Makyaj Ürünleri Missplayful'un makyaj koleksiyonu:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Selam, ben de Amerika'da yasiyorum. Burada hakkatten kozmetik urunleri Turkiye'deki fiyatlardan kat kat daha ucuz.
Ben makyaj konusunda acemiyim. Basta en ucuzu olsun diye Covergirl allik, Maybelline pudra, NYC ruj kullandim. Ama kalitelerinden memnun degilim. Allikla pudrayi baska markadan kullaniyorum, ama rujumun rengine bayildigim icin hala NYC kullaniyorum,

Her neyse... Benim de Physician's formula, Almay gibi markalar dikkatimi cekiyor. Ozellikle Physician's formula alliklarini cok merak ediyorum.
Bir de makyaj fircalarini merak ediyorum. Wal-mart'ta Revlon ve Ecotools fircalari dikkatimi cekti. Kullaniyor musun bunlari, bir bilgin var mi kaliteleri hakkinda?

Bu arada Amerika'dan birini bulduguma sevindim. Burda makyaj konularinda hep Fransiz kaldigim, burada bulunmayan markalari okuyup duruyordum. Kendimi, benimle ayni dili konusan biriyle karsilasmis gibi hissediyorum :KK70:

Iyiki bana denk gelmissin Sevde... ben simdi sana birkac yer tarif edecegim ve sen artik gider oralardan alisveris yaparsin canim. Zaten Turkiyeye gore cok ucuz fakat birkac kucuk tuyo ile dahada ucuza alabilirsin.

kURAL BIR NASIL INDIRIMDEN MAKYAJ malzemesi alinir....

1-Alisveris merkezinden alinir... Mesela ben Clinique seti 39$ idi. ben 28 dolara aldim buyur resmi
$clinique_holiday_palette_2011.jpg

bEN MACY'S den aldim Jc penney-sears vs bu magazalarin standlarinda hep indirimler oluyor clearence-sale yazan urunlerine bak pek cok indirim yakalarsin.Coguda bilindik urunler.Drug store urunleri bulunmaz sadece high -end marka urunleri olur.Hani estee lauder, clinique, sephora gibi...
2-Eczanelerden alinir. Yani nami diger drug-store. nedir bunlar.Rite-aid,walgreens ve de CVS GIBI marketlerde revlon-maybelline-nyc,wet and wild,loreal ,almay,rimmel,sally hansen,milani,black radiance,jesse's girl , Physicians formula, neutrogena,covergirl eger Target e ugramissan orada pixi ve sONIA KASHUK ve elf satilir extradan. Eger walmartta isen hard candy markasi yanlizca orada satilir diger tum markalarida bulman mumkun extradan tekrar. Bu markalara zaten adi ustunde drug-store brand denir yani bu saydigim urunler sadece marketlerde satilir. Yuksek high-end make up brand degildir o yuzden boyle ucuz adi ile orta derece ve gercekten iyi nerdeyse high-end profosyonel urunlerle yarisacak urunlerde bulmak zorda olsa mumkundur.Bazen 1 al ikincisi 50 % indirimli al bogo dedikleri kampanya olur ki benim favorimdir bilmedigin urunleri denemek icin firsattir degerlendir derim.Bazen clerance ve % 75 indirim yazan urunler olur onlarada bak cok cok ucuza urun alirsin. Ben mesela Sally Hansen 7 dolarlik ojeleri 2 dolara fln aldim doldurdum tabi. Sonra 12 dolarlik urunleri 3-4 dolara getirdigim oldu.kESINLIKLE indirimleri kovala. Mutlaka ucuza getirceksin.
3-Ulta denilen meret magazasi bu magaza full off make up magazasi. Heryerde olur bunlardan . Buralarda drug store urunlerini bulacagin gibi ustte saymistim. cok kalite high-end prosyonel makyaj malzemelerini bulursun. Mesela Too faced,sephora,ulta, lorac,make up forever, tarte, cargo,clinique vs bulabilirsin.
4-Familly dollar veya Dollar store denen yerlerde makyaj malzemeleri satiliyor.Orada makyaj bolumunde bazen boyle Maybelline -loreal urunlerini 1 dolara satin alabilirsin denk geliyor bazen, Ama her urunu degil seri sonu boyle kalem, far, ne bileyim ruj muj allik fln iste. Genede isini gorecek ve ucua gelecek urunler.
5. Sephora nin online sayfasi orada pek cok marka bulunur genellikle value set ve clearance sale yazan urunlere bak. Cok firsatlar oluyor boylelikle ucuza urun almis olursun.Cok guzel setler var.
6. Victoria's secret bazen kapmanyalar olur magazalarina ve online goz at.
7.E-bay ben pek guvenemiyorum acikcasi eger bilindik guvenilebilir bir satici ise E bay ucuz makyaj alabilecegin yerler arasinda.

