Popüler Konu Minimal Yaşam

Toz aldım
Yerleri süpürdüm sildim
Lavabo wc temizledim
Yıkanan çamaşırların çoğunu yerleştirdim
Duş aldım
Markete gittim geldim, aldıklarımı yerleştirdim.

Geçen hafta hiç giymediğim 2 eteği arkadaşıma vermiştim
Bugün de 1 elbise 1 bikini üstü 1 çift topuklu ayakkabı eledim.

Eline sağlık

Scss94 sen neler yapıyorsun
Evime geldiiim Spora başladım tekrar. Evin temizliğini hallettim şükür. Ama koltuk örtüsü bize göre değilmiş kaldırdım onları sürekli bozuluyodu mutfak dolaplarını düzenledim. Oğlumu kursa götür getir yapıyorum . Kursa gitmeden yemeği yapıyorum. Koşturmacayla geçiyo. Kütüphaneye gittik bugün. Kendime kitap aldım bugün başlarım okumaya. Bide şey camlarim berbat

Eline sağlık
Evde olunca hep yapılacak iş hep oluyor

Çamaşırı biriktirmiyorum günlük hemen arıyorum seriyorum sabaha hazır

Akşam yatmadan ne yemek yapacağımı belirliyorum sabah kahvaltı olana kadar (tabi uyanmamız öğleni buluyor)yemeği de yapıyorum

Mesela
Pazartesi —etli güveç
Salı fırında —tavuk patates
Bugün —etli yeşil fasulye yaptım (yanlarına pilav cacık salata filan ekliyorum)

Yarının yemeğini düşünüm dedim eşim yarın yapma dışardan yeriz dedi

Haftada 2 gün filan dışardan yiyoruz

Sonra bütün gün bizim

Bugün çarşıya gittik kıyafet aldık kendimize

Eşim doğumgünü hediyesi aldı bana birde

Doğum günün kutlu olsun

Günaydın kızlar

Memleketin diye demiyorum ama her köşesi cennet ya depremin çok kötü etkilediği ilçeler de var maalesef hala çok kötü durumda eski görev yerim olan ilçe mesela
bir iki foto bırakıyorum

Eklentiler

• IMG_5564.jpeg
    117,4 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_5556.jpeg
    265,3 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_5451.jpeg
    217,4 KB · Görüntüleme: 37
iyi gezmeler:) çocuklarla yolculuk, gezme nasıl geçiyor? çocukları yolda nasıl oyalıyorsun? bu konuda biraz beyin fırtınasına ihtiyacım var:)

Çok güzel Eşim Hatay'da okudu . İnsallah gitmek nasip olur çok merak ediyorum Mutfağı da tam benlik

iyi gezmeler:) çocuklarla yolculuk, gezme nasıl geçiyor? çocukları yolda nasıl oyalıyorsun? bu konuda biraz beyin fırtınasına ihtiyacım var:)
Müzik dinlemeyi seviyorlar, bi de bir şeyler atıştırmayı oğlanlar büyüdüğü için sorun olmuyor. Sık sık duruyoruz ama yine de. Kızım dün uyudu 2 kere. Uyanıkken de çok sıkıntı çıkarmadı açıkçası ben de şaşırdım bir kere istifra etti ama

kızın kaç yaşındaydı?
benim oğlan 2 yaşında, sıkılıyor arabada, arabalar, sticker kitapları vs aldım yanıma yazın tatile giderken ama tıkandm bir süre sonra yolsan dondurma,kraker vs aldık

kızın kaç yaşındaydı?
benim oğlan 2 yaşında, sıkılıyor arabada, arabalar, sticker kitapları vs aldım yanıma yazın tatile giderken ama tıkandm bir süre sonra yolsan dondurma,kraker vs aldık
Benim kızım da 2 yaşında, abileri de olduğu için belki sürekli aralarında bir iletişim oluyor o yüzden sıkılmadı bence. Tabi arada mızırdandı ama beklentimin üstünde bir performans sergiledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…