Mini etek problemi

Bazi erkekler boyle galiba. Eski erkek arkadasim "etegi surasindaymis, ince askili giymis ben oyle seylere takilmam benim yanimda oldugun surece" demisti. Onun kafasindaki gibi belli bir tarzim olsun istiyordu. Elbise etek topuklu ayakkabi giyilmesinden yanaydi. Pantolonlarin kadinin feminenligini azalttigini, elbisenin bana cok yakistigini falan soylerdi.
Ben de elbise giymeyi severim, dediklerini sorun etmezdim. O da her seye takilir bazen soyler, bazen soylemez ve sonra bir ciddi konusma esnasinda pat pat soylerdi, Allah im buna mi takilmis derdim, gozyaslarimi hayal kirikligimi icime atardim. Hi bu arada evlenirse esini ustuste uc gun kuafore gitmemesi durumunda uyarirmis, her gun kuafore giderse hicbir sey demezmis. :))))

Biz ayrildik, su anki kiz arkadasi da surekli pantolon spor ayakkabi giyen biri. :))) sevdigi icin gozu gormuyordur ya da ben onu yonlendiririm diye dusunuyordur bilmiyorum.

Sonuc olarak beni sevmedigi icin hicbir seyimle memnun olmuyordu, olsa da anlik oluyordu kisa suruyordu. :/ Her seyimi inceliyordu, elestiriyordu falan filan.

Sizde sevgi durumu nasil bilmiyorum.

Ha bu arada benim eski erkek arkadasim cok bakimli, temiz, fit bir erkekti.

Yanlarina en cok yakisacak gorunumleri istiyorlar galiba. Benim durumumda asik olmasi gerekiyormus :KK43: yoksa her sey batiyormus ona, yetmiyormus hicbir sey.

Gosterise duskun erkekleri memnun etmek zor.

Ahaha çok güldüm :) benimde böyle problemim var malesef, ama kendimi teselli ediyorum çok mu çok güzelim yoksa, ondan mı kocişim böyle miniler giymemi istiyor diye :) sende bide burdan düşün bence tatlım :KK66:

Ben şok :KK57::KK57::KK57: Süslensin püslensin bakımlı kadın istesin anlarımda ''bacaklarını gezmeye giderken niye açmıyon lanet karı'' diyenide ilk kez gördüm :rolleyes: Allah sabır versin bacım ben hayatımda daha utanç verici bişey duymamıştım resmen.Yanlış anlama eleştirim sana değil,eşine :rolleyes:

Kocanız size şunu giy veya giyme diyemez. Rica edebilir. Artık gerisi keyfinize kalmış. Ona daha sert tepki gösterin.

''kadın'' gibi her şeye karışıyor demeniz de çok yanlış bir kadın olarak.

Cok ozur diliyorum ama zihniyetsizmis.Yani Batida herkes mini etek giymiyor ki.Herkesin kendi tercihi bence kararlariniza saygi duymayi ogretmelisiniz.Yani ne olursa olsun.Siz Turkiyede yetistiniz galiba bu yuzden aliskin degilsinizdir ve 7/24 eteklede durulmaz ki.Yani misafirin yaninda da giyilmez yuh dedim.Cunku benimde yurtdisinda akrabam var mini etek yaygin ama pantolonlu falanda geziyorlar ve misafirin yaninda giymiyorlar

Kocanız size şunu giy veya giyme diyemez. Rica edebilir. Artık gerisi keyfinize kalmış. Ona daha sert tepki gösterin.

''kadın'' gibi her şeye karışıyor demeniz de çok yanlış bir kadın olarak.
evet dedim çünkü 'kadınların' ilgilendiği şeylere karışıyor, ağda makyaj gibi bunun nesi yanlış? ben kadınların her şeye karıştıklarını söylemedim ki eşimin karıştığı şeyler kadınların ilgi alanları..

Ben şok :KK57::KK57::KK57: Süslensin püslensin bakımlı kadın istesin anlarımda ''bacaklarını gezmeye giderken niye açmıyon lanet karı'' diyenide ilk kez gördüm :rolleyes: Allah sabır versin bacım ben hayatımda daha utanç verici bişey duymamıştım resmen.Yanlış anlama eleştirim sana değil,eşine :rolleyes:
ahahaha neyseki öyle demedi gayet kibardı :KK48: bi de öyle dese ohooooo :KK70:

Böyle eşlerin genellikle psikolojik sorunları olur. Yani insan sevdiğini başkasından sakınır başkasına (çok özür diliyorum ) sergilemez. Üzüldüm eşiniz için... Sizde sırf o böyle bir şey istedi diye kendi değerlerinizden vazgeçmeyin.

