Mini etek problemi

Esiniz sizi böyle sevmis evlenmis.. yani böyle sonradan begenmemezlik yapmasi hos degil.
Ayrica mini etek giymissiniz o gece.. tül de olsa mini oldugu belli olur.
Böyle kücük veya sacma seyleri büyütmesi, tartismasi hayra alamet degil...bilemiyorum.
Hakkinizda hayirlisi olsun
şimdi oturuyorsun ya ancak o zaman bacakların belli oluyor dedi bana,ben de aynısını söyledim sonradan beğenmiyorsun beni.. diyorki evlenmeden önce daha çok öyle şeyler giyiyormuşum. bana da tartışma boyutuna gelmesi iyi gözükmedi, baya baya tartıştık tüm gece moralimiz bozuk yattık. sözde bugün bir şeyler yapıcaktık beraber ikimizde bilgisayar başındayız.

Yabancılar için çok normal böyle şeyler tabide. Ister yabancı olsun ister Türk olsun, ortada kadının verdigi karara saygı duymayan bi hödük söz konusu. Kusura bakma tatlım kocana medeni diyemeyeceğim, medeniyet karsındaki kadının kararına saygı duymakla orantılı bana göre. Istediğini giyersin, ortama göre ne giyineceğini biliyorsundur az cok

Peki sana şunu sormak istiyorum bacım sen böyle bir adamla evli olduğum için mutlumusun?
sen bakma böyle kavgalara, kalbi temizdir bazı şeyleri bazen düzgünce açıklayamıyor, doğru kelimeleri seçemiyor. biz 3.5 senedir evliyiz ben mutluyum o da mutlu. ailesi ailem oldu, korur kollarda, sadece bazen böyle kültürel bazı sorunlar çıkıyor aramızda. bir şekilde orta yol bulmamız gerekiyor. şu an bu düzelmiş durulmuş hali ilişkimizin öncesinde çok daha fazla kavga ederdik büyüme tarzımızdan dolayı.

Yabancılar için çok normal böyle şeyler tabide. Ister yabancı olsun ister Türk olsun, ortada kadının verdigi karara saygı duymayan bi hödük söz konusu. Kusura bakma tatlım kocana medeni diyemeyeceğim, medeniyet karsındaki kadının kararına saygı duymakla orantılı bana göre. Istediğini giyersin, ortama göre ne giyineceğini biliyorsundur az cok
benim en çok kızdığım şey de bu zaten bana saygı duymaması, bu arada dün kavga çıkartan uzun görünümlü mini yırtmaçlı elbisemi herkes çok beğendi bir onun dışında

Eşiniz sizi millete sunmaya mı çalışıyor? Modernliğin illa mini etek giymek olduğunu düşünen zihniyestsiz insanlardan biri yani. Isteyen istediği gibi giyinir ona ne oluyor?
aynen öyle bende senin gibi düşünüyorum o yüzden kavga ediyoruz ya, dediğini yapsam böyle olmaz aslında işte yapamıyor insan..

benim en çok kızdığım şey de bu zaten bana saygı duymaması, bu arada dün kavga çıkartan uzun görünümlü mini yırtmaçlı elbisemi herkes çok beğendi bir onun dışında
Zaten yırtmaçlı dar elbiseler genelde biraz uzun oluyorki, yırtmaç daha seksi ve gizemli duruyor böylece. Fotonuda gördüm eminim cok yakısmıstır. Aman erkek milleti işte hepsinin hammaddesi odun illa bişey bulacaklar :63:

Esiniz garip bir kafada bence, yabanci olmaniza takilmis.

Nerdesiniz bilmiyorum, lakin Bati Avrupa'da da , Ingiltere'de de giyinmeyi bilen, zevkli, bakimli, modadan anlayan kadin yok. Yok kardesim. Almanya'ya Fransa'ya, Hollanda'ya gittim , yok.

Hava sicakken fizigi guzel hatunlar baldir bacak gezse bile yine de bir seyler eksik, bir feminenlik, disilik, sicaklik , guzellik, cekicilik yok. Bunu sadece ben degil, tanidigim Hans ve yerli erkekler de soyluyor burda yasayan.

Kisin zaten hak getire, kadin erkek ayni zevksiz kaba postallar, ayni renk parkalar. Sokakta yururken onumde yuruyen kadin mi erkek mi ayirt edemiyorum. Kadinlar vucutca da iri zaten.

Bir de hanslar kadin erkek cok cimri, giysiye makyaja malzemesine asla para vermezler. Kadin , erkek olsun herkesin 2 tisortu , 2 kazagi var, surekli onlari giyiyorlar. Alman kadinlari edepsiz ve cacaron. Biri bana dedi ki hanslar giyinmeyi hic bilmiyor, Italyan erkekleri super. Ben de dedim ki, kadinlar cok guzel giyiniyor, erkekler eksik kaldi???

Kadinlar kuafore asla gitmez, para vermemek icin. Kas aldiran kadin yok denecek kadar az, bicimli kas yok. Amsterdam'a tasinan bir Amerikali'nin yazdigi bir blog var, okurken cok gulmustum. Adam bir yazi yazmis, basligi Hollandali kiz arkadasinizin aldattigini nasil anlarsiniz. 1.madde yilda kuafore 1 kere degil 2 kere gidiyorsa, sacina basina ozeniyorsa aldatiyordur:))) 2. madde ; 3. gomlegi satin aldiysa aldatiyordur. 3. madde; yemeyip icmeyip para biriktirdigi icin bankada en az 50000 eurosu vardir, daha az varsa baskasiyla yemistir, mutlaka aldatiyordur :confused::confused:

Mini etek, sort giyenler affiniza siginiyorum yine bir halta benzemiyorlar, fizikleri guzel olsa bile zevksiz ve ruhsuzlar.

Ordaki en zevkli, giyinmeyi en iyi bilen kadinin siz oldugunuza eminim. O herif sizi opup basina koysun.

Makyaj yapan pek yok, yapanlar arasinda da becerebilen yok. Ruj surenler palyacoya benziyor, allik, fondoten zaten kimse beceremez, ne olduklerini da bilen kadin yok zaten.

Simdi sizin esinize geleyim, makyaj malzemesi bilmesi garibime gitti, erkekleri gecti, kadinlar bile bilmiyor. Sizin herif nerden biliyor??

Arti , baldir bacak gezen kadinlar zayif olsun sisman olsun genelde kotu ve murdar goruntuler sergiliyorlar. Alt kaval ust sishane, modayi gectim renk kombinasyonundan alakasiz seyler giyip goz zevkini baltaliyorlar. Bati Avrupali kadinlarin giyim zevki ne ki, erkeklerinki ne olsun???O herif giyinmekten ne anlar? Estetigi g.t bas acmak saniyorsa cooooook yaniliyor.

Kocanizin moda hakkinda bir halt bildigi yok, zaten derdi de o degil. Tahminimce arkadas ve cevre baskisi. Arkadaslari Turk oldugunuz icin, kapali oldugunuzu dusunmesinler istiyor. Aciklik estetikten uzak dahi olsa modernlik oldugu icin!!! olabildigince acik yani modern gorunmenizi istiyor. Cevresine benim karim modern, Turklere benzemez demek istiyor. Ya da arkadaslarindan biri senin karin da kapali giyiniyor, malum Turk iste babinda bir laf etti, oraya takilmis.

Makyaji anlayamadim, karismasi cok itici.

Ozetle kocaniz gerizekali bence.

Son düzenleme:
X