Gelelim bunlarin icinden hangi markanin urunleri iyi... Bir kere maybelline guzel fakat dogal bir urun degil.Ayrica herseyide guzel degil bazi serileri guzel acikcasi. Drug Store urunlerinden alicaksan pyhsicians formuala kesinlikle alman denemen gereken markadir.Neutrogena guzel ve dogal. Ozellikle Pyhsicians formulanin tamamen paraben free naturel urun serisi var bamboo sanirim adi kesinlikle cok guzel.Baska Covergirl in rujlari guzel,Sonia kashuk drug store magazalari arasinda bulunabilecek benim drug store da ne ariyor diye sok oldugum cok kalite bir marka. Pixi gayet guzel kaliteli, loreal ben niyese cok begenmiyorum ama fena degil.Almay goz alti kapaticisi gayet iyiydi. Revlon , Rimmel vs bu markaklarin fondotenleri zaten cok iyi degil. Ben pek drug store markalarindan fondoten olarak hayit gormedim henuz acikcasi hic biri istedigim gibi degil. Ama geri kalan urunleri kullanilir. Pudra olarakda gene physians formualaninkileri oneririm ozellikle bu markanin jel eyeliner lari cok hos.

Ulta buraya gidersen zaten guzel bir fondoten dene fondoten konusunda hala deniyorum ve cok kuru cildim tam istedigim gibi marka bulamadim onerim yok.Acikcasi bazi markalarin bazi urunleri guzel oluyor. Mesela ben revlon sevmem ama 8 saat kalici bir lipstick yapmislarki indirimden deniyim istedim gercekten cok cok kaliteli ve guzel cikti rengide harikaydi.Insan ancak deneme yanilma yontemi ile bilebiliyor.

Firca konusuna gelince kesinlikle studio 35 ve ecotools un setlerini al hem cok ucuz hem cok iyiler. Ozellikle Studio 35 in kesik uclu fircasi var cok basarili allik icin. Bu arada bana iyi gelmedi ama fondoten icin sana dnee diyebilecegim bare minerals var. Bana purity minerals denilen set iyi gelmisti online bulmustum o da artik heryerde satilmiyor niyese. Umarim yardimci olmusumdur.Bu arad Walmartta ucuza satilan Hard candy markasi var boyle fondoten pudra alinmaz ama oyle guzel boyle eyeliner rimeli vardir ki allik da dahil buna isil isildir ve simli parlak olurlar rengarenk aklini basindan alir:KK70:DD Hemde cok ucuzdur gece makyaji icin superdir aslinda bayagida dayanir ama sadece goz makyaji icin oneririm

Son düzenleme:
Iyiki bana denk gelmissin Sevde... ben simdi sana birkac yer tarif edecegim ve sen artik gider oralardan alisveris yaparsin canim. Zaten Turkiyeye gore cok ucuz fakat birkac kucuk tuyo ile dahada ucuza alabilirsin.

kURAL BIR NASIL INDIRIMDEN MAKYAJ malzemesi alinir....