Eşimle yine sıradan kavgalarımızdan birini ettik, gece gece moralim bozuldu, tartışma iyice büyüdü bu defa.. Kavgamız benim giyimim. Belki eşim mini etek giymeme izin vermiyor zannedeceksiniz ama tamtersi. Açıkcası ilk başta kavga tanımadığım insanlara çok sıcak davranamadığımdan çıktı, eşimin arkadaşlarına kendi arkadaşlarıma olduğum kadar sıcak değilmişim!!! Ben yapım gereği cıvıl cıvılımdır ama birisiyle ilk tanıştığım gün çekingen olurum, iş yerinden arkadaşlarını davet etmişti dün akşam, ilk defa tanıştık ara ara sessizlikler oldu ama ben elimden geldiğince misafirperver olmaya çalıştım. Onlar gider gitmez eşim benim konuşkan olmağımla başladı mini etek giymeyişimle bitirdi. Hava sıcakmış neden kısa elbiseler giymek yerine diz altı ya da uzun giyiyormuşum. Üstelik dün üzerimde gri siyah tül elbise vardı içi mini etekli, yırtmacı da baya büyük. Yürürken ya da otururken gayet bacaklarım gözüküyor. Eşim açtı ağzını susmadı bir türlü ben neden bacaklarımı göstermiyormuşum!!! Kan beynime sıçradı resmen, o seviyor diye her gece gecelikle uyuyorum ya da evde hep kısa elbiseyleyim, işe giderken kimse mini giymiyor ben ne yapayım. Ona da bunu söyledim burası ev dışarısı başka diyor. Çok sinirlendim ne istiyorsun başkaları görsün mü istiyorsun? (böyle diyince sen nasıl konuşuyorsun dedi) Sen neden bana saygı duymuyorsun falan dedim. O da diyor aç anneni ara ya da benim annemi sor bakalım onlar kocaları için bir şey yapıyorlarmıymış yoksa her şeye karşı mı çıkıyorlarmış. Bu burda bitmedi tabi baya bir laf dalaşı oldu aramızda. Haftaya düğüne gideceğiz diz altı baya dar bir elbise almıştım,onu da beğenmediğini söyledi, o bana kısa al demiş. Sürekli böyle, sürekli bacaklarıma takık, sürekli istekler ha bir de makyaj yapmamı istemiyor, hele ruj ya da allık süreyim dilinden kurtulamıyorum, kadın gibi her şeye karışıyor. Sizinle paylaşmak istedim derdimi, yazmak iyi geldi. Ne yapmalıyım diye sormuyorum bir orta yol bulmamız gerektiği kesin sadece moralim bozuk biraz.

Bence esin, bu kısa giyinmeyi modernlik olarak dusunuyor, is cevresi, arkadaslarinin yaninda karisinin giyinmesinden ezik hissediyor ( Kendince tabii.)modern degil benim esim diye. Cok sacma bu dusuncesi tabi. Sen de "ne demek istiyorsun, teshir mi edeyim "dedikce dusunmedigi yerden ciktigi icin erkeklik gururu yapıyor.

şuan şaşkınlık içerisindeyim..
senin bacaklarını millet görünce ne olacakmış.
adamın karısının bacaklarını gördün mü diye konuşulsun mu istiyor acaba eşin?
çok şaşkınım şuan.
benim kocam dışarıda diz altı giymeme bile,
karım giymesen mi çok beyazsın başkaları görmesin karımın bacaklarını diyor.
mini eteği düşünemiyorum.
pes vallahi pes!!

Bazı insanlara göre özgüveni yüksek olan insanlar kendi fiziğini de sergilemekten gurur duyarlar,hele de fiziği güzelse,belli ki Senin de fiziğin güzel ve eşin senin fiziğinle gurur duyuyor,başkalarına da nispeten belki sizinle o şekilde boy göstermekten hoşlanıyor. Ya da daha dişi olmanızı istiyor, dişiliği de bacağı göstermekle tanımlıyo. Aklından geçenleri bilemem sadece tahmin yürütebilirim. Ben mesela açık giyinmeyi çok severim kısa etek giymeyi de,eşim de çok gururlanır ben kendime güvenip kısa giydiğim zaman,kadının özgüvenini gösterir, illa hasta olmuy bunu isyeyen erkekler,tam aksina özgüven sahibi bi kadın olsun yanında istiyo. Sen oturup kalkmasını bildiğin sürece erkeğinin neden hoşuna gitmesin kısa giyinmen. Eşim övünür karısının fiziğinin güzel olmasıyla. Her ne kadar parantez bacalarım olsa da fiziğim güzeldir, cekemeyenler de çoktur eşim bunların bilincinde, önceleri kezban gibi giyinirdim hep ama şimdi fiziğimi ön plana çıkartacak şekilde giyineli özgüvenim arttı, eşim beni çok daha seksi buluyoo, kısacası daha dişi oluyosun. Adamcağız senin kadın olduğunu farketmeni istiyo kuzum kulak ver adama. Iliskinizi canlı tutmaya çalışıyo, hemen psikopat yaptınız adamı aşk olsun

X