MissGamzeli'nin Çeyizi :)

kaşıklara bayıldım ilk resimdeki altın sarısı kaşık setini nerden aldın bide pasta setini nerden aldın :) ve fiyatları nedir ben yeni başlıyorumda çeyiz yapmaya :)

En son aldığım parça :)

Can & Canan Çay Kaşıkları :KK69:

hBNXd.jpg

canım yaa sen mi çok aldın yoksa gerçekten hepsi gerekli mi yani fazla fazla alalım mı hepsinden benim düğün seneye ben şimdiden başlayım mı almaya bu arada meslektaşız..off valla senin hazırlıklara bakınca stres yaptım ben de hiç bişi yok henüz

canım yaa sen mi çok aldın yoksa gerçekten hepsi gerekli mi yani fazla fazla alalım mı hepsinden benim düğün seneye ben şimdiden başlayım mı almaya bu arada meslektaşız..off valla senin hazırlıklara bakınca stres yaptım ben de hiç bişi yok henüz

canım çok aldım denemez yaa :) ben beğendiğim şeyleri alıyorum :)

üstelik ben de aday adayı bile yok henüz :)

canım çok aldım denemez yaa :) ben beğendiğim şeyleri alıyorum :)

üstelik ben de aday adayı bile yok henüz :)

Maşallah çok güzel hepsi ve banada çok fazla geldi yada kendımı avutuyorum cunku ben ancak temel şeylerimi alabıldım böyle detay parçam hiç yok sayılır ya valla seni alan yaşadı :KK1::KK1:

bitmesini istemedğim ve büyük bir zevkle baktığım bir çeyizin var canım .hepsi çok özel çok kıymetli eşyalar en çok hangisini beğendiğimi sorarsan hepsini en büyüğünden en küçüğüne hepsine bayıldım çok güzel bir çeyiz hazırlamışsın .özellikle çeyizini açıklarken kullandığın ifadeleri.çeyizlerini.üslubunu çok beğendim canım iyikide böyle bir çeyiz topiği açmışsın kısa bir sürede bu kadar muntazam hazırlanmışsın çeyiz için seni tebrik ederimcanım :KK19:aklıma geldikçe tekrar tekrar bakıyorum.:KK34::KK34::KK34:

canım hepsi birbirinden güzellerr güle güle kullaan :)) bende bir karar verip devam edemedim almaya :) nihalelerini çok begendim. bidede pembe günlük kaşık takımını ama bernardoya baktım yok onlar sitesinde :KK43:

bitmesini istemedğim ve büyük bir zevkle baktığım bir çeyizin var canım .hepsi çok özel çok kıymetli eşyalar en çok hangisini beğendiğimi sorarsan hepsini en büyüğünden en küçüğüne hepsine bayıldım çok güzel bir çeyiz hazırlamışsın .özellikle çeyizini açıklarken kullandığın ifadeleri.çeyizlerini.üslubunu çok beğendim canım iyikide böyle bir çeyiz topiği açmışsın kısa bir sürede bu kadar muntazam hazırlanmışsın çeyiz için seni tebrik ederimcanım :KK19:aklıma geldikçe tekrar tekrar bakıyorum.:KK34::KK34::KK34:

teşekkür ederim :)

hepsine bayıldım güle güle sağlıklı günlerde kullan canım.acaba http://i.imgur.com/uU9BX.jpg kalpli sevgili servis tabaklarını nerden aldın çok hoş

teşekkürler, o tabakları, sevgililer günü haftasında A101den ve Kipadan almıştım.

canım hepsi birbirinden güzellerr güle güle kullaan :)) bende bir karar verip devam edemedim almaya :) nihalelerini çok begendim. bidede pembe günlük kaşık takımını ama bernardoya baktım yok onlar sitesinde :KK43:

teşekkürler :) ben geçen sene almıştım bernardodan, belki artık kaldırmış olabilirler o modeli

Hepsi birbirinden güzel , bernardonun pembe çatal kaşık takımını ne kadara aldın bnde günlük öyle birşey bakıyorum çünkü , birde o kırmızı sahte yumurtayı nereden bulabilirm :)

tüm çeyizin harika canımm Allah mutlulukla kullanmayı nasip etsin inşallah

canmm kalpli kalp desenli kahvaltı v.b olan şeyleri nerden aldın bayıldımmm :KK16:

hepsi birbirinden güzel öncelikle ama kırmızı paşabahçe pasta setini ne kadara ve nerden aldın söyler misin çok güzelll ya

Bayadır yeni şeyler almıyorum, en son aldığım Taç Yatak Örtüm :) Çok şık ve sade duruyor, bayıldımmm :KK16:

uGB0buSl.jpg

X