Popüler Konu Minimal Yaşam

Selamlar Bugün arkadaşlarla gezdik
Esime plaj terliği ve gömlek aldım kızıma atlet aldım
Kendime birsey almadım çanta beğendim ama sonra alacağım
Yemek yedik oturduk sohbet ettik eve geldim kendime çay demledim yorulmuşum dinlenecegim

2 gündür kızımla eşime yatırım yapıyoruz
Ama öncesinde ben baya ihtiyacımı almıştım biraz duraklama dönemine geçtim ihtiyacım birkaç şey var daha.

Geriye güneş kremi almak kaldı vardı aslında bavulda kalmış olabilir diye düşünüyoruz yoksa alacağız başka ihtiyaç kalmadı onun dışında.

Eklentiler

• 20240811_183906.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 78
Hayırlı olsun, geçen ben de tüm aile üyelerine bir şeyler alıp kendime bi şey almamışm demekki alışverişe doymuşum

Günaydınlar,
Hepimize güzel bir hafta diliyorum
Cuma günü eve dönüş.
Kilom aldı başını gidiyor çok üzgünüm
Kullandığım hormonal ilaçlar da sanırım tuz biber oldu.
Spora yazılmak istiyorum bu sefer en azından 1 ay denemek, baktım olmuyor bana uymuyor bırakırım

Bence 1 ayda farkı görüp vazgecmezsin

Başlangıçta zor gelebilir ama en az 20 gün devamlı dene alışkanlık haline gelebilir neden olmasın

Evet etrafı temizledim ve bu haftayı daha rahat geçirmeme yardımcı olacak.
Diğer günler kendime ve hobilerime zaman sağlıyor.

Hafta içi kızım gelecek
Test kitapları almıştım onları bitirmiştik geriye kitap okuma ve çarpım tablosunu tekrar etme yapar.

Birazdan haftalik aylik bir planlama yaparım.

Selamlar Bugün zamanım o kadar çoktu ki ilk defa zaman geçmedi
Kitap okudum bitsin diye son 2 bölüm kaldı akşama biter
Biraz resim çalıştım boya denemeleri yaptım.

Kızımızı almaya gideceğiz.

Eklentiler

• 20240813_175847.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 42
Selam hanımlar

Bizim de bi patilimiz var artık. Kızımın istemelerinden pes ettim artık ve bir kedi aldık eve.

Boş bir odamız var. Gece yatarken odası kapalı kalıyor. Gündüz evden çıkarken koridoru açık bırakıyoruz. Diğer kapılar sürekli kapalı çünkü benim tahammülüm yok.

Neyse onun dışında yazlık evimizde elektrik su işleri çözüldü. Kvalide ve kpeder iki torunla orada kaldılar uzun bir süre. Biz de çocukları ziyarete gittik hafta sonları.

Düğünlerimiz vardı. Onları hallettik. Önümüzdeki düğünlere hazırlık yapıyoruz

Kızın yaz ödevleri bitti. Okul hazırlığı için oda düzeni şart ama girmek istemiyorum

Kendi evimde bir iş yapamıyorum robotu çalıştırmak ve bulaşık çamaşır dışında.

Diyete başladım. Çok da güzel giderken dün akşam bir bozdum ki sormayın. Bu sabah ceza verdim kendime kahvaltı etmedim bu sebeple.

Sporum yazın ara veriyor yeni sezon 9Eylulde başlayacak.

Vitaminler içiyorum, Demir, B Complex, Magnezyum Complex...

Harcamalar ayyuka çıktı. Aralık'a kadar büyük bir şey almak yok. Mümkünse küçük almak da yok

Domates biber sos yapmaya niyetlendim. Domatesleri doğradım dolaba koydum beni bekliyorlar valla elim ermedi. Bu akşam kaynatacagim mutlaka.

Şimdilik genel gidişat böyle
Öperim hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…