minik yavrumu yine kuveze aldılar:(

sehercim kuzum dualarım sizinle inş oğluşun iyi olup gelecek evine annesi,sağlığına kavuşsun diye hastanede olması gerekiyor.onların bi gözyaşına kurban oluruz ama dayanıcaz hastalarken kuzum

sehercim nasılsınız inş. bir terslik yoktur.tahlil sonuçları belli oldumu.iyi haberlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz iyi olucak yeğenimiz canım.allahın izniyle.

merhaba canım
inşallah güzel yavruların ve sen iyisindir
güzel haberlerini bekliyoruz

Merhaba Sehercim inş oluşun iyidir. Güzel haberlerini bekliyoruz. Canım üzülme çocuklar çiçek gibidir bir solar bir açar allahın izniyle düzelecek ve kollarındaki yerine dönecektir. Yeterki sen sabırlı ol canım.Kuzuların ve sen Allaha emanet ol.

canlarım allah hepinizden razı olsun .. evetbebegim çok ii olmuş hergün gidiyorum şuan kuvezde hala .. bi kaç gün sonra kuvezden çıkarıp sepete alıcakmışlarr.. haala sagım yapıyorum öle besleniyoo.. kan şekerii düzelömiş sarılık zaten bittii.. b,tek kanında ki mikrop vardı onada anti biyotik veriyolar oda ii gidiyomuş mikropta bitti yanii. kilosuda yavrumu 1950 ile yatırdık hast. 2,360 gr olmuş yavrum yemesi çok iiymiş ark. hepinz den dualarınız için allah razxı olsun .. çok zormuş ama şimdii 15 gün olcak yavruumu kucagıma alamadım ama ii oluyoya çok şükür o yeter.. int. kapandı biizmde açılınca giricem yine ark. eskisi gibi. şimdi bi ark. giriyorum kuşlarımın fotolarınıda en yakın zamanda göstercem hepinzii çok seviyorum canım ark. benim .. allahım hastane yolalrına kimseyii kötü bi şekilde düşürmesin .. allah yavrularımıza saglık versin .. ilkkes böle bişi yaşadım yaşayanları çok iyi anladım .. kim dardaysa allahım yardım etsin şu mübarek ayda..

canım kuzum iyi olmanıza çok sevindim.Haber alamıyorum senden seher artık evine geçtin mi ?bebeklerin iyi olmasına da çok sevindim korkuttu bizi ufaklık mis kokulum bize oyun yapıyor.Neyseki iyi.Allah'a şükür önemli sorun kalmamış.En kısa zamanda eve dönsün artık bebeğimiz.Öpüyorum seni.

canım çok sevindim maşallah kilosuda çok güzel hadi gözünaydın az kaldı annesi biraz daha sabır...

ah canım nasıl sevindim anlatamam. çok şükür minik meleğin iyileşmiş. ardacığın yanına dönecek en kısa zamanda :))) gözünüz aydın canım.
Allahım hepimizin yardımcısı olsun.

ah canım nasıl sevindim anlatamam. çok şükür minik meleğin iyileşmiş. ardacığın yanına dönecek en kısa zamanda :))) gözünüz aydın canım.
Allahım hepimizin yardımcısı olsun.

çok sevindim canım bu mübarek günlerde allah duaları geri çevirmiyo az kaldı yavruna kavuşmana bi daha hiç bir sorun çıkmaz inşallah allaha emanet olsun kuzucukların....

canımmm çok sevindim güzel haberlerinize , dilerim tez zamanda taburcu olur sağlıklı bir şekilde,
çok öpüyorum

canım çok sevindim tez zamanda allahım acil şifasını versin ve biran önce al bebegini kollarına çok şükür bak kiloda almış minigin üzme kendini ki oda üzülmesin saglıkla kalın

çok şükür güzel haberler verdin seher bize çok sevindim canım.herşey giriyor artık yoluna evet artık bekliyoruz aslanların fotolarını.dediğin gibi seher allah kimseyi hastane yollarına düşürmesin.çok zor gerçekten tekrar çok geçmiş olsun minik buğramıza.

kızlarr bugün benim dogum günüm :)) ve doktor bana dogum günü hediyemi verdi :)) bebişimi kuvezden çıkardılar artık bugün kucagıma aldım 19 gün sonra beebgimi doya doya emzirdim hep biberonla besliyolardı dokundum kokaldım öptüm ne çok zölemişim bi iki gün içinde inş. bbişi olmassa taburcu olcakmışız.. bebegim 2500 kilo olmuş 2000 kio ile yatırmıştık kuşumu :) hemşirelerde çok seviyolar kuşumu :)) artık onlara zor gelcek :)

çok şükür seherb mutluluğunuz daim olsun kuzularınla...

istanbul da hangi hastanedeydi kuzun ?

canım allah razı olsun .. zeynep kamil deyiz.. üsküdarda
çok şükür canım sonunda aldım allahım herkese yardım etsin.. inş.. çok zormuş..

hımm sevindim zeynep kamilde olmasına alanında iyi diye duymuştum hatırlarsan benimki cerrahpaşadaydı o yüzden sordum..Allah bi daha göstermesin zor olmazmı yaa çeken bilir neyseki seninki çıktı çok şükür...

sehercim canım dogum günün kutlu olsun rabbim eşin evlatların ve sevdilerinle geçireceğin güzel sağlıklı mutlu bi hayat nasip etsin.. sanırım aldıgın en güzel hediye budur ne güzel ogluşuna kavuşmuşsun hayırlı olsun gözün aydın

evet canım allah razı olsun allahım kimseyi evladından ayrımasın .. inş... inş. tamamen kucagıma alıcam yavrumu bide evime getirseydim hayırlıyla ama bunada şükür ... inş. yarın yada ertesi gğn çıkarıcaklar .. bakalım...

şer,fecigim canım evet biliyorum başina gelen olayları bebişini allah sabır versin dicek bişi bulamıyorum canım allahım kimseye yaşatmasın .. inş.. allahım kalbine göre verir canım .. evet zeynep kamil iyi çocuk üzerine olunca daha iyi oluyo.. allahım ama hastane yollarna kimseyi düşürmesin herkesin evladı saglıklı olsun inş..

X