minik kuşumun ilk yaş günü geldiiiiii:)))))))

minik kuslarim

CANIMIN 3'Ü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
6.642
2
selam temmuz annelerım benım
canlarım;
bende gecen senenın temmuz annesıyım.ve bu pazar 20 temmuzda ilk yas gunumuz teyzelerı:sm_cool:
ne kadar cabuk gectı gunler aylar
minik kuşum un yas gunu geldı
cok heyecanlıyım.benden daha cok ablamız dıger kusum heyecanlı.Şeniz
sızlerde paylasmak ıstedım sekerlerım.
canım kızım kucuk prensesım ıyıkı dogdun ıyıkı varsın a.s.
senı cok ama cok sevıyorummmmmmmma.s.
rabbım sana uzun saglıklı sıhhatlı mutluluk dolu omurler nasıp etsın canım kızım.
sızlerede bu gunlerı gormeyı nasıp etsın rabbım arkadaslarım :1hug:
hepınızı opuyorum.bebıslerı olanlar benım ıcın opun miniklerınızı Şeniz
henuz hamıs olanlar rabbım sızede sag saglım kucagınıza almayı nasıp etsın.oksayın benım ıcın gobusunuzu:1hug:

Mutlu sağlıklı daha nice yıllar diliyorum size, allah bizede nasip eder inşallah kızımın doğum gününü,a.s.

canım birlikte daha çooook uzun seneler kutlayın yaş gününüzüsağlık sıhhatle inşallah.. bizimkilerde bi doğsaydı artık.

canım kızına sizlerle bırlıkte öbür boyu mutluluklar diliyorummm..güzel dileklerın içinn çok teşekkürlerr...rabbım inşallah bızlerede o günleri gösterırr

canim ailenle nice güzel seneler diliyorum size...rabbim bize de nasip etsin bebeklerimizin nice doğumgünlerini kutlamayi...seneye biz de yazariz inşallah buraya...

tesekkur edıyorum arkadaslar
sızlerınde az kaldı
seneyede sızlerde aynı telasları yasayacagız ınsaallah
hepınıze tesekkur edıyorum
gobuslerı oksadınızmı benım ve kızlarım ıcın sırıneler:)))))))))))))

canım arkadaşımmm minik prensesin doğum günü kutlu olsunŞeniz
anne , babası ve kardeşi ile daha nice güsel , mutlu , huzurlu ve sağlıklı senelere
Rabbim bizlerede anne olma hazzını yaşatsın :)

doğum günün kutlarım minik prensesin ,nice sağlıklı ,mutlu ,yılara inşallah,senide tebrik ederim canım arkadaşım,eşinle ,prenseslerinle nice yıllar dilerim.....

hpeınıze cok cok tesekkur edıyorum canlarım benım
guzel temennılerınız ıcın ayrıca allah razı olsun sızlerden
rabbım guzel yuregınızın yuzu suyu hurmetıne sızlerede bır omur boyu saglık mutluluk huzur dolu yıllar nasıp etsın ınsaallah canlarım benım
gorusmek uzere hoscakalın.
elısaa canım arkadasım.gunes ablam canım benım sızlerde sagolun gorusmek uzere sekerler opuyorum sızlerıde:))))

mutlu yılllaaaaaaaaarr!! Bebişimize mutlu yıllar, inşallah hep böyle mutlu güzel günler yaşayın beraber, Allah nazarlardan saklasın bebişini, ( minikkuşlarım canım sonunda bende anne oldum bu arada)

nice mutlu senelere canım allah kızına uzun ömürler versin inşallah nice mutlu doğum günlerine...

mutlu yılllaaaaaaaaarr!! Bebişimize mutlu yıllar, inşallah hep böyle mutlu güzel günler yaşayın beraber, Allah nazarlardan saklasın bebişini, ( minikkuşlarım canım sonunda bende anne oldum bu arada)

canım benım aman aman annıste olmussssssssssssss
canım benım rabbım saglık sıhhatle bır omur boyu hepberaber uzun omurler versın sızlere canım benıma.s.a.s.
tesekkur edıyorum canıma.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…