Popüler Konu Minimal Yaşam

Günaaayydınn arkadaşlar. Yazmanın etkisi sanırım. Dün planladığım hedeflerimi gerçekleştirdim çok şükür. Dolaplar tolarlandı,uyku öncesi evi temiz bıraktım vs.

Bu günün hedefleri;

Gün içinde bol sıvı alıp sıkı çalışmak
Akşama beslenme için poğaça ve kek yapıp dolaba koymak ve
Yüz maskesi yapmak

Güzel bir gün olsun hepimiz için.

Günaydınlar 🌸
Dün öğrencileri kitap fuarına götürdük. Keyifli bir gündü. Akşam bir geldim evde usta vardı banyonun duşa kabin kapısı kırılmıştı onu taktı tavana da alçıpan mı ne deniyorsa ondan taktı. Ama banyo inşaat pisliği bildiğiniz berbat durumdaydı usta da terliği ile girmiş içeri, delirecektim ya 😭 hiç oturmadan temizliğe bir giriştim ki yorgunluktan baş ağrısı başladı yemek banyo derken bi güzel uyumuşum ama 🥲
Çocuklara kitap ve kutu oyunları aldım oğlumun doğumgünü için. Kendime bir şey almadım keşke alsaydım 🙈😅
Tadilat işleri çok sinir bozucu süreç ama bitince güzel oluyor
Eline sağlık 😊

Günaaayydınn arkadaşlar. Yazmanın etkisi sanırım. Dün planladığım hedeflerimi gerçekleştirdim çok şükür. Dolaplar tolarlandı,uyku öncesi evi temiz bıraktım vs.

Bu günün hedefleri;

Gün içinde bol sıvı alıp sıkı çalışmak
Akşama beslenme için poğaça ve kek yapıp dolaba koymak ve
Yüz maskesi yapmak

Güzel bir gün olsun hepimiz için.
Eline sağlık 😊

Yüz maskeleri çok iyi olur mevsim geçişi cilt pul pul olma dönemi

İyi günler 😊

Tadilat işleri çok sinir bozucu süreç ama bitince güzel oluyor
Eline sağlık 😊
Sorma, damın kapısından su giriyordu aşırı yağış olunca oraya da kış köşesi vari bir şey yaptırdık hem kiler bölümü de olsun dedik çünkü fazlalıklarım hep merdivendeydi ve çirkin bir görüntüsü var. 1 aydan fazladır ustalar gelip gidiyor ama yukarısı olduğu için beni olumsuz etkilememişti. Evin içi olunca büyük dert 🤷‍♀️

Kış mevsimini bende seviyorum
Daha böyle kombin yaparken mutlu oluyorum mont hırka severim özenle giyinirim.
Mum yakıyorum evdeyken güzel bir ortam hazırlarım.😊
Mum,çay yada kahçe,tertemiz düzenli bir ev ve güzel bir film... Huzurun resmi bu sanırım.
Hava da buz gibi olacak,ev sıcacık...

Sorma, damın kapısından su giriyordu aşırı yağış olunca oraya da kış köşesi vari bir şey yaptırdık hem kiler bölümü de olsun dedik çünkü fazlalıklarım hep merdivendeydi ve çirkin bir görüntüsü var. 1 aydan fazladır ustalar gelip gidiyor ama yukarısı olduğu için beni olumsuz etkilememişti. Evin içi olunca büyük dert 🤷‍♀️
Aynen evde kaos oluyor bir anda 🤦‍♀️
İç kısımda bitti mi işler yine de 1 gün sürmesi iyi olmuş.

Aynen evde kaos oluyor bir anda 🤦‍♀️
İç kısımda bitti mi işler yine de 1 gün sürmesi iyi olmuş.
2 gün sürdü ama hala ışık için usta gelecek bi de silikon mu derz mi bi şey çekilecek maalesef 😓

Merdiven altına da dolap ölçüsü alındı o da bi ara takılacak
Damın işi de az kaldı tam bitmedi

Musluk bozuldu değişmesi lazım

Ondan sonra uzun bi süre usta görmek istemiyorum 😓

X