minik yavrumu yine kuveze aldılar:(

seherb

Benim Küçük Beylerim.
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
1.915
3
moralim çok bozuk ark. ufak yavruu yine kuveze aldılar.. dün rahatsızlandıı.. hastaneye götürdük kan şekeri yüksek çıkmış.. bid ekanında mikrop varmış sarılık felan .. çok kötüyüm gecemi onsuz geçirdim agla agla çok kötü oldum. dua edin yavruma ark. saglıgına kavuşsun.. allahım kimseyi evladından ayırmasın... senağlamasenağlama

Canım Üzülme sakın,İnşallah yakın zamanda Sağlığına
Kavuşacaktır Meleğin..

İyileşmesi İçin Hastahanede kalması gerekiyor biliyorsun...
O yüzden Üzülmemeye Çalış Lütfen..
İnşallah kısa zamanda iyileşip Annesinin Kollarında Uyur:)

anne işte yavrusu gittiğinde ne hallere giriyor..:teselli:
canım benim..üzülme Allahın izniyle bir şeycik olmadan kollarına gelir tekrardan.Allahım şifalar versin bu Mübarek aylarda inşallah:Saruboceq:

üzülme canim. Benimde oğlumun doğarken ciğerlerine su kaçirdilar. 2 gün küvezde yatti. Düşünsene hastaneye ziyarete gelenler bebeği göremediler. Bende
çok heveslerdim arkadaşlarimi doğum için hastaneye gittiğimde bebekleri
yaninda olurdu emzirirlerdi ben öyle bir duygu tadamadim. Kaninda iltihapta oldu. Ama ilaçlarla geçti. Senin durumunu çok iyi anliyorum. Canim benim. üzme kendini

allah razı olsun olsun ark. evet allahım kimseye evlat ile sınamasın .. çok zor .. allahım inş. bize bagışlar yavrumuzu..aklım hep onda kardeşine bakıp acaba o ansılsır diorum.. çok kötüyüm ..

Hayırlısıyla tekrar kucağına alman dileğiyle, geçmiş olsun çok üzüldüm :çok üzgünüm:...

canım geçmiş olsun ...sakın kokrma bişey olmaz dua et annesi bolbol..en kısa zamanda çıkartırlar inş.sağlıcakla döner evine merak etme sen..allah yardımcınız olsun allah başka keder vermesinnn,:Saruboceq::Saruboceq:

akşamki hali gözümün önüne elince üzülmemek elde deilkii.. yavrum bir damlacık oglumun ellerinden nasıl kan aldılar nasıl agladıı şimdi napıyo aklım onda hep..

canım çok geçmiş olsun. Allahın izniyle sağlığına kavuşup evine dönecektir kuzucuğun.. Sen güçlü olki bebeğinde senden güç alsın biliyosun bebekler herşeyi hisseder şimdi onun sana ihtiyacı var .. toparlan ve bebişin için dua et ve güçlü ol .. bizlerde dua edicez sağlığı için..

Geçmiş olsun canım.
Çocuk büyütmek çok zor ya, kendimden biliyorum.
Benimde 2 yaşında bir kızım var, her ağladığında yada hasta olduğunda bende ağlardım uyuyamazdım.
Umarım en kısa sürede iyileşir bebeğin, dualarım onunla. a.s.

Geçmiş olsun
Allahım şifa versin meleğine
evlat acısıyla sınamasın kimseyi
bütün dam bebişin için çu mübarek günde Rabbim kabul etsin işallah :Saruboceq:

Canim çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum inşallah en yakin zamanda yavruna kavuşursun allah kimseyievladindan ayirmasin

Sehercim canım bi tanemm, ne oldu gecmiş olsun canım,dua ediyorum annesini üzmez minik oğlun kuzum cok geçmeden dönecek sana canım merak etme moralini yüksek tut ağlama,sarılık dediğin şey cok önemli deil canım,ışık tedavisinden sonra dönecek oğluşun eve canım,öpüyorum seni cok tatlım,

canım seherım uzulme ınsallah bebısını tekrar kucagına alırsın bugun cuma mubarek gun hepbırlıkte bol bol dua edelımm :Saruboceq:yawru kusun evıne gerı donecek uzulme canım arkadasımm :1hug:

geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin en yakın zamanda kucağına alırsın inşallah.

SEHERB CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAHIN İZNİYLE MİNİK KUŞUN İYİLEŞİR İNŞ.CANINI SIKMA DESEM YAPAMAZSIN BİLİYORUM BİZİMKİNİN TOPUNDAN KAN ALDILARDA AKŞAMA KADAR AGLADM.CANI YANDI DİYE.ALLAHIM ŞİFA VERSİN ÜZME ANNESİ KENDİNİ BEBİŞLERİN DE ÜZÜLMESİN ÖPTÜÜÜÜÜÜK SİZİ OĞLUŞUMLA

seherciim geçmişolsun canım. inş. şu an oğluşunun daha iyi olduğu haberini almışsındır. merak etme bebişin bir an önce anneciğine dönecek. dualarım sizinle allah acil şifalar versin miniğimize

geçmiş olsun sehercimm..dualrım seninlee bak dokdor kontrolünde iyilrşicekk üzülme sütün kesilmesinnn canım iyi haberlerle dön inşallahhŞeniz

sehercim canim cok büyük gecmis olsun allahim acil sifalar versin..
minik yavrun insallah en kisa zamanda yine annesinin kollarinda olur..
dualarimdasin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…