Mini etek problemi

çalışma dısında eşinle gezerken gıyebılırsın
tabii ki normalde giyiyorsan eger :=)
ben de bunları pijamam ve ayrılmaz ikilisi tişörtümle yazıyorum
süpermiş ben de öyle yapmaya çalışacağım artık buralar soğukdu bu hafta ısındı hemen mini etek giymiyor oldum 3 günde. bugün giydim mesela mini elbisemi anlamıştır aramızı düzeltmek istediğimi

Bir de herkes mini etek giyiyorsa normalde; sizin işinizde ne giyiyor Polonyalı kadınlar
çok kadın yok iş yerimde 4-5 bayanız ondan öyle dedim, sürekli erkeklerle çalıştığımızdan bir de ortam baya rahat klimada olunca insanlar üşüyor, neredeyse pijamayla gelecekler işe.

senın işinde zor aslında
hep etek gıymek zorundasın eşinleyken. yoksa göze batıyorsun. hemen isyaaana başlıyor eşin.
kot gıymene de bısı dıyor mu? harıka kotlar var
illa etekle guzel olunmaz.

Anladım siz kapalı değilsiniz de Polonyalılar mı acaba sizi kapalı görüyor; eşiniz de o nedenle mini giy diyor

haklısınız bu olabilir mesela biz evlenmeden ailesinin yanına gitmiştim bir kez bana kadın mini etek vermişti çok sıcak neden kot pantalonla dolaşıyorsun diye, ailecek takıklar

haklısınız bu olabilir mesela biz evlenmeden ailesinin yanına gitmiştim bir kez bana kadın mini etek vermişti çok sıcak neden kot pantalonla dolaşıyorsun diye, ailecek takıklar

Bizim klasik kıyafetimiz onlara kapalı geliyor muhtemelen; eşin de benim eşim "kapalı"değil; bir de bu sıralar IŞID falan da gündem de ya; onlardan değil imajı çizmeye çalışıyor olabilir

ama bunu kavga ederek değil de size güzelce anlatarak yapsa olacak

Yalnız bu durum ile göğüs dekoltesi örttürmesi ile makyaja karşı çıkması da çelişiyorrr

valla adam adamdır ya...Türk ü yabancısı mı var. ısrarla bacaklarını açmanı istemesi hele ki başka erkelerin yanında da sapıklıktan başka bir şey değil bence. yoksa kavga sebebi olmazdı bu. her erkek karısı kendisine böyle görsel ziyafetler sunsun ister bu gayet normal çiftler arasında ama senin anlattığın bana çok ters...

Esiniz sizi böyle sevmis evlenmis.. yani böyle sonradan begenmemezlik yapmasi hos degil.
Ayrica mini etek giymissiniz o gece.. tül de olsa mini oldugu belli olur.
Böyle kücük veya sacma seyleri büyütmesi, tartismasi hayra alamet degil...bilemiyorum.
Hakkinizda hayirlisi olsun

özür dileyerek sormak isterim eşinin gece gezmesi var mı br yada meyhaneye gider mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…