1-Alisveris merkezinden alinir... Mesela ben Clinique seti 39$ idi. ben 28 dolara aldim buyur resmi
Eki Görüntüle 318113

bEN MACY'S den aldim Jc penney-sears vs bu magazalarin standlarinda hep indirimler oluyor clearence-sale yazan urunlerine bak pek cok indirim yakalarsin.Coguda bilindik urunler.Drug store urunleri bulunmaz sadece high -end marka urunleri olur.Hani estee lauder, clinique, sephora gibi...
2-Eczanelerden alinir. Yani nami diger drug-store. nedir bunlar.Rite-aid,walgreens ve de CVS GIBI marketlerde revlon-maybelline-nyc,wet and wild,loreal ,almay,rimmel,sally hansen,milani,black radiance,jesse's girl , Physicians formula, neutrogena,covergirl eger Target e ugramissan orada pixi ve sONIA KASHUK ve elf satilir extradan. Eger walmartta isen hard candy markasi yanlizca orada satilir diger tum markalarida bulman mumkun extradan tekrar. Bu markalara zaten adi ustunde drug-store brand denir yani bu saydigim urunler sadece marketlerde satilir. Yuksek high-end make up brand degildir o yuzden boyle ucuz adi ile orta derece ve gercekten iyi nerdeyse high-end profosyonel urunlerle yarisacak urunlerde bulmak zorda olsa mumkundur.Bazen 1 al ikincisi 50 % indirimli al bogo dedikleri kampanya olur ki benim favorimdir bilmedigin urunleri denemek icin firsattir degerlendir derim.Bazen clerance ve % 75 indirim yazan urunler olur onlarada bak cok cok ucuza urun alirsin. Ben mesela Sally Hansen 7 dolarlik ojeleri 2 dolara fln aldim doldurdum tabi. Sonra 12 dolarlik urunleri 3-4 dolara getirdigim oldu.kESINLIKLE indirimleri kovala. Mutlaka ucuza getirceksin.
3-Ulta denilen meret magazasi bu magaza full off make up magazasi. Heryerde olur bunlardan . Buralarda drug store urunlerini bulacagin gibi ustte saymistim. cok kalite high-end prosyonel makyaj malzemelerini bulursun. Mesela Too faced,sephora,ulta, lorac,make up forever, tarte, cargo,clinique vs bulabilirsin.
4-Familly dollar veya Dollar store denen yerlerde makyaj malzemeleri satiliyor.Orada makyaj bolumunde bazen boyle Maybelline -loreal urunlerini 1 dolara satin alabilirsin denk geliyor bazen, Ama her urunu degil seri sonu boyle kalem, far, ne bileyim ruj muj allik fln iste. Genede isini gorecek ve ucua gelecek urunler.
5. Sephora nin online sayfasi orada pek cok marka bulunur genellikle value set ve clearance sale yazan urunlere bak. Cok firsatlar oluyor boylelikle ucuza urun almis olursun.Cok guzel setler var.
6. Victoria's secret bazen kapmanyalar olur magazalarina ve online goz at.
7.E-bay ben pek guvenemiyorum acikcasi eger bilindik guvenilebilir bir satici ise E bay ucuz makyaj alabilecegin yerler arasinda.

Gelelim bunlarin icinden hangi markanin urunleri iyi... Bir kere maybelline guzel fakat dogal bir urun degil.Ayrica herseyide guzel degil bazi serileri guzel acikcasi. Drug Store urunlerinden alicaksan pyhsicians formuala kesinlikle alman denemen gereken markadir.Neutrogena guzel ve dogal. Ozellikle Pyhsicians formulanin tamamen paraben free naturel urun serisi var bamboo sanirim adi kesinlikle cok guzel.Baska Covergirl in rujlari guzel,Sonia kashuk drug store magazalari arasinda bulunabilecek benim drug store da ne ariyor diye sok oldugum cok kalite bir marka. Pixi gayet guzel kaliteli, loreal ben niyese cok begenmiyorum ama fena degil.Almay goz alti kapaticisi gayet iyiydi. Revlon , Rimmel vs bu markaklarin fondotenleri zaten cok iyi degil. Ben pek drug store markalarindan fondoten olarak hayit gormedim henuz acikcasi hic biri istedigim gibi degil. Ama geri kalan urunleri kullanilir. Pudra olarakda gene physians formualaninkileri oneririm ozellikle bu markanin jel eyeliner lari cok hos.

