Açılıp açılmamak arasında ikilemde kalmak

kendi yazdığı son mesajı silmiş. evet bu sabah. benim açılma mesajım kalmış 😂
Bosverin bu adamı ya. Bana bu tarz şeyler saçma geliyor. Bi mesaj yazdıysan arkasında dur bari. Bence biraz bekleyin sonra her yerden engelleyip kendinize yeni bi başlangıç yapın. Üniversitede bulun birini.

Bosverin bu adamı ya. Bana bu tarz şeyler saçma geliyor. Bi mesaj yazdıysan arkasında dur bari. Bence biraz bekleyin sonra her yerden engelleyip kendinize yeni bi başlangıç yapın. Üniversitede bulun birini.
bana da saçma geldi. takipten çıkarmış mı diye baktım bir de öyle tahmin ettim ama hala takipleşiyoruz çıkartmamış. yazacak mı bilmiyorum

bana da saçma geldi. takipten çıkarmış mı diye baktım bir de öyle tahmin ettim ama hala takipleşiyoruz çıkartmamış. yazacak mı bilmiyorum
En sevmediğim şey belirsizlik. Yazarsa yazar yazmazsa dediğim gibi yolunuza bakarsınız. Üniversiteye gidince dersler okul vs derken zaman gecer. En azından şansınızı denediniz. İçinizde kalmaz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Yine bir tesettürden çıkma konusu sandım dini konu yasak banlanacaksınız yazmaya gelmiştim 😬
Ben de baş açma anladım ya 😂 8 yıllık evlilikten sonra açılmak, flört, ilişki kelimelerine beynim kapatmış kendini 😀 birinden hoşlanmakla tesettür ne alaka diyorum 😀

Son düzenleme:
yok çok çocukca olur. hiçbir tepki vermedim. ben düzgünce hislerimi anlattım. sessiz kalıcam artık
Gerçekten sinir oldum.
Madem yazdınız devamına da üyelerin dediği gibi beklentim yok içimde kalsın istemedim yazsanız okeydi. Açılmaya açıldınız bu mesajı mi yazamadiniz. Çok abuk subuk bir şey oldu bu yaptığınız. Adam baya tanışalım görüşelim diyecekti cevap verseydiniz.

Gerçekten sinir oldum.
Madem yazdınız devamına da üyelerin dediği gibi beklentim yok içimde kalsın istemedim yazsanız okeydi. Açılmaya açıldınız bu mesajı ki yazamadiniz. Çok abuk subuk bir şey oldu bu yaptığınız. Adam baya tanışalım görüşelim diyecekti cevap verseydiniz.
adam kibarca reddetti öyle bir yazdınız ki sanki çok olumlu bir adım atmış. gayet net bir şeydi yazdığım.

Yaptığın biraz dengesizce oldu hem açılıp hemde cevapsız bırakmak sanki o açılmış gibi davrandın sanırım ilişki yaşama konusunda kendine güvenin yok ickiliyken Anlık bir şeyle açılmışsin.

Yaptığın biraz dengesizce oldu hem açılıp hemde cevapsız bırakmak sanki o açılmış gibi davrandın sanırım ilişki yaşama konusunda kendine güvenin yok ickiliyken Anlık bir şeyle açılmışsin.
evet alkollüyken yazmıştım ama net bir cevap alamayınca kafam karıştı bende birşey yazamadım ne evet ne hayır

adam kibarca reddetti öyle bir yazdınız ki sanki çok olumlu bir adım atmış. gayet net bir şeydi yazdığım.
Ama bizim dediğimiz zaman konuyu kapatma amaçlı bile olsa bi mesaj yazsaydın gidişatı görmüş olacaktın. Sen görüldü atarak biraz ne istediğini bilemeyen bi görüntü çizdin bence. Ama her şeyde hayır vardır , adam saçma sapan ergenin biri belli ki, bunu görmüş oldun

