Makyaj Ürünleri Missplayful'un makyaj koleksiyonu:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

evet canım o seri. yurt dışından hiç alış veriş yapmadım. onun için detayını bilmiyorum ama kozmatik alışının yasaklandıgını duymuştum
diğer seyler gibi limitmi var tamamenmi yasak bilmiyorum oyüzden.

Konumda daha once 1 dolar magazasindan makyaj malzemesi aldigimi belirtmistim. Ve en sonunda aldikalrimi resimleyebildim.Her biri 1 er dolar ... Markalar Loreal,Nyc,Maybellinne...

Evet bunlarda en son alinanlar:))

Ilk fotodakiler Black radiance marka.Cok ilginc zencilere uretilmis bir marka fakat ben onemsemeyip aldim gayet canli ve guzel renkleri var farlarinin. Ikinci resimdekiler,Goz fari jesse's girl marka ilk kez deniyorum ve fari gercekten sevdim.En altta yesilimsi olan. eN usttekiler wet and wild marka, digerleri maybelline. Ozellikle Maybelline in farini cok begendim yumusak kremsi fakat gayet hafif ve yapis yapis bir his vermiyor. Ustelik goz kapaginda karistirmasida oldukca kolay.Baz olarakta kullanilabilir.Urunler 1 al ikincisinin yarisini ode kampanyasiyla alindi:)))

Peki bunlar sahte değil di mi? Yani 1 dolar ne demektir anlamadım. :26:

Pazar malı gibi mi görülüyor Amerika'da Loreal, Maybelline, Nyc? :26::26:
Normalde canim fiyatlari 5-6 dolar loreal Maybelline cok ucuz 10 dolara 2 tane mascarasini alabildigimiz oluyor.Bu urunlerde seri sonu artik uretilmeyecek olanlar elden cikarmak icin bu sekilde satiliyor. Hepsi orjinal.

Heepsiiii süperrrr bende çok beğendim aldıklarını,sana bir tavsiye bence aldıklarını gittigidiyordan satmalısın boşu boşuna skt si geçecek elinde daha kullanmadan kalacak,hem bizlerde faydalanabiliriz:)

Turkiyede olsaydim keskee... Aldiklarim hep Amerikadan burada yasadigim icin. Turkiye ye gelincede zaten hic bir farki kalmiyor bende fahis kargo ucreti oduyorum. Gitti gidiyorda da satsam gene uluslararasi kargo parasi cok tutacagindan sattigim insanlarada bir faydasi olmayaca Su an ULTA veya JCpnney in kozmetik bolumlerinde part time is ilanlari var . Aslinda isim var ama kozmetigi cok seviyorum. Sephora ve Clinique standlarina eleman ariyormus. Ben ozellikle makyaj egitimleri seminerler vs olacagi icin cok heveslendim. Hic aklimda yoktu ama hem dahada indirimli alabilirim hem haftanin 3-4 gunu calisirim hemde makyaj egitimleride alabilirim. Bu isi Turkiyede olsam yapmazdim ama burada o kadar farkli ki musteri servisi ve alinan egitimler cok heves ettim. Ilerde dusunuyorum acikcasi ek is olarak.

Tesekkurler, ekledim. Ben yeniyim buralarda yavas yavas ogreniyorum iste. Seninle cok ortak yonum oldugunu farkettim de tanismak istedim :)

Ve muhtesem LORAC... 3 lu seti indirimli 34 $ idi. Simli cok guzel bir yapisi var. Renkler cok guzel karisiyor serinin adi bejewelled ben urunlerin ambalajinida cok sevdim sikir sikirlar... Yakinda gercek fotolarini cekecegim renkler guzel cikarsa swatch da yapabilirim. Bundan sonra aldigim Clinique set var sirada:)

Son düzenleme:

Mesaj atamiyorum henuz, ondan buraya yazdim.
Ortadakinin renklerini sevdim.

Selam, ben de Amerika'da yasiyorum. Burada hakkatten kozmetik urunleri Turkiye'deki fiyatlardan kat kat daha ucuz.
Ben makyaj konusunda acemiyim. Basta en ucuzu olsun diye Covergirl allik, Maybelline pudra, NYC ruj kullandim. Ama kalitelerinden memnun degilim. Allikla pudrayi baska markadan kullaniyorum, ama rujumun rengine bayildigim icin hala NYC kullaniyorum,

Her neyse... Benim de Physician's formula, Almay gibi markalar dikkatimi cekiyor. Ozellikle Physician's formula alliklarini cok merak ediyorum.
Bir de makyaj fircalarini merak ediyorum. Wal-mart'ta Revlon ve Ecotools fircalari dikkatimi cekti. Kullaniyor musun bunlari, bir bilgin var mi kaliteleri hakkinda?

Bu arada Amerika'dan birini bulduguma sevindim. Burda makyaj konularinda hep Fransiz kaldigim, burada bulunmayan markalari okuyup duruyordum. Kendimi, benimle ayni dili konusan biriyle karsilasmis gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…