Ulta buraya gidersen zaten guzel bir fondoten dene fondoten konusunda hala deniyorum ve cok kuru cildim tam istedigim gibi marka bulamadim onerim yok.Acikcasi bazi markalarin bazi urunleri guzel oluyor. Mesela ben revlon sevmem ama 8 saat kalici bir lipstick yapmislarki indirimden deniyim istedim gercekten cok cok kaliteli ve guzel cikti rengide harikaydi.Insan ancak deneme yanilma yontemi ile bilebiliyor.

Firca konusuna gelince kesinlikle studio 35 ve ecotools un setlerini al hem cok ucuz hem cok iyiler. Ozellikle Studio 35 in kesik uclu fircasi var cok basarili allik icin. Bu arada bana iyi gelmedi ama fondoten icin sana dnee diyebilecegim bare minerals var. Bana purity minerals denilen set iyi gelmisti online bulmustum o da artik heryerde satilmiyor niyese. Umarim yardimci olmusumdur.Bu arad Walmartta ucuza satilan Hard candy markasi var boyle fondoten pudra alinmaz ama oyle guzel boyle eyeliner rimeli vardir ki allik da dahil buna isil isildir ve simli parlak olurlar rengarenk aklini basindan alir:KK70:DD Hemde cok ucuzdur gece makyaji icin superdir aslinda bayagida dayanir ama sadece goz makyaji icin oneririm

Cok tesekkur ediyorum, cok yardimci oldu yazdiklarin. Kesinlikle aklimda bulundurcam dediklerini. Dedigin markalarin hemen hemen hepsine rastladim. Dollar store'larda cok ucuz guzel urunlerin olabilecegini dusunmemistim, soyledigin iyi oldu, oralara da bakarim. Su konuda cok haklisin, insan deneye deneye ogreniyor. Bir insanin vasat buldugu sey baskasinin vazgecilmezi olabiliyor. Alip denemek lazim hakkatten. Ecotools fircalarina da bakicam tekrar; baska kullananlar da ovdu bu markayi. Ben MAC fircasi olsun diyordum, ama zaten acemiyim, cok pahali fircalarla baslangic yapmasam da olur yani. Kalitesi de yerindeymis madem, ecotools da denerim. Zaman ayirip yardimci oldugun icin tekrar tesekkur ediyorum. Topigini kesinlikle takip edicem, yeni urun paylasimlarini bekliyorum. :KK12:

Cok tesekkur ediyorum, cok yardimci oldu yazdiklarin. Kesinlikle aklimda bulundurcam dediklerini. Dedigin markalarin hemen hemen hepsine rastladim. Dollar store'larda cok ucuz guzel urunlerin olabilecegini dusunmemistim, soyledigin iyi oldu, oralara da bakarim. Su konuda cok haklisin, insan deneye deneye ogreniyor. Bir insanin vasat buldugu sey baskasinin vazgecilmezi olabiliyor. Alip denemek lazim hakkatten. Ecotools fircalarina da bakicam tekrar; baska kullananlar da ovdu bu markayi. Ben MAC fircasi olsun diyordum, ama zaten acemiyim, cok pahali fircalarla baslangic yapmasam da olur yani. Kalitesi de yerindeymis madem, ecotools da denerim. Zaman ayirip yardimci oldugun icin tekrar tesekkur ediyorum. Topigini kesinlikle takip edicem, yeni urun paylasimlarini bekliyorum. :KK12:

