Popüler Konu Minimal Yaşam

Günaydın
Ben de tibetimi yaptım sonunda
Sonra oğluma kahvaltı hazırladım
O okula gitti futbol seçmelerine

Ben de kahvaltı yapacağım
Kayınvalidem köyden fasulye göndermiş onu pişireceğim bugun
Başım ağrıyor uyandığımdan beri
Akşam oğlumun kazandığı bir sınav var eğitim için kayıt yaptırmak gerekiyor oraya gideceğiz
Tebrik ederim oğlunu 👏
Seçmelerde de başarılar dilerim
Geçmiş olsun su iç bol bol

Tibet deyince aklıma sudem34 sudem34 geldi
Orda yazarken her gün yapardın ya 🤭
Sudemden yine ses yok 🙁

Günaydin dün evin işlerini hallettim şükür. Sabah uyanınca ortalık toparladım banyoyu temizledim. Kahvaltı yaptım bulaşık toplayıp süpürge yaparım.
S sarahconnor oğluşunu tebrik ederim bugün seçmelerde güzel geçer inşallah 😍
Öğlen oğlumu okula bırakınca sporumu yapıp yemek yaparım. Başka isim yok bugün şükür. Friends e başladım dün onu izlerim.
Dün biraz alışveriş yaptım oğluma kıyafet aldım şimdilik idare edecegi kadar. Sonra bi kaç parça daha alırız

Heros bizim eşyaların değişmesini istiyo onu anladım 😁 koltuğu söktü oğlumun yatağını mahvetti bizim bazanin altını halletti. Pencerenin altında tahta buluyorum iki gündür nerden geldiğini çözdüm sonunda koltuğun altını yirtmis oraya girip tahtaları cikariyomus 😁😁 gece baya yoğun calisiyo kizim . Şimdi sırada halı var sürekli halıyı yoluyo .

Heros bizim eşyaların değişmesini istiyo onu anladım 😁 koltuğu söktü oğlumun yatağını mahvetti bizim bazanin altını halletti. Pencerenin altında tahta buluyorum iki gündür nerden geldiğini çözdüm sonunda koltuğun altını yirtmis oraya girip tahtaları cikariyomus 😁😁 gece baya yoğun calisiyo kizim . Şimdi sırada halı var sürekli halıyı yoluyo .
Benim ki de koltuğu mahvetti
Yatak odamın perdesi gitti ama oğlumun odasına hiç zarar vermiyor
Bazen kitaplıktaki kitaplara takıyor o da çok nadir

Günaydin dün evin işlerini hallettim şükür. Sabah uyanınca ortalık toparladım banyoyu temizledim. Kahvaltı yaptım bulaşık toplayıp süpürge yaparım.
S sarahconnor oğluşunu tebrik ederim bugün seçmelerde güzel geçer inşallah 😍
Öğlen oğlumu okula bırakınca sporumu yapıp yemek yaparım. Başka isim yok bugün şükür. Friends e başladım dün onu izlerim.
Dün biraz alışveriş yaptım oğluma kıyafet aldım şimdilik idare edecegi kadar. Sonra bi kaç parça daha alırız
Teşekkür ederim canım☺️

Güzel günlerde kullansın

Günaydın
Ben de tibetimi yaptım sonunda
Sonra oğluma kahvaltı hazırladım
O okula gitti futbol seçmelerine

Ben de kahvaltı yapacağım
Kayınvalidem köyden fasulye göndermiş onu pişireceğim bugun
Başım ağrıyor uyandığımdan beri
Akşam oğlumun kazandığı bir sınav var eğitim için kayıt yaptırmak gerekiyor oraya gideceğiz
Tebrik ederim başarıları daim olsun 🙏

Dışarı da 1 saat zaman geçirdim.
Aldıklarımı yerleştirip kahvemi içtim
Kızımı almaya gideceğim.
Öğlen boşlukta film izlerim.

Marketlerde aradığım deterjanlari bulamadım
Internetten alacağım artık 🙄
Haftaya temizliğe başlarım.

Burda koltuğa örtü örtmüştum saçmalama bu hiç oldu mu diye çıkardı 😁😁

Eklentiler

• IMG_20240925_130031.jpg
    IMG_20240925_130031.jpg