minik yavrumu yine kuveze aldılar:(

sehercim canım çok geçmiş olsun dualarım sizinle inş. en yakın zamanda ogluşun sağlıkla kollarıda olur..

canımmm inş yavrun sağlığına kavuşur üzülmee....geçmiş olsunn..dualarımız sizinle

canım çok geçmiş olsun özelden yada msnden bana telini yaz bendeki no kullanılmıyo diyo
allah yardımcınız olsun dualarım seninle

canım benim sakın üzülme.bebişinin iyiliği için tüm bunlar.ağlama bak öbür yavrun da etkilenecek.sağlıklı bir şekilde yavrunu alacaksın kucağına allahın izniyle.sadece ona kavuşacağın günü sabırla bekle.

canım ya geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun allah
kimseye göstermesin ama çaresi var en azından çaresiz değil inşallah

Canım gecmiş olsun acil şifalar diliyorum. allahın izniyle kollarına alırsın yavrunu cnm çok geçmiş olsun.

dualarımız sizinle canım inş minik prensin ordan çıkacak ve tekrar yanınızda olcak .
çokökpüyoruz sizi oğluşumla a.s.

sehercim canım geçmiş olsun kendini bırakma hastane ortamı daha güvenli canı bi kaç gün kalır gelir yanına annesi üzme kendini

Yüce Rabbim yar ve yardımcınız olsun tez vakit şifasını size ve sizin gibi şifa bekleyen gözü yaşlılara ulaştırsın inşallah çok geçmiş olsun arkadaşım

cnm benim dualarimiz sizinle allahin izniyle bebisine saglikla kavusacaksin acil sifalar bitanem

canım benim senin hangi duygular içinde olduğunu benden iyi kimse anlamaz. biliyosun benim kızımda 6 gün küvezde yattı. üstelik ben daha kucağıma bile alamamıştm kızımı.şimdi seni hiç bişey teselli etmez biliyorum ama yavrun için dua etmeliyiz.ama iyileşme sürecinde küvezde tutulması en iyisi. sakın aklına kötü bişey getirme.bak sana ihtiyacı olan 2 yavrun daha var. güçlü ol ve dua et bol bol.bizimde dualarımız seninle cnm.inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur...

allah razı olsun ark. duaalarınzı için .. bugün hastaneye gittik yavrumu göremedim.. bi srü tahlilk yapmışlar belindne su almıuşlarr menejitine baklmak için..idrar kültürü almışlar.bunların tahlili bekleniyoo en az 10 gün yatarmış yavrum emzirtmiyolar bile..sütümü sagıyorum.. antibiyotikler. ilaçlar veriyomışlarr emmesi azalmış.. hala kan şekeri yüksekmiş sarılıgı az azalmışş..aklım hep onda bi damla yavrum ne acılar görmüş.. ışın tedavisi görüyomuş yarın yine gidicez allahım yardımcımız olsun allahım ogluma ve tüm evladını bekleyenlere acil şifalar versin..çok kötüyüm..

Allah acil şifalar versin canım şu mübarek günlerde inşallah bian önce sağlıkla yavruna kavuşursun,üzülmemeye çalış diğer yavruların içinde dayanmalısın Allah ım yardımcınız olsun en yakın zamanda iyi haberlerini duymak dileğiyle..

seherim geçmiş olsun canım allahım şifa versin bebeğine inş. bir an önce kollarına almanı nasipetsin rabbim ama sen ne kadar zor olsada topla kendini canım arkadaşların dediği gibi daha geride 2 çocuğun daha var allah korusun sütüne vurursa öteki yavrunda aç kalır bu sefer ikisinin üzüntüsünü de yaşama sen ne kadar dayanıklı olursan hastanedeki bebeğinde bunu hissedip biran önce aranıza dönmek isteyecektir allahım sizlere sabır yavruna da şifa versin inş. canım

bend e dayanmaya çaliiyorum ama hep onuda düşünüyorum inş.. düzelir allahım inş. dualarımızı duyar minikk yavrumu bize bagışlar saglıklı bi şekilde .. bugün yine gidicem inş. hayırlı haberler alırım.. inş. bebegimin durumu düzeliyodur.. aklımdan hiç çıkıyoo oo aglayıpta durmamasıı kollarımdan alııp yogun bakıma gitmesi .. ötekine baktıkça acaba onasıldır diyorum basen ötekii durunca acaba oda sakinmidir diyorum.. çünkü son zamanlarda o aglayınca oda aglıyodu o emince oda emme hareketlerii yapıyoduu.. allahım kimseye evlat acısı vermesin.. allahım inş. ben gibi bekleyen herkese bir an önce evladını bagışlar kollarına alma sevinci yaşatır..

sehercım canım benım uzulme allahın ıznıyle bebısın evıne donecek bıraz tedavı olsun bakalım doktorlar ne dıyor canım benımmm

saol canım bugün yine gidicem hastaneye inş. hayırlı haberler alırım yavru hakkında en az 10 gün orda kalıcakmışş.. on gün onsuz allahım inş. yakın zamanda kollarıma almayı nasip eder saglıklı bir şekilde .. şuan ellerimde son giydirdigim zıbını var onu koklaya koklaya kokusun almaya çalşiyorum .. 2 tane daha yavrum var allahın izni ile ama her birinin yeri ayrı oluyomuş.. onlarsız bişi düşünemiyorum..

çok çok gerçmiş olsunn canım bide sağlığına kavusup dönücek evladın öyle düşün..eminim evine döndüğünde hiç yasamamıs gibi olucaksınız bu gunleri allah bağışlasın evlatlarını sana eşine ve ailelerinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…