minik yavrumu yine kuveze aldılar:(

seher dün yanına kadar gidip gördüğüne çok sevindim
Allahım tez zamanda iyileştirsin işallah tekrar geçmiş olsun

ayy canım benım yaa bende senı merake eıyordum doğurdumu bu kız dıye gırıp bakamadımmm..sen doğurmuşta nelerle uğraşıyorsunn. yazılarını okurken çok üzüldümm ağlıyorumm(ana yüreği dayanmıyorr:).rabbim inşallah en kısa zamanda sana bağışlar bebeğiniii..dualarım sizinleee..rabbım yavrularımızı bize bağişlasınn..

allah razı olsun ark. dualarınız için beni yalnız bırakmadıgınız için.. dün gittim hastaneye herzamanki gibi . sadece bebgime süt saga bildim yanıan almadılar bugün doktorlar vardıı hafta sonu hemşireler sagolsun yanına alıyolar.. öle yatıyodu yavrum.. doktoru bebegimin kan şekerii düzenleyemediklerini söledii dün alt sınırlardaydı iiydi kan şekerii.. kan kültürü idrar kültürü almışlar onun sonuşlarını nekliyolar oda bir haftada geliyomuş bu hafta sonuşları ögrenicez oda çarşamba yada perşembe günü gelicekmiş sanırsam.. belinden su almışlar menejit varmı diye ouda bekliyolar.. sarılıgı bitmiş çok şükür.. ışın tedavisi yaomıyomuşlarr artık.. bugünde ardayı saglık ocagına götürcem topugundan kan alınıcakmış tel. açmışlar biz hastanedeyken.. bugünde onunla ilgilenicem.. yarın gidicem artık bugramın yanına inş. iyi olur yavrum.. bebegimin hastaneden nezaman çıkıcagı hiç belli deil doktorlar buna tam net karra veremiyolar.. ama saglıgı iyi olsunda kuvezde kalsın minik yavrum .. 4 günde baya degişmiş yavrum toplamış biraz kendini çok sevinmiştim.. dü sadece dışarda camdan görtdüm oda net deil tül vardıı okjkadar gösteriyolar.. allahım kimseyii böle veladıyla sınamasın yarabbim.. hepinizden allah razı olsun ark. yanımda oldugunuzu bilmek çok güzell. moralimin yerinde olmasını saglıyorsunuz..

canım benım cok sevındım kendını toparlamasına ınsallah en kısa zaman da kuvezden cıkıp evınıze doneceksınız arda bebegınde sonucları temız cıkar opuyum senı bebeklerını :nazar:

canım çok geçmiş olsun, Allahım tez zamanda şifa versin minik meleğine. Çok şükür durumuda iyiye gidiyormuş, İnşallah en kısa zamanda Ardayla birlikte fotoğraflarını göreceğiz burda.
Moralini yüksek tut canım, sütün kesilmesin.

sehercim canım hadi bakalım inşallah toplanmaya başlamış yavrun üzülme canım arkadaşım zor ama dua et sen annesin duan kabul olur bizlerde ediyoruz şu mubarek günlerde inşallahh en kısa zamanda kucağınıza gelir

canım benim kaç gündür nete giremiorum aklım hep sendeydi çok şükür sarılıgı geçmiş iyiye gidio diosun azcık daha sabret annesi sonunda saglıklı olarak oglşunu kucagına alacaksın.. dualarım sizinle..

canım benim inşallah tez zamanda oğlunu sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.dualarımız oğlun için allah acil şifalar versin.

sehercimm yazını şimdi okudum canım arkadaşımm Allah'ım acil şifalarr versinn inşllah bebişimiz tez zamanda saglıgına kavuşur annesi.dualarımız seninle canımm.

sehercim çok sevindim bebişinin kendini toplamış olmasına inşallah iyi olcak tekrar geçmiş olsun

günaydım sehercim. inşallah bugün daha iyidir bebişin iyi haberlerini bekliyoruz canım

Sehercimm yaa cok uzuldumm..Uzun zamandir bakmiyodum..Yeni gordum tatlim yaa..Cok cok cok gecmis olsun tatlim..Ama lutfen moralini yuksek tutmaya calis, Bugra'nin en cok senin sutune ihtiyaci var..Yemek yemezsen ve de cok yipratirsan kendini sutun azalir tatlim..Nolur dikkat et kendine. Senin icin yasi kucuk ama marifeti buyuk demislerdi hastanede..Bebelerin icin saglam dur ayakta tatlim..Dualarim hep seninle..Gec ogrendigim icin uzgunum tatlim..

Güçlü ol Sehercim. Sen bi Annesin. Anneler yavruları için güçlü olurlar. Dualarını eksik etme. Bizde sizin için dua ediyoruz. Bak Bebişin toparlamış dyrsn. Düzelecek inşallah. Allah yardımcınız olsun. Ecmain

Sehercim 2 gündür habersiz biraktin bizi ne oldu canim bebişimizin iyi haberlerini bekliyoruz canim

canlarım saolun hepiniz yanımda oldugunuz için hafta sonu evet ebbegimin yanına soktu hemşireler beni görmem için çok şükür iiydi bebegimm .. hafta içlerii yanıan koymuyolarr yarını sabırsızlıkla bekliyorum inş. hemşireler yavrumun yanına koyar die.. kokusunu özledim yavrumun 9 gün oldu kollarıma alamıyorum..hergün gidiyorum saglıgı hakkında bilgi almak ve yavruma sütümü sagıp bırakmak için çok şükür bebegim bugünde iiymiş kan şekeri düşmüş şu aralar iiymiş.. kanında bi mikrop daha çıokmış onuda yollamışlar tahlile onu bekliyoruz< şimdde antibiyotiklere devam ediolarmışş..yeni bi antibiyotige başlamışlar kanda çıkan miklrop o antibiyotige direnç göstermiş onlarda degişmişler inş. ii olur bu sefer.. yavrum son gördgümde öle bi degişmişti ki git gide degişiyo bewbegim allahtan yemesi içmeside iiymiş.. ögün saatşlerini çogaltmışlar acıkmalaro sıklaşmış .. kan şekerii anne karnında fasla yag depolayamadıgından kaynaklanırmış doktoruna sordum.. kilosu az oldugundan oluyomuş.. çok özledim yavrumu .. allahım kimseyi evladından ayırmasın neelri var ark. yinede çok şükür halime diyorum.. allahım yardımcısı olsun böyle durumdakilerin..

çok geçmiş olsun...umarım en kısa zamanda minik yavrunu tekrar kollarına alırsın..demekki savaşıyor annesi seni onsuz bırakmamak için var gücüyle çalışıyor...benim yavrum ise bu savaşa ancak 4 gün dayanabilmişdi...
dualarım sizlerle...allaha emanet olun...

gecmiş olsıun sehercim....eminm en kısa sürede yavrun kollarında olucak....dualarım seninle cnm

İnşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.Allah şifa versin.Allah bebeğinizi size bağışlasın.

allah sabır versin canım inş en kısa zamanda kavuşursun yavruna rabbim sağlık sıhat versin inş.allaha emanet olun.inş

geçmiş olsun canım benim umarım bebişin en yakın zamanda kucağına alırsın diğer bebek nasıl umarım oda iyidir.

X