Mirena hormonlu spiral

mervenurozkan

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2022
2
0
28
Merhaba arkadaşlar ben 2 çocuk annesiyim oğlumdan sonra hormonlu spiral taktırdım 4-5 aydır takılı taktırdıktan sonra adet günlerim düzensizleşti uzadı kısaldı ama yinede az da olsa kanamalarım oldu şuan adet günümü 5 gün filan geçti ve hala hasta olamadım lütfen bilgi verir misiniz?

Adetiniz komple kesilecek haberiniz var dır umarım bende 3 senedir var 5 sene dolsun gene taktıracağım ilk 2 3 ay azıcık regly yani lekelenme oldum sonra hiç gelmedi çok memnunum regly olmadığım için genede içiniz rahat etmesi için test yapın evde

Merhabalar şuan mirena taktıralı 1 seneyi geçti ve hasta olmuyorum buda bana çok sıkıntı karnım hep şiş düzensiz ateş basmaları oluyo fakat hiç bir şekilde hasta olmuyorum doktoruma sordum hasta olmamanız çok iyi dedi fakat ben adet olmak istiyorum. Test yaptım bi kaç kere hep negatif çıktı. Peki ne zaman adet olmaya başladınız. Şuan adet oluyo musunuz?

Ben geçen hafta taktırdım rahim duvarı kalınlaşmasi ve polipler aynı zamanda da yoğun adet kanamalarim nedeniyle. 6 ay önce operasyon geçirdim. Hpv de söz konusydu bende. Doktorum mirenayi kesin çözüm olarak önererek beni ikna etti. Umarım sizin gibi bana da iyi gelir. Cinsel istekte azalma yaptığına dair yazılar okudum. Bu konuda yorumunuz nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…