minik yavrumu yine kuveze aldılar:(

canım benim sehercim çokkk geçmiş olsun allah yavrunu en kısa zamanda kollarına almanı nasip etsin inşş.acil şifalar versin allahım minicik oğluşuna

canım allah şifalar versin inşallah..
hayırlısıyla tekrar bebeğini eve getirirsin inşallah..
moralini bozma iyi düşün bebeğin iyi olcak inşallah.......

moralim çok bozuk ark. ufak yavruu yine kuveze aldılar.. dün rahatsızlandıı.. hastaneye götürdük kan şekeri yüksek çıkmış.. bid ekanında mikrop varmış sarılık felan .. çok kötüyüm gecemi onsuz geçirdim agla agla çok kötü oldum. dua edin yavruma ark. saglıgına kavuşsun.. allahım kimseyi evladından ayırmasın... senağlamasenağlama
çok geçmiş olsun arkadaşım olumsuz düşünme inşallah bebişin en kısa zamanda düzelir,,,,dualarımız seninle..........

canım benim kıyamam sana. çok geçmiş olsun. inşallah en yakın sürede sağlıkla yanında olucak bebişin merak etme.

geçmiş olsun canım
Rabbim acil şifalar versin,kavuştursun sizi inşallah

sehercim nasıldı canım bugün senin acın hepimizin acısı canım çok şükür hepimiz anneyiz anlıyabiliyoruz acını allahım tez zamanda şifa versin bebeğine ve kollarına almanı nasip etsin canım

canım düün gittim yavrumugördüm öle kuvezde yatıyoduu. ışın tedavisi görüyoduulleri kan içindeydi kan almışlar yavrumdan.. kan şekeiri düşmüş çok şüğkür. kaındaki mikropta azalmış inş. iyi olur herşey bugünde gidices.. bakalım nasıl yavrum.. hepinizden allah razı olsun.. çok iyisiniz arkadaşlar..

Canımmm allah yardım etsin bu güzel günlerde,en kısa zamanda dönsün evine yavrucummm,öpüyorum seni canım benim sende iyi ol,

cok cok gecmis olsun canim, ins. en kisa zamanda yavrunu alirsin kucagina. bak cok sükür iyiye dogru gidiyormus. cok az kaldi annesi sen güclü ol ki, miniginde sende güc alsin... acil sifalar diliyorum.

seher çok geçmiş olsun canım sakın üzülme hastane şartları iyi ise 10 güne kalmaz çıkar ben hep hastenedeydim biliosun bence çabuk toparlayıp çıkıcak sen sabırlı olmaya çalış canım çok geçmiş olsun..

canım çok geçmiş olsun inş en kısa zamanda iyleşir rabbim şifalar versin dualarım bebişinle

Seherciği
Canmm geçmiş olsun, oğluşun için Dua ediyoruz,bir an önce Anneciğine kavuşur inşallah. canım benim yaaa,
kendini üzmemeye çalış bu onun iyiliği için canım
Allahım biran önce kavuştursun sizi

allah razı olsun canlarım bugün yavruma yakındım hemşireye rica ettim sütümü sagdıktıktan sonra yavrumun yanına götürdü benii altını degiştirdim yavrumun biberonla karnını doyurdum çok mutluydum yalnız elleri baya morarmış kan alınmaktan.. çok kötü oldum agladım hemşire aglama annesi dio bebegin çok ii dedi.. çok sevindim ama hala tam olarak durumu belli deil .. ama bana bakıyodu gözlerini yaradana kur ban oldgum.. allah razı olsun ark. dualarınız için.. kimseyi rabbim evladından ayırmasın... yavrumu kuvezin içinde sevdim çok mutluyum şuan .. yarın yine gidicem bakalım yavrum hakkında doktoru nedicek..

oyy annesi ne güzel haberler getirdin böyle.. allahima sükürler olsun bak oglusun cok iyiymis masallah...
allahim en kisa zamanda yine annesinin kucagina versin minik arda yi... ardaydi kücügün ismi dimi? fotodaki o mu? masallah.

seherciğim, canm yaaaa, çok dugulandırdınnn bni yaaa, allahım dilerim kavuşrsn bir an önce, morarmasına canını ltf çok sıkma, onun iyileşmesi için iğneler olmak zorunda, zaten çok minnacıklar , o an o acıyı yaşıyor ve unutuyor, inan bana. benim minik kızımdada morarmalar oldu ve bende çok ağlamıştım , hemşire söyledi ,
allah sana ve eşine yardımcı olsun, dilerim bir an önce yavrunuz yuvasına döner

Ya seher ne diyeceğimi bilemiyorum.Günlerdir buradan takip ediyorum seni. Allah yardımcınız olsun.İnşallah en kısa zamanda iyleşecek bebeğin ve unutacaksın bu günleri.Üzülmedemiycem üzülmemenin imkansız olduğunu biliyorum .Seni en iyi anne olanlar anlıyordur. Sabret diyorum sadece.........

sehercim yazılarını takip ediyorum bende bir anneyim vede seni çok iyi anlıyorum allah yardımcınız olsun...
inşallah bu mübarek ayda çocuğun için iyi gelir vede bir an önce tekrar evine getirirsin..bol bol dua et canım arkadaşım...

ah canim benim cok cok gecmis olsun insallah en kisa zamanda yavruna kavusursun sag selim
rabbim acil sifa versin insallah su mubarek gunlerde dua edecegim yavrun icin
insallah tez zamanda evinde sizin yaninizda olur
durumdan haberdar et bizleri cok cok gecmis olsun canim

X