Cilt tipi, hassasiyet gibi unsurlarda makyaji farkli gosteriyor. Mesela MAC bana gitmedi fondoteni ve mineral finish pudrasi olmadi ama kapaticisi cok cok guzel oldu. Ben bir kac farkli urununu de denemeyi dusunuyorum. Farlari konusunda cok cok ahim sahim diyemeyecegim bana gereksiz geldi tekli fara 18 dolar vermek heleki daha kalite guzel duran ve dogal urunler varken ustelik ucuza ,,, BENCE gereksiz. Mac urunleride paraben iceren urunler arasinda icime sinmiyor ama iste paraben free pyhsicans formula ve bir kac farkli markalar var arastirmak lazim. Ben artik isin birazda kanser boyutunu ve hayvan deneyleri kismina dikkat etmeye calisiyorum. Elimden geldigince tabi. Eco tools ve studio 35 cok guzel markalar. Ayrica Sonia kashuk cok guzel firca yapiyor. Target e gittiginde bu urunlere bakmani tavsiye ederim. Yardimci olabilmisimdir umarim.

Bebim anlamdigim bisey var sadece siz degil cogu kadin yapiyo bunu dikkat ettim paylasilanlardanda donup dolasip hep ayni renkde fari aliyosuniz .. yani ayni renkden vvarken gidip baska bi markanin kini aliyosunz bana cok sacnma geliyo ... hic far kullanmadim yok da farim belki bilmiyorum ama benim fikrim bu

Bebim anlamdigim bisey var sadece siz degil cogu kadin yapiyo bunu dikkat ettim paylasilanlardanda donup dolasip hep ayni renkde fari aliyosuniz .. yani ayni renkden vvarken gidip baska bi markanin kini aliyosunz bana cok sacnma geliyo ... hic far kullanmadim yok da farim belki bilmiyorum ama benim fikrim bu

Canim benim o kadar haklisin ki.... Iste bizimki hastalik bazen insan indirimde diye kapiliyor , bazen magazada canli isil isil oluyor renkleri bazende sadece almak istiyorsun .... benim maalesef kozmetik toplama huyum var. Mesela moralim cok bozuk oldugunda gidip makyaj malzemesi aliyorum... sonra moralim duzeliyor mutlu oluyorum... Eve gelince bir farkediyorum ki... dedigin gibi ayni cok yakin renkler ... mesela cok fazla kahverengi tonlarda farim birikmis napcaksam artik o kadar kahverengiyi alirken dikkat etmiyorum sanirim.

Canim benim o kadar haklisin ki.... Iste bizimki hastalik bazen insan indirimde diye kapiliyor , bazen magazada canli isil isil oluyor renkleri bazende sadece almak istiyorsun .... benim maalesef kozmetik toplama huyum var. Mesela moralim cok bozuk oldugunda gidip makyaj malzemesi aliyorum... sonra moralim duzeliyor mutlu oluyorum... Eve gelince bir farkediyorum ki... dedigin gibi ayni cok yakin renkler ... mesela cok fazla kahverengi tonlarda farim birikmis napcaksam artik o kadar kahverengiyi alirken dikkat etmiyorum sanirim.

tbai olabilir bende de parfüm hastalığı var ama parfümlerin hepsi farklı sizinkiler hep aynı renkler... tabi rahatlıyosanız o ayrı benim hiç ilgimi çekimiyo far ondan sizi anlayamıyorum galiba :):) ama orda ucuzmuş tbi alırsın :

Veeee alliklarimin toplu fotosu:)))

Eklentiler

• $062.JPG
    $062.JPG
    175,9 KB · Görüntüleme: 69
  • $064.JPG
    $064.JPG
    212 KB · Görüntüleme: 69
  • $065.JPG
    $065.JPG
    234,8 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:
Evet yeni ciciler geldi.Arkadasim ile soyle bir alisveris magazasina bir yolculuk yapalim dedik.Uzun zamandir (belkide 2 hafta maksimum) makyaj malzemesi almamis ve kendimi durdurmus biri olarak indirimde olan herseyi toplamak yerine liste yapip gidecektim. Liste fondoten-aydinlatici ve belki su unlu Nars alliklarinda idi veya gene cok ovulen Cargo alliklardan.

