Mini etek problemi

bir ekleme daha yapayım eşim yabancı ve biz onun ülkesinde yaşıyoruz, buradaki kızlar hep mini giyiyorlar hava yağmurluyken bile. ama ben alışkın değilim böyle şeylere çok açık şeyler giyemiyorum hem bir tarzım var.

Kusura bakmazsanız affınıza ve hoşgörünüze sığınarak bir şey desem agırmı olur acaba? Eşinize ben satılık bir eşya veya malmıyım ki, benim başkalarına satılık eşya gibi teşhir etmeye çalışıyorsunuz deseniz cevabı ne olur acaba?!
Yuh ya Rabbim ne günlere kaldık.Bir yaşıma daha girdim erkeğin karısının bacaklarını teşhir etmek için mücade edip karısıyla kavga ettiğini de mi duyacaktık

bilmiyorum ki neyimle hava atıcaksa artık sanırım beni farklı buluyor ve ortama uyum sağlamamı istiyor ben böyle düşünüyorum.

Var boyleleri ya şahit olmasam inanmazdim
ama benim gördüğüm, karisindan utandigi için acilmasini istiyordu
kadın baskilara dayanamadi Boşandılar
Zorbalik başka bir şey degil

hmm hangi ülkede yasiyorsunuz?
yani yabanci bir erkek de olsa öyle düsüneni ilk defa duyuyorum..
yani bu tartisacak birsey olamaz.. yabanci erkekler genelde karismaz ne giyersen giy kafasinda oluyor cogu

Yabancı ayrıntısı önemli bir ayrıntı

Eşinizin çevresi acaba sizi kapalı mı buluyor; yani böyle uyumsuz gibi

Örneğimi kapalı arkadaşlar mazur görsün de hani plajda herkes bikinili iken siyahlar içinde birisi gelince bakılır ya öyle bir şey mi duydu çevresinden

Herkes mini giyince o da çevresinin sizi müslüman/kapalı yaftası ile dışladığı gibi bir izlenime mi kapılıyor acaba

Özellikle misafirin yanında niye mini giymedin sorusu bana bunu çağrıştırdı

kapalı değilim, bikini de giyerim mini etek de. ben de sizin gibi düşündüm 3 tane kadın vardı yemekde hepsi mini etekliydi mesela, sanırım eşime garip geliyorum bazen.

Arkadaşlarının sizinle ilgili önyargıları olabilir mi? Türk veya müslüman olmanızla alakalı... O yargıları yıkmak için işte benim eşim de biz gibi, farklı değil demek için yapıyor olabilir mi? Bilemedim. Nerede yaşıyorsunuz?

giymez olurmuyum hiç ama çalıştığım ortama mini şeyler uygun değil. evde hep zaten, bunları bir karış etekle yazıyorum
çalışma dısında eşinle gezerken gıyebılırsın
tabii ki normalde giyiyorsan eger :=)
ben de bunları pijamam ve ayrılmaz ikilisi tişörtümle yazıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…