MissGamzeli'nin Çeyizi :)

gule gule kullan canım nevresim takımın cok guzel :KK9:

canım hepsi çok güzeller, 4 mevsim setinin kahvesi annemde var. Tek kusuru kumaşı biraz sert yıkayıncada yumuşamıyor.. Onun harici güzel. Çok yüksek sıcaklıkta yıkamazsan solma felan yapmaz. :KK71:

ay çok cicilerrr.

herseyın cok güzel güle güle kullan canım:)

hepsi cok güzel güle güle kullan allah icine sindirsin

:nazar::nazar::nazar:MAŞALLAH:nazar: GÜLE GÜLE KULLAN

hepinize çoooook teşekkürler kızlar, daha güzelleri sizlerin olsunnn :nazar:

Hepsini güle güle kullan inşallah. Kaseleri nerden aldın ya? Bayıldım :)

teşekkür ederim, sevimli kaselerimi A101den almıştım.

Herşey pırıl pırıl ve modern.. Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

teşekkür ederim, aminnn. :nazar:

Muhteşem muhteşem muhteşem bayıldım,özellikle kalpli kahvaltılıklarına ve tuzluklarına :KK9:

teşekkür ederim, daha güzelleri sizin olsun inşallah :KK71:

kızlar, çeyizime aldığım kalpli (çöp adamlı) tabaklardan almak isteyen varsa, bugün markafoni de "aşk her yerde" başlığı altında satışa çıkmış, 7li set 15 lira :) haber veriyim dedimmm

seFRJ.jpg

kızlar, çeyizime aldığım kalpli (çöp adamlı) tabaklardan almak isteyen varsa, bugün markafoni de "aşk her yerde" başlığı altında satışa çıkmış, 7li set 15 lira :) haber veriyim dedimmm

seFRJ.jpg

Güle güle kullan tatlımm :)

Ben bunları gazetedeki şok ilanında görmüştüm 2.50 TL di fiyatı aynısımıdır bilmiyorumm..

Güle güle kullan tatlımm :)

Ben bunları gazetedeki şok ilanında görmüştüm 2.50 TL di fiyatı aynısımıdır bilmiyorumm..

teşekkür ederim :) ben de baya önce A101'den almıştım zaten :) nerden aldığımı soran oldu baya, ben de bugün aynı ürüne denk gelince paylaşıyım dedim :)

seFRJ.jpg

geç gördüm tükenmiş :KK43:(

siz mutlu günlerde kullanın :)

bugün aldıklarımmm :nazar: oluşturduğum kahvaltı takımına uydurdum bunları da :) elime geçince kendim de resimlerini çeker eklerimm :)

bu çok sevdiğim kahvaltı takımım :)

etoDh.jpg

Ay-yıldız kahvaltı seti

kgtXt.png

Kalpli kahvaltı seti

FyXHF.png

Le Pari - Kırmızı runner

DiuHel.jpg

Le Pari - Kırmızı peçeteler

K1T6Ml.jpg

X