Fondoten olarak Shisedo denemeyi dusunuyordum fakat Sephora bu markayi tasimiyormus neyse baska bir urunu deniyelim dedik. Daha once mac studio fix fondoten kullanip memnun kalmayan biri olarak Mac i es gectik iki urun gozume carpti, Make up forever ve Smashbox . Smashbox fondotenleri niyese elime surdugumde cabuk dagilmadi yapisi agir gibiydi ve mat idi. Benim istedigim fondoten hemen cilt ile uyum saglayan ince yapili ama kapaticiligi olan ve biraz parlak satin finish deilen fondotenlerdendi.Artik kesinlikle hata yapip mat fondoten almamayi dusunuyorum yari opak ve saten finish fondotenler kuru ciltler icin oyle guzelki cildi nemli ve hafif islak goruntusu veriyor. Make up forever marka fondoten aldim high defination ve fiyati diger fondotenlere gore pahali olsada harcadigim her kurusa degdigini dusunuyorum. Aldigim fondotenler arasinda acik ara kendisi galip geldi diyebilirim.

Gelelim diger urunlere... Nars cok ovulen Nars allik Orgasm ve super Orgasm a bir goz atalim dedik. Arkadasim acik beyaz tenli idi onda guzel duran Nars Orgasm bende bronz tenli oldugumdan hic belli olmadi gozukmedi bile. Super Orgasm biraz daha belli olur gibi oldu ve Orgasm a nazaran daha bir pembelik vardi ben Super Orgasm i deneyeyim istedim ve onu aldim. Super Orgasm Orgasm gibi parlak degil Simli hemde simler buyuk buyuk arkadaslar. Guzel renk fakat ben gibi bronz tenli koyu bugday ve esmer arkadaslarda urun belli olmayabilir nazaran Orgasm da oyle. Urunu surunce alt tondaki allik tonundandan cok sim geliyor guzel urun ama keske cok sim yerine renkde verebilseydi. Fakar isil isil ozel gunlerde cok sik durabilecek bir urun.Ben geceleri calistigim (meslegim barmaidlik su anda)ve her pirilti sim vs isik altinda normal durdugu ve hergun iste kullanabilecegim icin dusunmeden aldim. Fakat gunluk kullanimda duguna gider gibi olursunuz benden soylemesi . Rukus durabilir hic dogal degil cunku!

Bir sonraki urun Nars Copacabana illuminator Illuminator serisinin super orgasm ve orgasm i cok iyi idi renkler daha yogun ve multiple denilen stick lerde esmer tondakilere gidecek sekilde. FAKAT alliklari koyu tenlerde gozukmuyor! Ben super orgasm veya orgasm Illuminator alacaktim fakar zaten alligini aliyorum hadi bu da baska renk olsun diyerekten Copacabana renginde karar kildim renk inci gibi cok guzel paril paril. Gene dogal goruntu isteyenlere uygun degil fakat iyi bir aydinlatici highlighter niyetine kullanilir bir urun.

Son urun City colour marka lip gloss acik parlak renkte simli ve ben gayet begendim fiyati cok uygundu performansi ona gore gayet iyi.

Maalesef Nars urunleri paraben free degil. Icinde paraben var arada surerim gunluk kullanmam diye dusunuyorum.Keske Nars paraben free urunler yapsa daha cok urunu dusunmeden alirdim.

Son düzenleme:
Uzun zamandir Shiseido dan birseyler almak istiyordum. Hem ULTA ve SEPHORA da kolayca bulunmayislari hem buyuk yerlesim birimleri haric satilmamasi hemde malum fiyatindan dolayi sadece internetten bakismakla zaman geciriyordum. Neyse nihayet gerekli butceyi ayirip zorda olsa satilan magazayida bulup bir Shiseido ya ziyaret gerceklestirdim.Iste bir canta dolusu Shiseido!

