mideeeemmmm yanıyorum

bedef

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
2.578
1.671
kıslar çok kötü mide yanlarım başladı daha şimdiden bu kadarsa önümüzdeki 2 ay ne olurum ben ne yapabilirim drktorada haftaya gideceğim en azından şu yanmaları azaltabilecek birşey biliyorsanız nolur söyleyinn

ben hamileliğin hiçbir belirtisini yaşamadığım gibi bunuda yaşamıyorum
inş. yardımcı olacak biri çıkar geçmiş olsn

Canım benim çok nadir oluyor. Öyle zamanlarda da ya süt yada soda içiyorum geçiyor...

canım benim de çok yanardı.Dr gaviskon vermişti,çok faydasını gördüm,rahatlıkla kullanabilirsin.

Benim feci yanmıştı bir dönem,havuçsuyu içtim bol bol.O kesip atmıştı,hem sana hem bebeğine faydalı en doğal çözüm bence.

benimde mide yanmam çok fazla gebelik reflüsü diye araştırabilrsin bu durumu ben bol su içerek rahatlıyorum süt de çok iyi geliyo yanına al yudum yudum iç aslında bu durumda yemek borusunun korunması kalıcı hasar vermemesi için doktorun veridiği ilaç kullanılmalıymış bana gaviskon verdi ama ben içemiyorum tadı kıvamı vb. yüzünden ha bide çok sıcak şeyler yenmemesi gerekiyomuş....

canım bende senin gibiyim çok kötü oluyorum
dr.um bana rennie duo verdi
1 ölçek alıyorum
hemen kesiyor
sende kullanabilirsin
bebeğe zararı yok cnm

canım benim de çok yanardı.Dr gaviskon vermişti,çok faydasını gördüm,rahatlıkla kullanabilirsin.

evet canı karşı komşuma da dru vermiş hamileyken oda hala kullanıyormuş tabi arada bana verdi bi tane sabah içtim ve maşşallah hiç mide şikayetim olmadı druma onu danışacağım inşallah onu yazar

çok teşekkür ederim kıslar tavsiyeleriniz için evet havuç suyu hem faydalı he iyi geliyosa içerim tabiki ayrıca sütümüde içiyorum bi kerede içiyorum 3 bardak ama demekki 3 öğüne bölsem benim için daha iyi olacak

Canım bende de var ben arkadaşlar dedikten sonra özellikle akşam yemeğinden sonra bir kaşık Gaviskon aldım iyi geldi.Eşim de benim kronik dr onada ablası hamileyken ablasınada yemekten sonra en az yarım çay bardağı en fazla 1 su bardağı olarak KEFİR verdi.Ben içemiyorum bu bebeğin kemik gelişiminede yararlıymış benim kusmalarımda olduğu için içemiyorum midem hemen kalkıyor ekşi yoğurt falan seviyorsan rahat içersin.
Bu arada havuçta bol şeker var dikkatli içmek lazım.

mide yanmaları çok kötü ya yemek borum haşlanıyor resmen benimde gün içinde.hele dışarda biraz soğuk havaya soluduğumda öldürüyo resmen ilk kızımdada olmuştu ananemler saçlı doğucak ondan diyolardı hiç alakası yok saçlı doğdu ama gebelik reflüsü midemiz yukarı çıktıkça kapak bozuluyor.yediğimiz yemekler yemek borusuna çıkıyor.bikaç gündür ağzıma acı su fışkırıyor resmen.renni tabletler var ama banamısın demiyor gaviscona geçicem bende heralde.allah yardımcımı olsun.hele o ense gıdıklanması yokmu allahım öldürüyo ya...

vallaha artık komşudan renitab aldım hamileyken dru vermiş yemin ederim sabah kahvaltıdan sonra ölüyorum zannettim ağzıma aynen acı su geliyo ve nerdeyse çıkaracaktım aldım komşudan 10 dkkada temiz hemen geçirdi ve gün boyu etkisini devam ettiriyo.doktorumdan isteyeceğim onu yazsın bana yoksa bu böle gitmez doğuma kadar mahveder

canım ben nerdeyse 9 ay yaşadım bunu son aylar felaketti kutu kutu gaviskon tükettim son aylar şu aralar sıcak süt iyi gelir.gaviskonun zararı olur belki diye çok korktum ama şükür hiçbirşey olmadı.bir de bebek çok uzun sapsarı saçlı doğdu hani saçlı olur derler ya inanmıyordum bilimsel yönü yok ama oldu gerçekten

ben hiç mide yanması ya da mide bulanması yaşamadım. senin kız kel olacak dediler. acayip saçlı doğdu. şuanda da sık sık kesiyorum gözüne gelmesin diye.

drum en sonunda şurup yazdı ama sanırım fayda etmeyecek rennie nin şurubu renitabı istedim ama ilk etapta hafiflerden başlıyomuş renitabın yan etkileri daha fazlaymış o yüzden şidilik şurup verdi eğer fayda etmezse onu yazacak

X