MissGamzeli'nin Çeyizi :)

En yeniler

Can & Canan Çay Kaşıkları

Taç Yatak Örtüm :) Çok şık ve sade duruyor, bayıldımmm

resimlerin hepsini göremedim ama gördüğüm kadarıyla hepsi çok güzel ve şık Rabbim ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin inşallah canım

Ben bu çeyize bakmıştım ya önceden senin asker yareni olduğunu bilmeden Hepsi çok güzel canım inşallah güzel günlerde kullanırsın hepsini şu kalpli dondurma kaşıklarından bende istiyorum ama çok tatlılarr

resimlerin hepsini göremedim ama gördüğüm kadarıyla hepsi çok güzel ve şık Rabbim ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin inşallah canım

ilk sayfada ilk mesajımda gözüküyır olmalı resimlerin tümü :44:
çooook teşekkür ederimmm canım, amiiiin

ben de bayıldım onlaraaaaa

ay ne kadar güzeller ağız tadıyla mutlu günlerde kullanmanı dilerim canım :) bizde daha bi kaşık bile yok gözüm korktu :)

Herşey birbirinden güzel, şık, çok zevkli seçimler.
İyi günlerde kullanın
Hele kaşıklara bayıldım

ay ne kadar güzeller ağız tadıyla mutlu günlerde kullanmanı dilerim canım :) bizde daha bi kaşık bile yok gözüm korktu :)

korkmasın korkmasın, denk gelmeye başladı mı su gibi oluveriyor :) benim burda gördüğün çoğu şey 3-4 gün içinde alınıverdi yani, herşey ardı ardına denk geliverdi, ben de alıverdimm

Yeni cicilerini güle güle kullan cnm :)

teşekkür ederimmm

Herşey birbirinden güzel, şık, çok zevkli seçimler.
İyi günlerde kullanın
Hele kaşıklara bayıldım

çok teşekkür ederim

korkmasın korkmasın, denk gelmeye başladı mı su gibi oluveriyor :) benim burda gördüğün çoğu şey 3-4 gün içinde alınıverdi yani, herşey ardı ardına denk geliverdi, ben de alıverdimm

bi başladınmı devamı gelir diyorsun yani göreceğiz bakalımm

wuuu aldığın her şeye baktım maşallah
özellikle ilk fotodaki yemek yakımın çok zarif ona bayıldım
Allah aşkla, sağlıkla, mutlulukla kullanmayı nasip etsin

teşekkür ederim Lokumummm

daha güzelleri senin olsun inşallaaah

misafir yemek takımımı mı diyorsun, altın yaldızlı olan?

Son düzenleme:
teşekkür ederim Lokumummm

daha güzelleri senin olsun inşallaaah

misafir yemek takımımı mı diyorsun, altın yaldızlı olan?

evet canım altın saırılı olanı diyorum ona bayıldım
diğer günlük yemek takımların da çok güzel ama :)
beyazlı olan var bitane o da çok zarif :)

sanırım ben de misafir yemek takımımı altın sarılı alacağım
sen de uyumlu çkb ve bardaklarla tamamlamışsın
zevkli hatunsun maşallah

altın sarısı hiç aklımda yoktu benim, daha çok kırmızılı siyahlı falan bakınıyordum

ama bunu gördüm ve vuruldumm

bardaklar falan da denk geldi

çkb. takımını daha tam görmedim, o resimdekiler değil çünkü. annemin çeyizinden gelecek benimkiler sandıkta olduğu için daha görmedim, ama bu resimdekiler gibi full altın sarısı değil de şerit şeklindeymiş annemin dediğine göre yani şöyle bişey

full altın sarısı değilse çkb takımı daha iyi
çünkü yemek takımında yeterince sarı var çkb de full sarı kaplı olursa boğar biraz böyle çok iyi olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…