Sephora dan, Ulta dan her turlu magazadan cok kozmetik urunu aldim hatta cogu markadan urun almisligim var. Bir satici veya magazada alin su urunde bizden size sample hediyemiz olsun deneyin dememisti. Ta ki bugune kadar. Ne zamana Sephora ya gitsem tiklim tikis hic yardimci olan yok acikcasi kendi cabalarimla makyaj urunlerimi aliyorum hatta rengimi bile yardimci olmaya calisan bayanin yardimi olmadan daha iyi tutturdum diyebilirim. Bana onerdigi renkler hic bana olmamis cok pembe durmustu. Olive skin yani sari bazli esmer bugday tenli olmanin dezavantajlari her renk uymuyor!!!! Bronz renkler cok guneste kalmis yapmacik turuncuya ceviriyor bej- pembe alt yapili renklerde beyazlatiyor! Renk bulma konusunda ugrasmam gerekiyor.

Neyseki Shiseido daki Koreli bayan hem cok bilgili hem cok vakit ayirip hem yuzde makyaj deneyip hem onerilerde bulunan ama asla sizi almaya zorlamayan bir hanim idi. Cok eglendik. Ben zaten almaya gonullu gitmistim fakar mesela aklimda dudak icin bakim urunu , lip gloss almak gibi dusunceler yoktu. Kurumus yarik yarik olmus dudaklarimi gorunce dayanamdi denememi istedi cok memnun kaldim. Aninda etki gordum ve dolgunlasma hisside yaratti.Kurumus dudaklari yolmamiz gerekiyormus her yolmada dudaktaki cizgileri bozuyormusuz boylelikle dudaklar puruzsuz gozukuyor ve yenilenmiyor tabi.Lip Gloss u da denememle begenmem bir oldu isil isil yapiskan degil ve cok guzel bir renkti. Acikcasi niyetim fondoten ve ruj almakti. Fakat fazlasiyla ciktim! Alisverisime ek olarak Koreli hanim en son cikmis olan rimelin sample ini ve cilt bakimi icin 3 lu ayri bir serumunu denememi istedi. Sevinerek en azindan daha once hic alamadigim! deneme boylariylada magazadan mutlu cikmis oldum.Bu bayanin yasi 45 ustuydu ve inanin cok dinc ve bakimli idi, bana yuzume krem surerken yapmam gereken masajlari bile ogretti. Kendisini hem bir satici hem makyoz olarak cok basarili buldum.

Gelelim urunlere...

$P2110316.jpg

Urunlerin toplu cekimi...

$P2110317.jpg

Fondoten islak ve kuru kullaniliyor kuru iken pudra gorevi islatirsaniz fondoten gorevinde...

$P2110318.jpg

Ruj...

Eklentiler

• $P2110319.jpg
    $P2110319.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 82
  • $P2110321.jpg
    $P2110321.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 97
$P2110325.jpg LIP gloss ve Stick allik

$P2110326.jpg Stick allik

$P2110327.jpg Lip gloss

$P2110328.jpg $P2110329.jpg $P2110330.jpg 3 lu far ve dudak bakim urunu dolgunlastiriyor.

Ozelikle Stick alligin rengi Nars orgasm a cok benziyor ben cok sevdim.

Son düzenleme:
Bugunku ULTA alisverisim.17.50 $ DEGERINDE alisveris yapanlara 88.00$ hediye kampanyasi vardi tabiki kacirmak istemedim.Bu set aldiklarimla bedava geldi :

$2238234.jpg
$P2210344.JPG

Ulta dan diger aldiklarim:2 al 2 bedava kampanyasindan aldigim sampuan-dus jeli-banyo kopugu 3 u bir arada kullanimi olan smoothie ler...Artik hersey icin ayri urun kullanmak zorunda degilim. 1 urun her isimi gorecek kokularina diyecek birsey yok zaten:))) Insan kullanirken mest oluyor!!!

$P2210332.jpg $P2210334.jpg

Vucut kremi ve vucut spreyi...