Ama bizim dediğimiz zaman konuyu kapatma amaçlı bile olsa bi mesaj yazsaydın gidişatı görmüş olacaktın. Sen görüldü atarak biraz ne istediğini bilemeyen bi görüntü çizdin bence. Ama her şeyde hayır vardır , adam saçma sapan ergenin biri belli ki, bunu görmüş oldun
Bence adam da cevap gelmemesine şok oldu ve bi tepki vermek amaçlı mesajı sildi

ocaktan beri duygum vardı ondan dolayı ikilemde kaldım bilmiyorum ya
Ayy benim eşim de böyle mesajlaşır nereye yerleşti merak eder sorar. Ama etik nedenlerle asla öğrenciyle olmaz der. Çok tepkilidir bu duruma sakın açılma derim ben
Çok normal bir öğretmen muhabbeti bu. Nereye yerleştin merak etmiş sadece nezaketen gel demiş uğrarsın demiş.

bilmiyorum hiç. kafam o kadar karışık kı benimde ama en azından tutmak istemedim zaten içimde. bir önceki konum vardı bir de yurt hazırlıkları maddi durumlar falan. bir sıkıntı yoktu ama hep yük olma hissi vardı içimde. bugün sordum babama ciddi bir şekilde baba size yük oluyor muyum maddi olarak bu aralar dedim. gayet sakın ve ciddi bir cevapla " evet bu aralar öyle oluyorsun" dedi. bu dediği de hastane parası falan, gitmeden son kez bir iki sağlık problemim için devlete randevu bulamadığımdan özele gitmek istedim ailem normalde hiç sorun etmezdi. yük olduğumdan emin olmuş oldum genel olarak da hassas bir tiptim şimdi nerdeyse her gün alkol alıyorum tek. bu an bu kişiye de açılmak istedim pişman da değilim ama dolunca anlatmak istedim işte böyle hepsini. genel anlamda kötü hissediyorum artık her konuda.

bilmiyorum hiç. kafam o kadar karışık kı benimde ama en azından tutmak istemedim zaten içimde. bir önceki konum vardı bir de yurt hazırlıkları maddi durumlar falan. bir sıkıntı yoktu ama hep yük olma hissi vardı içimde. bugün sordum babama ciddi bir şekilde baba size yük oluyor muyum maddi olarak bu aralar dedim. gayet sakın ve ciddi bir cevapla " evet bu aralar öyle oluyorsun" dedi. bu dediği de hastane parası falan, gitmeden son kez bir iki sağlık problemim için devlete randevu bulamadığımdan özele gitmek istedim ailem normalde hiç sorun etmezdi. yük olduğumdan emin olmuş oldum genel olarak da hassas bir tiptim şimdi nerdeyse her gün alkol alıyorum tek. bu an bu kişiye de açılmak istedim pişman da değilim ama dolunca anlatmak istedim işte böyle hepsini. genel anlamda kötü hissediyorum artık her konuda.
Sıkıntıların için alkole başvurman doğru değil ki ama ablacım, her gün diyorsun bir de. Hem sağlığına zarar hem de artık gerçekten ucuz bir şey değil ki, bu kadar sağlığına zarar verecek kadar alkol tüketeceğine özel hastaneye verebilirsin paranı.

Çocuğuma flüt alamayacak miyim diye rakı içen İbo gibisin maşallah 😂 bu kadar maddi sıkıntı içinde yine iyi içiyorsun

Bence sen sırf içimde kalmasın diyerek açıldın yoksa bir şey yaşanmasını istemiyorsun yoksa açılan bi insan sonrasında görüldü atıp bırakmazdı diye düşünüyorum
Ailenle ilgili durumlara üzüldüm alkol çözüm değil lütfen sağlıklı şeylere yönel

Dershanede çalışmamışsınız belli ki. İngilizce öğretmenine diploma bakmadan sırf ingilizcesi iyi diye alıyorlardı. Onlar eskidendi. Öğretmen mezunlar çok istiyor diye öğretmen olmayanları yapıyolar. Bende kimyagerken öğretmenlik belgem yokken yaptım
Babamın dersanesi vardı 😃
Merdivenaltı değildik tabii,her şey olması gerektiği gibiydi,20 yaşında öğrenci de olmazdı 24 yaşında öğretmen de olmazdı.

Şimdi de pek çok kurs,özel okul işletmecisi tanıyorum,hala aynı şekilde.

X