decay en favori markam renkleri, isiltisi beni derinden cezbediyor. Eger simli isiltili parlak renkleri severim diyorsaniz Urban decay tam size gore.... Buyrun benim aldiklarim....

$P2230358.jpg

Book of Shadows IV FAR PALETI:

$P2230359.jpg $P2230360.jpg $P2230361.jpg

COCOA yenilebilir vucut pudrasi... Isiltili kokusu kakao gibi ve harika bir simi var... Vucut icin.

$P2230362.jpg

Roller girl far paleti:

$P2230364.jpg

Goz fari ve cheek stain allik deneme boyu.

$P2230365.jpg

FAR bazi primer seti:

$P2230366.jpg

Simli vucut art seti:

$P2230370.JPG

Fun palette:

$P2230372.jpg $P2230371.JPG $P2230373.jpg

çok güzel bir topic daha öncede bakmıştım.kozmetikle ilgili olduğunuz belli.far sever biri olarak farlarınızı çok beğendim :))

çok güzel bir topic daha öncede bakmıştım.kozmetikle ilgili olduğunuz belli.far sever biri olarak farlarınızı çok beğendim :))

Cok tesekkur ederim benim daha coooook calismam lazim makyajlar yapmam lazim . Useniyorum foto cekmeye bende yakinda goz makyaji fotolari eklemeyi dusunuyorum.

missplayful ürünleriniz çok şeker güle güle kullanın.Eğer bir güzellik bloğu açarsanız harika olur en azından ürünleri teninizde görürdük ve takipçiniz olurduk

Evet canim o aleti banyodan sonra kullan, parmaginla siyah noktalari siksan iz ve yara oluyor ozellikle kanatirsan. Bende hep izi kaldi. Yuzundeki izler koyuluklar lekeler icin Estee lauder in bu urunu cok guzel...

Eki Görüntüle 353440

bu ürünü incedim biraz nette ama hep kırışıklıkla ilgili şeyler söylenmiş
yüzümde sivilcelerden kalan kahverengi lekeler var
onlara iyi gelir mi?

bu ürünü incedim biraz nette ama hep kırışıklıkla ilgili şeyler söylenmiş
yüzümde sivilcelerden kalan kahverengi lekeler var
onlara iyi gelir mi?

ben 27 yasindayim goz altimda hafif kirisikliklar basladi bunun yaninda cilt rengini dengeliyor ve gercekten aksam surun ce sabah daha gergin ve nemlenmis kalkiyorsunuz. Cilt rengini dengeliyor.Ben memnunum.

ben 27 yasindayim goz altimda hafif kirisikliklar basladi bunun yaninda cilt rengini dengeliyor ve gercekten aksam surun ce sabah daha gergin ve nemlenmis kalkiyorsunuz. Cilt rengini dengeliyor.Ben memnunum.
teşekkür ederim cevabın için
allık arıyorum bronz tonlarda ama bazı bronz allıklar çamur gibi koyu kahve renginde oluyor öyle değil
mat hafif şeftali tonlu bronz allık önerebilir misin?
türkiyede yaşıyorum bu arada yurtdşından alışveriş yapmam mümkün değil

teşekkür ederim cevabın için
allık arıyorum bronz tonlarda ama bazı bronz allıklar çamur gibi koyu kahve renginde oluyor öyle değil
mat hafif şeftali tonlu bronz allık önerebilir misin?
türkiyede yaşıyorum bu arada yurtdşından alışveriş yapmam mümkün değil

Bende Tr da yasamiyorum bilemiyorum ne satiliyor orada ama Too faced, loreal da o sekilde bronzerlar var. Ben koyu bugday tenliyim yazin bronzum, o yuzde hic bronzera ihtiyacim olmuyor .Genellikle bronzerlari ben kontur amacli kullaniyorum.

Far paletlerini denedin mi?
Yapısı duruşu kalıcılığı iyi mi?
Ben ambalajına vurulmuştum :)
Almayı düşünüyorum bende :)

Renkleri dogal renklerde oldugu icin cok paletin rengi cok bariz belli olmuyor.Ama zaten benim beklentimde dogal tonlarda makyaj idi. Kaliciligi orta duzey , surumu guzel dagitmasi kolay. Fakat ayni markanin goz kalemleri paketteki gorduklerin gercekten cok cok kalici.

Ben gercekten memnunum far paletinden.Beklentin dogal renklerse sevecegine eminim. Ama boyle tum gun sabahtan aksama hic cikmaz suya dayanikli bir urun degil.Hani su color tattoo farlar gibi degil. Ama genede kalici.

ağlamak istiyorummmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sonra da hepsini istiyorum:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

bir de canım serndeki tüm ürünlerin fotoğrafını istiyorummmmmmm

ayyy çıldırmak üzereyim

benim de bissürü bissürü malzemelerim var
ama seninkinlerden de olsun istiyorummmmm

çok zevklisin
yada renk seçimlerimiz yakın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X