$P2210333.jpg

Diger urunler renkli nemlendirici, oje ve Tarte alisverisimden hediye deneme boyu primer.

$P2210337.jpg $P2210336.jpg $P2210335.jpg

Tarte Amazonian makyaj seti:

$P2210341.jpg $P2210342.jpg
$P2210340.jpg $P2210339.jpg

Shiseido dan bikmadim!!! Bu seferki E bay siparisim cok avantajliydi. 1 ozel koleksiyon uretim palet ve iki far seti siparis verdim. Satici yaninda 1 tam boy far sample gece kremi , sample goz kremi ve future solution sample krem yollamis.Sample ve tam boy hediyelere cok sevindim. Farlarida normalde satildiginin 10 dolar altina alabilmis olmak beni cok sevindirdi.Iste urunler...

$P2230346.jpg $P2230348.jpg
$P2230347.jpg $P2230349.jpg
$P2230350.jpg

Son düzenleme:
canım topic in çok hoşuma gitti.cilt bakımı ile de ilgileniyorsun diye tahmin ediyorum.gözenekli sşyah noktalı bi cilt için hangi seriyi önerirsin ve fondöten,pudra iklisinde favori markanı sormak istiyorum.cilt tipi yine aynı.

Aaaa.... Ben gercekten hic cilt bakimina yer ayirmamisim! Hemen bugun sevdigim urunler hakkinda yorum yazayim. Ben cok urun denedim Estee lauder pahali kazik ama cok guzel bir marka benim ozellikle yuzumde koyu cilt lekeleri vardi gunesten olmus sanirim yuzumun her yani ayni renk degil idi.Clinique ve estee lauder kullandim. Acikcasi Estee lauder den fayda gordum. Clinique in genel temizleme urunlerinden memnunum 1-2-3 serisi gercekten guzel.Neutrogena ve CLEAN and clear in cok urununu kullandim onlarda bir derece fena degil.Acikcasi bir alet var internette aratirsan gorursun o aygitla siyah noktalari banyodan sonra cikarabilirsin. Onun disinda cok iyi tonik al temizledikten sonra yuzune sur gozeneklerin buzusecektir.Ben shiseido nun cilt kremlerini ve estee lauder kremlerini begeniyorum. Ama ucuz olsun dersen neutrogena gayet iyi .

Burada resmi var boyle bir alet biraz arastirirsan bulursun....resmini ekliyorum:

$blackhead_spot_remover3.jpg

Son düzenleme:
Fondoten cok marka denedim canim make up forever ve Loreal true match fondoten leri bana cok iyi gitti. Fondoten i arayarak bulacaksin maalesef herkese her fondoten iyi gelmiyor.Sephora ya gitmeni tavsiye ederim. Ben su anda fondoten kullanmayi biraktim. Renkli nemlendirici kullaniyorum tavsiye ederim. Pek cok markada varlar ve cok hafifler cilde zarar vermiyor.Pudra olarak Shiseido gayet guzel ben genelde Sally hansen ve Physicians Formula yi cok begeniyorum.

Son düzenleme:
o aleti biliyorum canım bende de var ama kullanamıyorum ,beceremedim.hafif bastırıyorum yine de çıkmıyorlar:KK43:üzerine düşeyim bari . tonik olarak cliniqe nın 2 numarası idi yalnış hatrlamıyor isem onu kullanıyorum ,gözenek sıkılaştırmadı bende pek.geçmiyor arkadaş şu siyah noktalar! babe kullandım çok övmüştü eczacı,yani iyi de aman aman değil sadece nsanın içi rahat ediyor dermokozmik olunca.çok fazla tedavi etmedi.body shop un yosun özlü serinin gözneek sıkılastırıcısını aldım.ilk hafta çok çok iyi idi çok güzelleştirdi sonra eskiye döndü cildim bi yararını görmedim.
tavsiyeerini dikkate alıcam canım çok çok teşekkür istanbula doğru yola çıkıyorum yarın :) hepsine bakarım :)

X