Popüler Konu Minimal Yaşam

Nasılsınız.
Kendinizden bahsetmek istermisiniz tanışalım.
Teşekkür ederim sizler nasılsınız ben 30 yaşındayım.5 aylık bir bebeğim var. İndirim ya da ihtiyaç dışı bir şeyler almayı sevmiyorum bir şey alacaksam da internette en uygun şekliyle alıyorum.Evimde çok kalabalık ve gereksiz eşyam yok.instagramda minimalist yaşam vlogları izlemekten keyif alırken bu post sitede tesadüfen denk geldi çok da mutlu oldum

Tanıştığıma memnun oldum. Teşekkür ederim
34 yaşındayım 7 yaşında kızım var.
Minimal yaşamı uzun zaman once uygulamaya başladım iyiki de yapmışım hayatıma çok farkındalık kattı.

Birbirimizden çok şey öğrendik.

Selam kızlar bayram tatili gayet hızlı ve yorucu geçti, izmirdeydik ilçeleri gezdik denizli bir tatil yaptık , hem yol hem çocuk baya yordu bu hafta seminerler olduğu için evden devam ediyoruz tatile
İzmir çok güzel bir şehir
Denize girmeyen kaç kişi kaldık.
Nisan daki saymıyorum su soğuktu

Selam kızlar
Dün işleri bitirdim
Yemeği dışarıdan yedik.
Sonra ütü yaptım aklımda kalacaktı hep kurtuldum.

Bugün de makineye çamaşır attım.
Kurutup yerlesiririm.
Akşama yemek yaparım
Öğleden sonra birkaç evrak işim varmış ona gideceğim.
Markete uğrar eve gelirim.

Yarında kızım gelecek.

Evde en sevdiğim köşeler serisi gelsin mi
Bu balkona gunde kac defa çıkıyorum bilmiyorum
Yaz kış kullanıyoruz.
Bu ağaç biz eve taşıdığımız da gövdesinden kesilmiş haldeydi tekrar yeşerdi ve büyüdü çok seviyoruz.

Eklentiler

• 20240626_131617.jpg
    162 KB · Görüntüleme: 40
Çok kötü olmuş canım . Yapılacak gibi mi yenisi mi alınacak
Dün eşim bakıyım bir dedi düğmesine bastı çalıştı.
10 dk kendisini övmesini her işi aşkla yapılmasını dinledim.
Evren ne yapmaya çalışıyor anlamadım 10 defa denemistim oysa.

Sonra başım döndü midem bulandı gece 2 ye kadar geçmedi hastaneye gittik tüm değerlerim normal çıktı serum iyi geldi.
4 te eve geldik uyudum.

Çok geçmiş olsun canım neden öyle oldu acaba yediğin bişeyden mi oldu yoksa sıcaklardan mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…